Tanie loty na trasie Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany od 40 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Kijów-Żulany-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Lotnisko Kijów-Żulany
Znaleziono najlepszą cenę222 złNajlepsza oferta na podróż Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 222 zł. Najlepsza cena lotu Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 40 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 30minNajszybszy lot Warszawa-Lotnisko Kijów-Żulany zajmuje 1h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Lotnisko Kijów-Żulany. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kijów-Żulany i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Kijów-Żulany.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Kijów-Żulany?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Lotnisko Kijów-Żulany to Maj. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany są najtańsze?

po południu

Loty Warszawa - Lotnisko Kijów-Żulany są około 27% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany?

Ryanair

LOT, Ryanair i Ukraine International Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Lotnisko Kijów-Żulany.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa - Lotnisko Kijów-Żulany to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Lotnisko Kijów-Żulany

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Kijów-Żulany, zmieniając zakładki
Wizz Air
18 lut
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:20Kijów-Żulany
27 lut
IEV04:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
24 lut
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:10Kijów-Żulany
27 lut
IEV04:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
16 mar
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV04:10Kijów-Żulany
21 mar
IEV05:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
18 lut
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:20Kijów-Żulany
27 lut
IEV05:35Kijów-Żulany
31h 35min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
18 lut
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:20Kijów-Żulany
21 lut
IEV04:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
18 lut
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:20Kijów-Żulany
20 lut
IEV04:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Lotnisko Kijów-Żulany w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
14 lut
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:10Kijów-Żulany
Wizz Air
4 lut
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:20Kijów-Żulany
Kilka linii lotniczych
17 lut
WMI09:00Warszawa Modlin
19h 50min
1 przesiadka
IEV04:50Kijów-Żulany

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany
Wizz Air
28 sty
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:20Kijów-Żulany
6 lut
IEV04:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
23 sty
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:10Kijów-Żulany
29 sty
IEV00:40Kijów-Żulany
1h 40min
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
28 sty
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:20Kijów-Żulany
6 lut
IEV04:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
28 sty
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:20Kijów-Żulany
31 sty
IEV04:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
25 sty
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:10Kijów-Żulany
30 sty
IEV04:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
25 sty
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:10Kijów-Żulany
30 sty
IEV04:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 98 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Ukraine International Airlines
CenaOd 153 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Wizz Air
CenaOd 155 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

8,0

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 327 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty Wizz Air: Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany
Wizz Air
18 lut
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:20Kijów-Żulany
27 lut
IEV04:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
24 lut
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV03:10Kijów-Żulany
27 lut
IEV04:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
16 mar
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
IEV04:10Kijów-Żulany
21 mar
IEV05:45Kijów-Żulany
1h 30min
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Kijów-Żulany oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Kijów-Żulany, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ukraine International Airlines, Ryanair, i LOT.

  • Warszawa – Kijów-Żulany – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Warszawa – Kijów-Żulany wynosi 684,8 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 1h 30min.


Alternatywne trasy Warszawa-Lotnisko Kijów-Żulany

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena95 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena63 zł
Loty Poznań - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena95 zł
Loty Katowice - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena71 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena71 zł
Loty Bydgoszcz - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena182 zł
Loty Lublin - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu26h 35min
Najniższa cena436 zł
Loty Rzeszów - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena385 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Lotnisko Kijów-Żulany