Tanie loty Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Kraków od 133 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Kraków-Lotnisko Paryż Charles de Gaulle

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Paryż Charles de Gaulle-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę817 złNajlepsza cena za lot Lotnisko Paryż Charles de Gaulle – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 817 zł
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Lotnisko Paryż Charles de Gaulle-Kraków zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośredniendzBezpośrednie loty Lotnisko Paryż Charles de Gaulle-Kraków – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Delta, Air France i KLM.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Paryż Charles de Gaulle – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Maj.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Paryż Charles de Gaulle – Kraków?

LOT

LOT, Lufthansa i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lotnisko Paryż Charles de Gaulle-Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Paryż Charles de Gaulle – Kraków?

49 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Kraków to 49 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Kraków, zmieniając zakładki
easyJet
14 lut
CDG08:05Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
KRK10:20Kraków Balice
20 lut
KRK15:35Kraków Balice
2h 20min
CDG17:55Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
14 sty
CDG16:50Paryż Charles de Gaulle
18h 25min
2 przesiadki
KRK11:15Kraków Balice
23 sty
KRK15:35Kraków Balice
2h 20min
CDG17:55Paryż Charles de Gaulle
easyJet
13 gru
CDG07:45Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
KRK10:00Kraków Balice
14 gru
KRK10:50Kraków Balice
2h 20min
CDG13:10Paryż Charles de Gaulle
easyJet
9 gru
CDG08:05Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
KRK10:20Kraków Balice
19 gru
KRK15:35Kraków Balice
2h 20min
CDG17:55Paryż Charles de Gaulle
easyJet
8 gru
CDG12:15Paryż Charles de Gaulle
2h 10min
KRK14:25Kraków Balice
14 gru
KRK10:50Kraków Balice
2h 20min
CDG13:10Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
14 gru
CDG08:50Paryż Charles de Gaulle
9h 35min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
17 gru
KRK05:00Kraków Balice
2h 25min
CDG07:25Paryż Charles de Gaulle

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Paryż Charles de Gaulle – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i easyJet.
easyJet
14 sty
CDG12:05Paryż Charles de Gaulle
2h 10min
KRK14:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 gru
CDG02:30Paryż Charles de Gaulle
10h 40min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
Air France
1 sty
CDG03:55Paryż Charles de Gaulle
2h 05min
KRK06:00Kraków Balice

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Paryż Charles de Gaulle – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Paryż Charles de Gaulle – Kraków
easyJet
6 gru
CDG12:15Paryż Charles de Gaulle
2h 10min
KRK14:25Kraków Balice
9 gru
KRK14:55Kraków Balice
2h 20min
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
6 gru
CDG02:30Paryż Charles de Gaulle
14h 30min
1 przesiadka
KRK17:00Kraków Balice
8 gru
KRK14:55Kraków Balice
2h 20min
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle
easyJet
6 gru
CDG12:15Paryż Charles de Gaulle
2h 10min
KRK14:25Kraków Balice
8 gru
KRK14:55Kraków Balice
2h 20min
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle
easyJet
6 gru
CDG08:05Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
KRK10:20Kraków Balice
6 gru
KRK14:55Kraków Balice
2h 20min
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle
Kilka linii lotniczych
7 gru
CDG08:50Paryż Charles de Gaulle
9h 35min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
8 gru
KRK10:50Kraków Balice
2h 20min
CDG13:10Paryż Charles de Gaulle
easyJet
6 gru
CDG12:15Paryż Charles de Gaulle
2h 10min
KRK14:25Kraków Balice
15 gru
KRK14:55Kraków Balice
2h 20min
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Paryż Charles de Gaulle – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Paryż Charles de Gaulle – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJet
CenaOd 356 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
LOT
CenaOd 538 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 555 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Paryż Charles de Gaulle – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Paryż Charles de Gaulle – Kraków Balice, takie jak easyJet, Lufthansa i LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Paryż Charles de Gaulle – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Paryż Charles de Gaulle – Kraków Balice wynosi 1256,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 10min.


Alternatywne trasy Lotnisko Paryż Charles de Gaulle-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Paryż - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena96 zł
Loty Paryż - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena88 zł
Loty Paryż - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena83 zł
Loty Paryż - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena183 zł
Loty Paryż - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena100 zł
Loty Paryż - Katowice
Najkrótszy czas lotu23h 35min
Najniższa cena267 zł
Loty Paryż - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu30h 35min
Najniższa cena221 zł

Podobne loty: Lotnisko Paryż Charles de Gaulle – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lotnisko Paryż Charles de Gaulle – Kraków