Tanie loty Kraków - Apulia

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Apulia-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Apulia
Znaleziono najlepszą cenę248 złNajlepsza cena za lot Kraków – Apulia znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 248 zł
Najkrótszy czas lotu1h 50minNajszybszy lot Kraków-Apulia zajmuje 1h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Apulia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Brindisi Papola Casale i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Bari Palese.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Apulia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Apulia?

Wizz Air

KLM, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Apulia.

Która trasa podróży Kraków – Apulia jest najtańsza?

Kraków Balice - Bari Palese

Wybierz trasę Kraków Balice - Bari Palese, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Apulia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Apulia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Apulia, zmieniając zakładki
Ryanair
23 lis
KRK06:00Kraków Balice
1h 55min
BRI07:55Bari Palese
30 lis
BRI08:20Bari Palese
1h 55min
KRK10:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
14 lis
KRK17:45Kraków Balice
1h 55min
BRI19:40Bari Palese
17 lis
BRI03:55Bari Palese
1h 55min
KRK05:50Kraków Balice
Ryanair
1 gru
KRK01:35Kraków Balice
1h 55min
BRI03:30Bari Palese
8 gru
BRI03:55Bari Palese
1h 55min
KRK05:50Kraków Balice
Ryanair
20 lis
KRK16:40Kraków Balice
1h 55min
BRI18:35Bari Palese
24 lis
BRI03:55Bari Palese
1h 55min
KRK05:50Kraków Balice
Ryanair
20 lis
KRK16:40Kraków Balice
1h 55min
BRI18:35Bari Palese
24 lis
BRI03:55Bari Palese
1h 55min
KRK05:50Kraków Balice
Ryanair
14 lis
KRK14:45Kraków Balice
1h 55min
BRI16:40Bari Palese
17 lis
BRI03:55Bari Palese
1h 55min
KRK05:50Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Apulia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Apulia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
1 gru
KRK01:35Kraków Balice
1h 55min
BRI03:30Bari Palese
Ryanair
1 gru
KRK01:35Kraków Balice
1h 55min
BRI03:30Bari Palese
Kilka linii lotniczych
1 gru
KRK13:00Kraków Balice
15h 20min
2 przesiadki
BRI04:20Bari Palese

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Apulia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Apulia
Ryanair
27 paź
KRK02:30Kraków Balice
1h 55min
BRI04:25Bari Palese
3 lis
BRI04:55Bari Palese
1h 55min
KRK06:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
23 paź
KRK10:00Kraków Balice
1h 50min
BRI11:50Bari Palese
25 paź
BRI04:20Bari Palese
1h 50min
KRK06:10Kraków Balice
Ryanair
27 paź
KRK02:30Kraków Balice
1h 55min
BRI04:25Bari Palese
3 lis
BRI04:55Bari Palese
1h 55min
KRK06:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
26 paź
KRK10:00Kraków Balice
1h 50min
BRI11:50Bari Palese
28 paź
BRI19:00Bari Palese
22h 20min
2 przesiadki
KRK17:20Kraków Balice
Ryanair
27 paź
KRK02:30Kraków Balice
1h 55min
BRI04:25Bari Palese
31 paź
BRI18:05Bari Palese
1h 54min
KRK19:59Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 paź
KRK02:00Kraków Balice
13h 50min
1 przesiadka
BRI15:50Bari Palese
3 lis
BRI16:10Bari Palese
1h 50min
KRK18:00Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Apulia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Apulia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 102 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Wizz Air
CenaOd 213 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Lufthansa
CenaOd 409 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
KLM
CenaOd 1 056 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Apulia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Apulia, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Wizz Air, i Lufthansa.


Alternatywne trasy Kraków-Apulia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Bari
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena55 zł
Loty Katowice - Bari
Najkrótszy czas lotu13h 25min
Najniższa cena252 zł
Loty Kraków - Brindisi
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena264 zł
Loty Wrocław - Bari
Najkrótszy czas lotu11h 25min
Najniższa cena280 zł
Loty Wrocław - Brindisi
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena311 zł
Loty Gdańsk - Bari
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena315 zł
Loty Poznań - Bari
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena327 zł
Loty Katowice - Brindisi
Najkrótszy czas lotu28h 25min
Najniższa cena374 zł

Podobne loty: Kraków – Apulia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Apulia