Cheap flights z Katowice do Apulia from 141 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 11.10
wt. 18.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Apulia-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Apulia

Znaleziono najlepszą cenę

141 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 40min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Katowice - Apulia w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 141 zł. Najlepsza oferta na lot Katowice - Apulia w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 272 zł.
Najszybszy lot Katowice-Apulia zajmuje 4h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Apulia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Bari Palese i Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Brindisi Papola Casale.

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Apulia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Apulia?

Ryanair. Ryanair i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Apulia.

Która trasa podróży Katowice – Apulia jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Bari Palese. Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Bari Palese, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Apulia.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Apulia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Apulia, zmieniając zakładki
Ryanair
18 paź
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
14h 05min
1 przesiadka
BRI06:00Bari Palese
19 paź
BRI18:40Bari Palese
9h 00min
1 przesiadka
KTW03:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
20 paź
KTW04:05Katowice-Pyrzowice
8h 35min
1 przesiadka
BRI12:40Bari Palese
24 paź
BRI17:55Bari Palese
10h 55min
1 przesiadka
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
Ryanair
18 paź
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
17h 45min
2 przesiadki
BRI09:40Bari Palese
19 paź
BRI18:40Bari Palese
9h 00min
1 przesiadka
KTW03:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
21 lis
KTW06:55Katowice-Pyrzowice
6h 35min
1 przesiadka
BRI13:30Bari Palese
24 lis
BRI02:45Bari Palese
8h 50min
1 przesiadka
KTW11:35Katowice-Pyrzowice
Ryanair
28 lis
KTW06:55Katowice-Pyrzowice
6h 35min
1 przesiadka
BRI13:30Bari Palese
3 gru
BRI15:00Bari Palese
12h 35min
1 przesiadka
KTW03:35Katowice-Pyrzowice
Ryanair
28 lis
KTW12:55Katowice-Pyrzowice
21h 15min
2 przesiadki
BRI10:10Bari Palese
3 gru
BRI12:30Bari Palese
15h 05min
1 przesiadka
KTW03:35Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Apulia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Apulia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
21 lis
KTW06:55Katowice-Pyrzowice
6h 35min
1 przesiadka
BRI13:30Bari Palese
Kilka linii lotniczych
27 paź
KTW05:00Katowice-Pyrzowice
5h 00min
1 przesiadka
BRI10:00Bari Palese
Ryanair
25 paź
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
14h 05min
1 przesiadka
BRI06:00Bari Palese

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Apulia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Apulia
Ryanair
12 paź
KTW02:15Katowice-Pyrzowice
25h 00min
2 przesiadki
BRI03:15Bari Palese
19 paź
BRI18:40Bari Palese
9h 00min
1 przesiadka
KTW03:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
10 paź
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
11h 15min
1 przesiadka
BRI03:20Bari Palese
17 paź
BRI17:55Bari Palese
10h 55min
1 przesiadka
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
Ryanair
12 paź
KTW02:15Katowice-Pyrzowice
14h 35min
1 przesiadka
BRI16:50Bari Palese
19 paź
BRI18:40Bari Palese
9h 00min
1 przesiadka
KTW03:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
11 paź
KTW05:50Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
BRI17:35Bari Palese
13 paź
BRI17:35Bari Palese
13h 30min
1 przesiadka
KTW07:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
10 paź
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
20h 55min
2 przesiadki
BRI15:35Bari Palese
17 paź
BRI17:55Bari Palese
10h 55min
1 przesiadka
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
Ryanair
11 paź
KTW05:15Katowice-Pyrzowice
4h 05min
1 przesiadka
BRI09:20Bari Palese
18 paź
BRI19:30Bari Palese
15h 45min
1 przesiadka
KTW11:15Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Apulia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Apulia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 212 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Nie zdążyłem na ten lot, ponieważ lot z KTW do Mediolanu był opóźniony ponad godzinę. O odszkodoaniu, albo przynajmniej zwrocie kosztów za bilet można zapomnieć.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 276 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,5

Rozrywka

6,7

Jedzenie

Opinie

Wszystko ok

1 / 8
Szukaj lotów Wizz Air

Loty Ryanair: Katowice – Apulia

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Katowice – Apulia
Ryanair
18 paź
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
14h 05min
1 przesiadka
BRI06:00Bari Palese
19 paź
BRI18:40Bari Palese
9h 00min
1 przesiadka
KTW03:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
18 paź
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
17h 45min
2 przesiadki
BRI09:40Bari Palese
19 paź
BRI18:40Bari Palese
9h 00min
1 przesiadka
KTW03:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
28 lis
KTW06:55Katowice-Pyrzowice
6h 35min
1 przesiadka
BRI13:30Bari Palese
3 gru
BRI15:00Bari Palese
12h 35min
1 przesiadka
KTW03:35Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Apulia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Apulia, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Wizz Air, i Lufthansa.



Alternatywne trasy Katowice-Apulia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bari
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena248 zł
Loty Kraków - Bari
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena155 zł
Loty Katowice - Bari
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena262 zł
Loty Wrocław - Bari
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena296 zł
Loty Gdańsk - Bari
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena350 zł
Loty Kraków - Brindisi
Najkrótszy czas lotu4h 35min
Najniższa cena413 zł
Loty Poznań - Bari
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena330 zł
Loty Warszawa - Brindisi
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena617 zł
Loty Katowice - Brindisi
Najkrótszy czas lotu12h 25min
Najniższa cena364 zł
Loty Wrocław - Brindisi
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena422 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Apulia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Apulia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Katowice – Apulia. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Katowice – Apulia z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Katowice – Apulia.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Katowice – Apulia.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.