Kawala – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 24.1
pon 31.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Najtańsze loty do miasta Kawala

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Kawala
Warszawa Lotnisko Chopina
Saloniki

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Kawala

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Saloniki (SKG)

Ceny lotów Warszawa - Kawala są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Saloniki Thessaloniki Makedonia. Średnia cena wynosi 482 zł


Kawala — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Kawala?

    114 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Poznań – Kawala w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 86% tańsza od większości ofert lotów do miasta Kawala. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Kawala są najtańsze?

    Najtańszym dniem na lot do miasta Kawala jest środa – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 785 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Z drugiej strony, sobota to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 1 676 zł.

  • Czy w pobliżu miasta Kawala znajdują się inne lotniska?

    Podróżujący wybierający się do miasta Kawala mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Saloniki Thessaloniki Makedonia (130 km od centrum), Lotnisko Alexandroúpoli Demokritos (130 km od centrum) lub Lotnisko Város Limnos (134 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Kawala?

    Za lot na Lotnisko Kawala Megas Alexandros zapłacisz średnio 316 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Kawala — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kawala znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
2 lip
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
12h 40min
2 przesiadki
KVA16:00Kawala Megas Alexandros
23 lip
KVA17:30Kawala Megas Alexandros
22h 05min
2 przesiadki
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 489 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
2 lip
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 45min
1 przesiadka
KVA16:00Kawala Megas Alexandros
23 lip
KVA17:30Kawala Megas Alexandros
13h 15min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 549 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lip
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 45min
1 przesiadka
KVA16:00Kawala Megas Alexandros
23 lip
KVA17:30Kawala Megas Alexandros
19h 50min
2 przesiadki
WAW13:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 620 zł
Znajdź podobne

Kawala – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Kawala w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Aegean Airlines i Ryanair.
Aegean Airlines
WAWWarszawa Lotnisko Chopina
9h 55min
KVAKawala Megas Alexandros
Ryanair
POZPoznań Ławica
12h 25min
KVAKawala Megas Alexandros

Które linie latają do miasta Kawala?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Kawala
  • Które linie latają do miasta Kawala?

    Ryanair i Aegean Airlines to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Kawala. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Kawala nie powinno stanowić problemu.


Kawala — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Poznań - Kawala
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena1 780 zł
Loty Warszawa - Kawala
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena1 039 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Kawala