Cheap flights z Lotnisko Sztokholm-Arlanda do Kraków from 41 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Lotnisko Sztokholm-Arlanda

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Sztokholm-Arlanda-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

41 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 50min

Loty bezpośrednie

pon.

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Lotnisko Sztokholm-Arlanda - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 41 zł. Najlepsza oferta na lot Lotnisko Sztokholm-Arlanda - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 292 zł.
Najszybszy lot Lotnisko Sztokholm-Arlanda-Kraków zajmuje 1h 50min.
Bezpośrednie loty Lotnisko Sztokholm-Arlanda-Kraków – poniedziałek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Norwegian Air International.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Sztokholm-Arlanda - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Sztokholm-Arlanda - Kraków to Marzec. Najdroższa pora to Maj.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków?

Ryanair

Norwegian i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lotnisko Sztokholm-Arlanda-Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków?

58 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Sztokholm-Arlanda - Kraków to 58 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Sztokholm-Arlanda - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Sztokholm-Arlanda - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
19 wrz
ARN04:40Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:40Kraków Balice
28 wrz
KRK02:20Kraków Balice
2h 00min
ARN04:20Sztokholm-Arlanda
Kilka linii lotniczych
27 paź
ARN03:30Sztokholm-Arlanda
1h 50min
KRK05:20Kraków Balice
30 paź
KRK02:30Kraków Balice
2h 00min
ARN04:30Sztokholm-Arlanda
Ryanair
3 paź
ARN04:40Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:40Kraków Balice
10 paź
KRK02:15Kraków Balice
2h 00min
ARN04:15Sztokholm-Arlanda
Norwegian
5 wrz
ARN15:30Sztokholm-Arlanda
17h 55min
1 przesiadka
KRK09:25Kraków Balice
8 wrz
KRK06:00Kraków Balice
1h 50min
ARN07:50Sztokholm-Arlanda
Ryanair
29 wrz
ARN05:00Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK07:00Kraków Balice
3 paź
KRK02:15Kraków Balice
2h 00min
ARN04:15Sztokholm-Arlanda
Ryanair
29 wrz
ARN05:00Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK07:00Kraków Balice
3 paź
KRK02:15Kraków Balice
2h 00min
ARN04:15Sztokholm-Arlanda

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Sztokholm-Arlanda - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian i Ryanair.
Ryanair
21 wrz
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice
Ryanair
12 wrz
ARN04:40Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:40Kraków Balice
Norwegian
8 wrz
ARN03:30Sztokholm-Arlanda
1h 50min
KRK05:20Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków
Ryanair
18 sie
ARN05:00Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK07:00Kraków Balice
22 sie
KRK02:15Kraków Balice
2h 00min
ARN04:15Sztokholm-Arlanda
Norwegian
18 sie
ARN03:30Sztokholm-Arlanda
1h 50min
KRK05:20Kraków Balice
22 sie
KRK18:05Kraków Balice
22h 25min
1 przesiadka
ARN16:30Sztokholm-Arlanda
Kilka linii lotniczych
18 sie
ARN05:00Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK07:00Kraków Balice
23 sie
KRK12:30Kraków Balice
6h 35min
1 przesiadka
ARN19:05Sztokholm-Arlanda
Norwegian
18 sie
ARN03:30Sztokholm-Arlanda
1h 50min
KRK05:20Kraków Balice
22 sie
KRK18:05Kraków Balice
9h 55min
1 przesiadka
ARN04:00Sztokholm-Arlanda
Ryanair
17 sie
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice
24 sie
KRK02:20Kraków Balice
2h 00min
ARN04:20Sztokholm-Arlanda
Norwegian
18 sie
ARN03:30Sztokholm-Arlanda
1h 50min
KRK05:20Kraków Balice
22 sie
KRK10:15Kraków Balice
1h 50min
ARN12:05Sztokholm-Arlanda

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 226 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Sam lot Ryanairem jest naprawdę dobry pomimo wielu negatywnych opinii. Umiejętności pilotów oraz profesionalizm obsługi jest naprawdę na wysokim poziomie. Zdecydowanie do poprawy sam onboarding, czekanie na lotnisku, wpuszczanie do korytarzy kiedy samolot nie jest gotowy i trzeba czekać dodatkowe 20-30min żeby wejść na pokład. Denerwująca jest również ich polityka bagażowa że ciężko się połapać co będzie bagażem podręcznym a co nie, dopłata za wybranie miejsca też jest już lekką przesadą.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
NorwegianCenaOd 323 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów Norwegian

Loty Norwegian: Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków
Norwegian
5 wrz
ARN15:30Sztokholm-Arlanda
17h 55min
1 przesiadka
KRK09:25Kraków Balice
8 wrz
KRK06:00Kraków Balice
1h 50min
ARN07:50Sztokholm-Arlanda
Norwegian
27 paź
ARN03:30Sztokholm-Arlanda
1h 50min
KRK05:20Kraków Balice
27 paź
KRK17:30Kraków Balice
23h 00min
1 przesiadka
ARN16:30Sztokholm-Arlanda
Norwegian
18 sie
ARN03:30Sztokholm-Arlanda
1h 50min
KRK05:20Kraków Balice
22 sie
KRK18:05Kraków Balice
22h 25min
1 przesiadka
ARN16:30Sztokholm-Arlanda

Loty Ryanair: Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków
Ryanair
19 wrz
ARN04:40Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:40Kraków Balice
28 wrz
KRK02:20Kraków Balice
2h 00min
ARN04:20Sztokholm-Arlanda
Ryanair
3 paź
ARN04:40Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:40Kraków Balice
10 paź
KRK02:15Kraków Balice
2h 00min
ARN04:15Sztokholm-Arlanda
Ryanair
29 wrz
ARN05:00Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK07:00Kraków Balice
3 paź
KRK02:15Kraków Balice
2h 00min
ARN04:15Sztokholm-Arlanda

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Sztokholm-Arlanda – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Sztokholm-Arlanda – Kraków Balice, takie jak Ryanair i Norwegian, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Sztokholm-Arlanda – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Sztokholm-Arlanda – Kraków Balice wynosi 1073,2 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 1h 50min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Lotnisko Sztokholm-Arlanda-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Sztokholm - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena5 zł
Loty Sztokholm - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena73 zł
Loty Sztokholm - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena64 zł
Loty Sztokholm - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena69 zł
Loty Sztokholm - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena192 zł
Loty Sztokholm - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena132 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Sztokholm-Arlanda – Kraków

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.