Tanie loty na trasie Chicago – Stany Zjednoczone od 235 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 24.1
pon 31.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Stany Zjednoczone-Chicago

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Chicago-Stany Zjednoczone
Najkrótszy czas lotu3h 49minNajszybszy lot Chicago-Stany Zjednoczone zajmuje 3h 49min.
Loty bezpośredniepon, wt, czw, pt, sob i ndzBezpośrednie loty Chicago-Stany Zjednoczone – poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to ANA, Air Canada i Air New Zealand.

Jak znaleźć najtańsze loty Chicago - Stany Zjednoczone?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Chicago – Stany Zjednoczone?

Frontier

American Airlines, Frontier i Spirit Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Chicago-Stany Zjednoczone.

Która trasa podróży Chicago – Stany Zjednoczone jest najtańsza?

Chicago-O’Hare - Las Vegas Harry Reid

Wybierz trasę Chicago-O’Hare - Las Vegas Harry Reid, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Chicago - Stany Zjednoczone.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Chicago - Stany Zjednoczone

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Chicago - Stany Zjednoczone, zmieniając zakładki
Spirit Airlines
2 lut
ORD00:15Chicago-O’Hare
13h 00min
1 przesiadka
EWR13:15Newark
5 lut
EWR05:30Newark
11h 26min
2 przesiadki
ORD16:56Chicago-O’Hare
JetBlue
1 lut
ORD05:30Chicago-O’Hare
2h 10min
LGA07:40Nowy Jork-LaGuardia
1 lut
LGA11:30Nowy Jork-LaGuardia
2h 54min
ORD14:24Chicago-O’Hare
United Airlines
11 lut
ORD02:15Chicago-O’Hare
2h 08min
EWR04:23Newark
14 lut
EWR12:20Newark
2h 35min
ORD14:55Chicago-O’Hare
Delta
18 lut
ORD09:19Chicago-O’Hare
2h 10min
LGA11:29Nowy Jork-LaGuardia
21 lut
LGA13:29Nowy Jork-LaGuardia
2h 51min
ORD16:20Chicago-O’Hare
American Airlines
3 maj
ORD07:45Chicago-O’Hare
2h 07min
EWR09:52Newark
11 maj
EWR02:30Newark
2h 15min
ORD04:45Chicago-O’Hare
Kilka linii lotniczych
6 maj
ORD16:30Chicago-O’Hare
2h 05min
LGA18:35Nowy Jork-LaGuardia
10 maj
LGA08:30Nowy Jork-LaGuardia
7h 44min
1 przesiadka
ORD16:14Chicago-O’Hare

Znajdź najtańsze oferty lotów Chicago - Stany Zjednoczone w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Chicago – Stany Zjednoczone w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta, JetBlue i United Airlines.
United Airlines
21 lut
ORD02:15Chicago-O’Hare
2h 08min
EWR04:23Newark
Delta
18 lut
ORD02:20Chicago-O’Hare
2h 19min
LGA04:39Nowy Jork-LaGuardia
JetBlue
16 lut
ORD01:35Chicago-O’Hare
5h 45min
1 przesiadka
LGA07:20Nowy Jork-LaGuardia

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Chicago – Stany Zjednoczone

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Chicago – Stany Zjednoczone
Spirit Airlines
25 sty
ORD06:21Chicago-O’Hare
32h 59min
2 przesiadki
EWR15:20Newark
1 lut
EWR14:20Newark
29h 39min
1 przesiadka
ORD19:59Chicago-O’Hare
United Airlines
26 sty
ORD02:25Chicago-O’Hare
10h 09min
1 przesiadka
EWR12:34Newark
5 lut
EWR08:09Newark
2h 38min
ORD10:47Chicago-O’Hare
JetBlue
29 sty
ORD00:40Chicago-O’Hare
8h 15min
1 przesiadka
LGA08:55Nowy Jork-LaGuardia
31 sty
LGA01:29Nowy Jork-LaGuardia
8h 16min
1 przesiadka
ORD09:45Chicago-O’Hare
Delta
24 sty
ORD04:45Chicago-O’Hare
2h 14min
LGA06:59Nowy Jork-LaGuardia
24 sty
LGA11:59Nowy Jork-LaGuardia
8h 08min
1 przesiadka
ORD20:07Chicago-O’Hare
Spirit Airlines
25 sty
ORD06:21Chicago-O’Hare
32h 59min
2 przesiadki
EWR15:20Newark
1 lut
EWR07:36Newark
22h 28min
2 przesiadki
ORD06:04Chicago-O’Hare
United Airlines
27 sty
ORD02:45Chicago-O’Hare
9h 06min
1 przesiadka
EWR11:51Newark
30 sty
EWR13:32Newark
2h 42min
ORD16:14Chicago-O’Hare

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Chicago – Stany Zjednoczone

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Chicago – Stany Zjednoczone z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
American Airlines
CenaOd 271 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Frontier
CenaOd 291 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
Spirit Airlines
CenaOd 527 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,3

Loty Delta: Chicago – Stany Zjednoczone

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Chicago – Stany Zjednoczone
Delta
18 lut
ORD09:19Chicago-O’Hare
2h 10min
LGA11:29Nowy Jork-LaGuardia
21 lut
LGA13:29Nowy Jork-LaGuardia
2h 51min
ORD16:20Chicago-O’Hare
Delta
4 lut
MDW05:20Chicago-Midway
5h 10min
1 przesiadka
JFK10:30Nowy Jork-JFK
8 lut
JFK07:59Nowy Jork-JFK
4h 32min
1 przesiadka
MDW12:31Chicago-Midway
Delta
26 lut
ORD04:55Chicago-O’Hare
2h 15min
LGA07:10Nowy Jork-LaGuardia
30 mar
LGA09:55Nowy Jork-LaGuardia
2h 36min
ORD12:31Chicago-O’Hare

Loty Spirit Airlines: Chicago – Stany Zjednoczone

Nasze najlepsze oferty Spirit Airlines na lot Chicago – Stany Zjednoczone
Spirit Airlines
25 sty
ORD06:21Chicago-O’Hare
32h 59min
2 przesiadki
EWR15:20Newark
1 lut
EWR14:20Newark
29h 39min
1 przesiadka
ORD19:59Chicago-O’Hare
Spirit Airlines
2 lut
ORD00:15Chicago-O’Hare
13h 00min
1 przesiadka
EWR13:15Newark
5 lut
EWR05:30Newark
11h 26min
2 przesiadki
ORD16:56Chicago-O’Hare
Spirit Airlines
25 sty
ORD06:21Chicago-O’Hare
32h 59min
2 przesiadki
EWR15:20Newark
1 lut
EWR07:36Newark
22h 28min
2 przesiadki
ORD06:04Chicago-O’Hare

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Chicago – Stany Zjednoczone oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Chicago – Stany Zjednoczone, takie jak Spirit Airlines, American Airlines i Delta, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Chicago-Stany Zjednoczone

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Chicago - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu3h 52min
Najniższa cena581 zł
Loty Chicago - San Francisco
Najkrótszy czas lotu4h 54min
Najniższa cena633 zł
Loty Chicago - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena1 951 zł
Loty Chicago - Las Vegas
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena522 zł
Loty Chicago - Austin
Najkrótszy czas lotu30h 00min
Najniższa cena1 596 zł