Tanie loty na trasie Lotnisko Paryż-Orly – Kraków od 96 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Kraków-Lotnisko Paryż-Orly

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Paryż-Orly-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę1 001 złNajlepsza oferta na podróż Lotnisko Paryż-Orly – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 001 zł. Najlepsza cena lotu Lotnisko Paryż-Orly – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 96 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 10minNajszybszy lot Lotnisko Paryż-Orly-Kraków zajmuje 2h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Paryż-Orly-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Paryż-Orly - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Paryż-Orly - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Paryż-Orly – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Paryż-Orly - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Wrzesień.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Paryż-Orly - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Paryż-Orly - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
6 lut
ORY15:50Paryż-Orly
26h 45min
2 przesiadki
KRK18:35Kraków Balice
10 lut
KRK14:05Kraków Balice
2h 15min
ORY16:20Paryż-Orly
Transavia France
31 mar
ORY13:15Paryż-Orly
2h 15min
KRK15:30Kraków Balice
3 kwi
KRK14:15Kraków Balice
2h 20min
ORY16:35Paryż-Orly
Kilka linii lotniczych
6 lut
ORY15:50Paryż-Orly
26h 45min
2 przesiadki
KRK18:35Kraków Balice
10 lut
KRK14:05Kraków Balice
2h 15min
ORY16:20Paryż-Orly
Kilka linii lotniczych
6 lut
ORY15:50Paryż-Orly
26h 45min
2 przesiadki
KRK18:35Kraków Balice
10 lut
KRK07:15Kraków Balice
5h 40min
1 przesiadka
ORY12:55Paryż-Orly
Kilka linii lotniczych
6 lut
ORY15:50Paryż-Orly
26h 45min
2 przesiadki
KRK18:35Kraków Balice
14 lut
KRK01:10Kraków Balice
26h 50min
2 przesiadki
ORY04:00Paryż-Orly
Transavia France
8 maj
ORY11:15Paryż-Orly
2h 15min
KRK13:30Kraków Balice
15 maj
KRK14:15Kraków Balice
2h 20min
ORY16:35Paryż-Orly

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Paryż-Orly - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Paryż-Orly – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Transavia France i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
26 lut
ORY10:15Paryż-Orly
30h 05min
2 przesiadki
KRK16:20Kraków Balice
Wizz Air
29 sty
ORY10:15Paryż-Orly
26h 05min
2 przesiadki
KRK12:20Kraków Balice
Transavia France
17 kwi
ORY11:15Paryż-Orly
2h 15min
KRK13:30Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Paryż-Orly – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Paryż-Orly – Kraków
Kilka linii lotniczych
27 sty
ORY08:20Paryż-Orly
27h 20min
1 przesiadka
KRK11:40Kraków Balice
1 lut
KRK07:15Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
ORY13:20Paryż-Orly
Kilka linii lotniczych
30 sty
ORY16:55Paryż-Orly
15h 40min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice
3 lut
KRK07:15Kraków Balice
5h 40min
1 przesiadka
ORY12:55Paryż-Orly
Kilka linii lotniczych
29 sty
ORY01:55Paryż-Orly
16h 50min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
1 lut
KRK07:15Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
ORY13:20Paryż-Orly
Kilka linii lotniczych
28 sty
ORY06:10Paryż-Orly
10h 45min
1 przesiadka
KRK16:55Kraków Balice
4 lut
KRK02:55Kraków Balice
13h 05min
1 przesiadka
ORY16:00Paryż-Orly
Kilka linii lotniczych
29 sty
ORY01:55Paryż-Orly
16h 50min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
2 lut
KRK13:35Kraków Balice
23h 20min
1 przesiadka
ORY12:55Paryż-Orly
Kilka linii lotniczych
28 sty
ORY10:35Paryż-Orly
24h 05min
2 przesiadki
KRK10:40Kraków Balice
2 lut
KRK01:45Kraków Balice
30h 35min
2 przesiadki
ORY08:20Paryż-Orly

Loty Transavia France: Lotnisko Paryż-Orly – Kraków

Nasze najlepsze oferty Transavia France na lot Lotnisko Paryż-Orly – Kraków
Transavia France
31 mar
ORY13:15Paryż-Orly
2h 15min
KRK15:30Kraków Balice
3 kwi
KRK14:15Kraków Balice
2h 20min
ORY16:35Paryż-Orly
Transavia France
8 maj
ORY11:15Paryż-Orly
2h 15min
KRK13:30Kraków Balice
15 maj
KRK14:15Kraków Balice
2h 20min
ORY16:35Paryż-Orly
Transavia France
10 lut
ORY11:10Paryż-Orly
2h 10min
KRK13:20Kraków Balice
13 lut
KRK14:05Kraków Balice
2h 15min
ORY16:20Paryż-Orly

  • Paryż-Orly – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Paryż-Orly – Kraków Balice zajmuje ok. 1276,8 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 2h 10min.


Alternatywne trasy Lotnisko Paryż-Orly-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Paryż - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena36 zł
Loty Paryż - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena96 zł
Loty Paryż - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena56 zł
Loty Paryż - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena88 zł
Loty Paryż - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena68 zł
Loty Paryż - Katowice
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena144 zł
Loty Paryż - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena359 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Paryż-Orly – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Paryż-Orly – Kraków