Cheap flights z Helsinki do Polski from 88 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 12.2
ndz. 19.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Helsinki

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Helsinki-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 40min

Loty bezpośrednie

Codziennie
Najszybszy lot Helsinki-Polska zajmuje 1h 40min.
Bezpośrednie loty Helsinki-Polska każdego dnia.

Jak znaleźć najtańsze loty Helsinki - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Helsinki – Polska?

Ryanair. Finnair, Norwegian i Norwegian Air International to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Helsinki-Polska.

Która trasa podróży Helsinki – Polska jest najtańsza?

Helsinki-Vantaa - Warszawa Chopina. Wybierz trasę Helsinki-Vantaa - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Helsinki - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Helsinki - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Helsinki - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
26 mar
HEL12:35Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI14:20Warszawa Modlin
30 mar
WMI16:40Warszawa Modlin
1h 45min
HEL18:25Helsinki-Vantaa
Ryanair
18 kwi
HEL11:45Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI13:30Warszawa Modlin
9 maj
WMI08:35Warszawa Modlin
1h 45min
HEL10:20Helsinki-Vantaa
Kilka linii lotniczych
18 kwi
HEL11:45Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI13:30Warszawa Modlin
25 kwi
WMI01:55Warszawa Modlin
13h 55min
1 przesiadka
HEL15:50Helsinki-Vantaa
Ryanair
28 mar
HEL11:45Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI13:30Warszawa Modlin
30 mar
WMI16:40Warszawa Modlin
1h 45min
HEL18:25Helsinki-Vantaa
Ryanair
28 mar
HEL11:45Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI13:30Warszawa Modlin
30 mar
WMI16:40Warszawa Modlin
1h 45min
HEL18:25Helsinki-Vantaa
Norwegian
9 maj
HEL09:40Helsinki-Vantaa
24h 30min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Chopina
18 maj
WAW09:50Warszawa Chopina
22h 20min
1 przesiadka
HEL08:10Helsinki-Vantaa

Znajdź najtańsze oferty lotów Helsinki - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Helsinki – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Finnair i Ryanair.
Ryanair
9 maj
HEL11:45Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI13:30Warszawa Modlin
Ryanair
18 kwi
HEL11:45Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI13:30Warszawa Modlin
Ryanair
25 maj
HEL19:50Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI21:35Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Helsinki – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Helsinki – Polska
Ryanair
17 lut
HEL09:05Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI10:50Warszawa Modlin
3 mar
WMI05:45Warszawa Modlin
1h 55min
HEL07:40Helsinki-Vantaa
Kilka linii lotniczych
13 lut
HEL02:50Helsinki-Vantaa
11h 35min
1 przesiadka
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
16 lut
GDN14:40Gdańsk Rębiechowo
12h 05min
1 przesiadka
HEL02:45Helsinki-Vantaa
Lufthansa
13 lut
HEL07:35Helsinki-Vantaa
11h 00min
1 przesiadka
WAW18:35Warszawa Chopina
16 lut
WAW08:25Warszawa Chopina
8h 45min
1 przesiadka
HEL17:10Helsinki-Vantaa
1 006 zł
Znajdź podobne
Finnair
15 lut
HEL06:35Helsinki-Vantaa
1h 45min
WAW08:20Warszawa Chopina
17 lut
WAW03:55Warszawa Chopina
1h 40min
HEL05:35Helsinki-Vantaa
1 050 zł
Znajdź podobne
Ryanair
17 lut
HEL09:05Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI10:50Warszawa Modlin
3 mar
WMI05:45Warszawa Modlin
1h 55min
HEL07:40Helsinki-Vantaa
Scandinavian Airlines
17 lut
HEL02:20Helsinki-Vantaa
11h 50min
2 przesiadki
WAW14:10Warszawa Chopina
3 mar
WAW05:05Warszawa Chopina
5h 15min
1 przesiadka
HEL10:20Helsinki-Vantaa
1 234 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Helsinki – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Helsinki – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 96 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Sympatyczna załoga

Szukaj lotów Ryanair
FinnairCenaOd 276 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
Szukaj lotów Finnair
NorwegianCenaOd 283 złBezpłatne odwołanieOcena
6,6
Szukaj lotów Norwegian
Norwegian Air InternationalCenaOd 407 złBezpłatne odwołanieOcena
9,0
Szukaj lotów Norwegian Air International
airBalticCenaOd 631 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów airBaltic

Loty Norwegian: Helsinki – Polska

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Helsinki – Polska
Norwegian
9 maj
HEL09:40Helsinki-Vantaa
24h 30min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Chopina
18 maj
WAW09:50Warszawa Chopina
22h 20min
1 przesiadka
HEL08:10Helsinki-Vantaa
Norwegian
18 kwi
HEL09:40Helsinki-Vantaa
24h 30min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Chopina
9 maj
WAW09:50Warszawa Chopina
22h 20min
1 przesiadka
HEL08:10Helsinki-Vantaa
Norwegian
23 cze
HEL03:15Helsinki-Vantaa
7h 05min
1 przesiadka
KRK10:20Kraków Balice
25 cze
KRK17:40Kraków Balice
11h 00min
1 przesiadka
HEL04:40Helsinki-Vantaa

Loty Scandinavian Airlines: Helsinki – Polska

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Helsinki – Polska
Scandinavian Airlines
28 mar
HEL10:45Helsinki-Vantaa
4h 05min
1 przesiadka
WAW14:50Warszawa Chopina
30 mar
WAW14:30Warszawa Chopina
3h 50min
1 przesiadka
HEL18:20Helsinki-Vantaa
Scandinavian Airlines
23 kwi
HEL13:10Helsinki-Vantaa
25h 40min
1 przesiadka
WAW14:50Warszawa Chopina
27 kwi
WAW14:30Warszawa Chopina
13h 10min
1 przesiadka
HEL03:40Helsinki-Vantaa
Scandinavian Airlines
17 lut
HEL02:20Helsinki-Vantaa
11h 50min
2 przesiadki
WAW14:10Warszawa Chopina
3 mar
WAW05:05Warszawa Chopina
5h 15min
1 przesiadka
HEL10:20Helsinki-Vantaa
1 234 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Helsinki-Vantaa – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Helsinki-Vantaa – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Finnair, Norwegian Air International, i Ryanair.


Alternatywne trasy Helsinki-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Helsinki - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena193 zł
Loty Helsinki - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena527 zł
Loty Turku - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena79 zł
Loty Helsinki - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena457 zł
Loty Helsinki - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena795 zł

Loty podobne do tych na trasie Helsinki – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Helsinki – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Helsinki – Polska. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Helsinki – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Helsinki – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Helsinki – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.