Cheap flights z Francji do Polski from 74 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 4.2
sob. 11.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Francja

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Francja-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 50min

Loty bezpośrednie

Codziennie
Najszybszy lot Francja-Polska zajmuje 1h 50min.
Bezpośrednie loty Francja-Polska każdego dnia.

Jak znaleźć najtańsze loty Francja - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Francja – Polska?

Wizz Air. Brussels Airlines, KLM i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Francja-Polska.

Która trasa podróży Francja – Polska jest najtańsza?

Lille Lesquin - Kraków Balice. Wybierz trasę Lille Lesquin - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Francja - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Francja - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Francja - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
23 mar
BVA04:55Paryż Beauvais-Tillé
2h 05min
KRK07:00Kraków Balice
28 mar
KRK03:15Kraków Balice
2h 15min
BVA05:30Paryż Beauvais-Tillé
Wizz Air
21 lut
LYS04:05Lyon-Saint-Exupéry
2h 05min
KRK06:10Kraków Balice
28 lut
KRK01:10Kraków Balice
2h 20min
LYS03:30Lyon-Saint-Exupéry
Kilka linii lotniczych
21 mar
LYS05:05Lyon-Saint-Exupéry
2h 05min
KRK07:10Kraków Balice
23 mar
KRK03:10Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
LYS15:20Lyon-Saint-Exupéry
Ryanair
26 mar
BVA04:50Paryż Beauvais-Tillé
2h 10min
WMI07:00Warszawa Modlin
28 mar
WMI15:05Warszawa Modlin
2h 20min
BVA17:25Paryż Beauvais-Tillé
Wizz Air
4 mar
LYS03:50Lyon-Saint-Exupéry
2h 05min
KRK05:55Kraków Balice
7 mar
KRK01:10Kraków Balice
2h 20min
LYS03:30Lyon-Saint-Exupéry
Transavia France
9 mar
ORY08:05Paryż-Orly
2h 15min
KRK10:20Kraków Balice
12 mar
KRK14:55Kraków Balice
2h 25min
ORY17:20Paryż-Orly

Znajdź najtańsze oferty lotów Francja - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Francja – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair, Wizz Air i easyJet.
Ryanair
8 mar
BVA16:15Paryż Beauvais-Tillé
2h 05min
KRK18:20Kraków Balice
Wizz Air
11 mar
LYS03:50Lyon-Saint-Exupéry
2h 05min
KRK05:55Kraków Balice
easyJet
19 kwi
CDG08:50Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
KRK11:05Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Francja – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Francja – Polska
Wizz Air
4 lut
LYS03:50Lyon-Saint-Exupéry
2h 05min
KRK05:55Kraków Balice
28 lut
KRK01:10Kraków Balice
2h 20min
LYS03:30Lyon-Saint-Exupéry
Ryanair
9 lut
BVA03:55Paryż Beauvais-Tillé
2h 05min
KRK06:00Kraków Balice
15 lut
KRK13:35Kraków Balice
2h 15min
BVA15:50Paryż Beauvais-Tillé
easyJet
8 lut
CDG12:15Paryż Charles de Gaulle
2h 10min
KRK14:25Kraków Balice
15 lut
KRK14:55Kraków Balice
2h 20min
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
8 lut
CDG03:35Paryż Charles de Gaulle
8h 30min
1 przesiadka
KRK12:05Kraków Balice
15 lut
KRK14:55Kraków Balice
2h 20min
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle
Wizz Air
4 lut
LYS03:50Lyon-Saint-Exupéry
2h 05min
KRK05:55Kraków Balice
7 lut
KRK01:10Kraków Balice
2h 20min
LYS03:30Lyon-Saint-Exupéry
SWISS
9 lut
CDG02:25Paryż Charles de Gaulle
25h 20min
1 przesiadka
KRK03:45Kraków Balice
15 lut
KRK09:30Kraków Balice
4h 10min
1 przesiadka
CDG13:40Paryż Charles de Gaulle

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Francja – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Francja – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 96 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Friendly stewards, flight on time

Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 110 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Super miła zaloga-w końcu po polsku mówią do nas.Super pilot opowiada ciekawie,bezpieczny lot I super delikatne ladowanie.Boję się latać a z Wami to przyjemność. Dziękuję!

Szukaj lotów Wizz Air
LOTCenaOd 234 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Zgodnie z czasem, miła obsługa.

Szukaj lotów LOT
easyJetCenaOd 278 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów easyJet
Air FranceCenaOd 386 złBezpłatne odwołanieOcena
7,5
Szukaj lotów Air France
LufthansaCenaOd 594 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Lufthansa
Brussels AirlinesCenaOd 668 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Brussels Airlines
KLMCenaOd 910 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
7,5

Wejście na pokład

7,6

Komfort

8,2

Załoga

6,7

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

1 / 1

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

Szukaj lotów KLM

Loty LOT: Francja – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Francja – Polska
LOT
2 cze
CDG03:05Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
WAW05:20Warszawa Chopina
9 cze
WAW12:25Warszawa Chopina
2h 30min
CDG14:55Paryż Charles de Gaulle
LOT
14 lip
CDG15:45Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
WAW18:00Warszawa Chopina
29 lip
WAW16:15Warszawa Chopina
2h 30min
CDG18:45Paryż Charles de Gaulle
LOT
18 lip
CDG15:45Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
WAW18:00Warszawa Chopina
26 lip
WAW16:15Warszawa Chopina
2h 30min
CDG18:45Paryż Charles de Gaulle

Loty Austrian Airlines: Francja – Polska

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Francja – Polska
Austrian Airlines
12 lip
NCE05:45Nicea Côte d'Azur
12h 55min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Chopina
8 sie
WAW11:05Warszawa Chopina
5h 20min
1 przesiadka
NCE16:25Nicea Côte d'Azur
Austrian Airlines
7 lut
NCE10:05Nicea Côte d'Azur
3h 35min
1 przesiadka
WAW13:40Warszawa Chopina
14 lut
WAW01:50Warszawa Chopina
7h 30min
1 przesiadka
NCE09:20Nicea Côte d'Azur

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Francja – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Francja – Polska, takie jak Wizz Air, Lufthansa i easyJet, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Francja-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Paryż - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena182 zł
Loty Paryż - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena147 zł
Loty Marsylia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena359 zł
Loty Lyon - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena178 zł
Loty Lyon - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena520 zł
Loty Nantes - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena303 zł
Loty Marsylia - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena195 zł
Loty Nicea - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena316 zł
Loty Paryż - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena191 zł
Loty Paryż - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena468 zł
Loty Bordeaux - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena152 zł
Loty Tuluza - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena303 zł

Loty podobne do tych na trasie Francja – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Francja – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Polska jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Francja – Polska i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Francja – Polska tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Francja – Polska.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Francja – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.