Tanie loty Kraków - Glasgow

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 21.10
czw 28.10

Informacje o trasie Glasgow-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Glasgow
Znaleziono najlepszą cenę248 złNajlepsza cena za lot Kraków – Glasgow znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 248 zł
Najkrótszy czas lotu2h 50minNajszybszy lot Kraków-Glasgow zajmuje 2h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Glasgow. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Glasgow Intl.
Glasgow — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Glasgow: Glasgow-Prestwick (PIK), Glasgow Intl (GLA)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Glasgow?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Glasgow są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Glasgow to Luty. Najdroższa pora to Czerwiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Glasgow?

Ryanair

Brussels Airlines, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Glasgow.

Która trasa podróży Kraków – Glasgow jest najtańsza?

Kraków Balice - Glasgow Intl

Wybierz trasę Kraków Balice - Glasgow Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Glasgow.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Glasgow?

39 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Glasgow to 39 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Glasgow

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Glasgow, zmieniając zakładki
Ryanair
10 lis
KRK02:15Kraków Balice
2h 55min
GLA05:10Glasgow Intl
14 lis
GLA04:50Glasgow Intl
2h 45min
KRK07:35Kraków Balice
Ryanair
10 lis
KRK02:15Kraków Balice
2h 55min
GLA05:10Glasgow Intl
14 lis
GLA04:50Glasgow Intl
2h 45min
KRK07:35Kraków Balice
Ryanair
10 lis
KRK02:15Kraków Balice
2h 55min
GLA05:10Glasgow Intl
14 lis
GLA04:50Glasgow Intl
2h 45min
KRK07:35Kraków Balice
Ryanair
10 lis
KRK02:15Kraków Balice
2h 55min
GLA05:10Glasgow Intl
14 lis
GLA04:50Glasgow Intl
2h 45min
KRK07:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
10 lis
KRK11:30Kraków Balice
18h 35min
1 przesiadka
GLA06:05Glasgow Intl
14 lis
GLA04:50Glasgow Intl
2h 45min
KRK07:35Kraków Balice
Lufthansa
17 lut
KRK01:20Kraków Balice
9h 45min
1 przesiadka
GLA11:05Glasgow Intl
25 lut
GLA04:05Glasgow Intl
13h 05min
1 przesiadka
KRK17:10Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Glasgow w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Glasgow w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Ryanair.
Ryanair
21 lis
KRK02:30Kraków Balice
2h 55min
GLA05:25Glasgow Intl
Ryanair
10 lis
KRK02:15Kraków Balice
2h 55min
GLA05:10Glasgow Intl
Kilka linii lotniczych
21 lis
KRK02:10Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
GLA14:20Glasgow Intl

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Glasgow

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Glasgow z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJet
CenaOd 175 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Ryanair
CenaOd 190 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,5

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Brussels Airlines
CenaOd 354 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Lufthansa
CenaOd 475 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
KLM
CenaOd 690 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Glasgow oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Glasgow, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Lufthansa i British Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Glasgow – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Glasgow dzieli dystans 1731,5 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 2h 55min.


Alternatywne trasy Kraków-Glasgow

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena67 zł
Loty Kraków - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena71 zł
Loty Gdańsk - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena75 zł
Loty Wrocław - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena110 zł
Loty Wrocław - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena126 zł
Loty Poznań - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena142 zł
Loty Gdańsk - Glasgow
Najkrótszy czas lotu21h 15min
Najniższa cena276 zł
Loty Rzeszów - Glasgow
Najkrótszy czas lotu23h 30min
Najniższa cena378 zł
Loty Szczecin - Edynburg
Najkrótszy czas lotu32h 45min
Najniższa cena405 zł
Loty Poznań - Glasgow
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena461 zł
Loty Katowice - Inverness
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena610 zł
Loty Katowice - Glasgow
Najkrótszy czas lotu13h 20min
Najniższa cena622 zł

Podobne loty: Kraków – Glasgow

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Glasgow