Loty Europa Polska Gdańsk Szczecin - Gdańsk

Tanie loty Szczecin - Gdańsk

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Szczecin - Gdańsk

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Gdańsk, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
SAS
SAS
06 gru
SZZ
17:30
Lotnisko Szczecin Goleniów
4h 10min
1 przesiadka
21:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
SAS
08 gru
GDN
06:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
6h 20min
1 przesiadka
12:50
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
831 PLN
Wizz Air
Wizz Air
31 gru
SZZ
11:40
Lotnisko Szczecin Goleniów
6h 50min
1 przesiadka
18:30
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
03 sty
GDN
06:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 30min
1 przesiadka
10:00
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
935 PLN
SAS
SAS
08 lis
SZZ
17:30
Lotnisko Szczecin Goleniów
4h 10min
1 przesiadka
21:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
SAS
10 lis
GDN
15:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 40min
1 przesiadka
21:35
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 044 PLN
SAS
SAS
08 lis
SZZ
17:30
Lotnisko Szczecin Goleniów
4h 10min
1 przesiadka
21:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
SAS
10 lis
GDN
15:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 40min
1 przesiadka
21:35
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 044 PLN
Wizz Air
Wizz Air
31 gru
SZZ
11:40
Lotnisko Szczecin Goleniów
6h 50min
1 przesiadka
18:30
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
03 sty
GDN
06:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 30min
1 przesiadka
10:00
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
935 PLN
SAS
SAS
06 gru
SZZ
17:30
Lotnisko Szczecin Goleniów
4h 10min
1 przesiadka
21:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
SAS
08 gru
GDN
06:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
6h 20min
1 przesiadka
12:50
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
831 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Szczecin-Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
październik
Najtańsza pora roku na lot Szczecin - Gdańsk to październik. Najdroższa pora to maj.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Gdańsk?
rano
Loty Szczecin - Gdańsk są około 28% droższe po południu niż rano.
Które połączenie jest najtańsze?
Szczecin Goleniów - Gdańsk Rębiechowo
Wybierz trasę Szczecin Goleniów - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szczecin - Gdańsk.
SZZ
Szczecin Goleniów
GDN
Gdańsk Rębiechowo

Informacje o trasie Gdańsk-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Gdańsk
Najkrótszy czas lotu 4 godz. 10 min Najszybszy lot Szczecin-Gdańsk zajmuje 4 godz. 10 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Szczecin Goleniów - Gdańsk Rębiechowo.
Lotniska - Gdańsk 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Szczecin - loty do:

Gdańsk - loty z:

*Ceny lotów do: Gdańsk to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Gdańsk Szczecin - Gdańsk