Tanie loty Chicago - Kalifornia od 106 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Kalifornia-Chicago

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Chicago-Kalifornia
Znaleziono najlepszą cenę3 657 złNajlepsza cena za lot Chicago – Kalifornia znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 3 657 zł
Najkrótszy czas lotu4h 24minNajszybszy lot Chicago-Kalifornia zajmuje 4h 24min.
Loty bezpośredniewt, śr, czw, pt, sob i ndzBezpośrednie loty Chicago-Kalifornia – wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Air Canada i American Airlines.

Jak znaleźć najtańsze loty Chicago - Kalifornia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Chicago – Kalifornia?

Spirit Airlines

American Airlines i Spirit Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Chicago-Kalifornia.

Która trasa podróży Chicago – Kalifornia jest najtańsza?

Chicago-O’Hare - San Francisco

Wybierz trasę Chicago-O’Hare - San Francisco, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Chicago - Kalifornia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Chicago - Kalifornia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Chicago - Kalifornia, zmieniając zakładki
Spirit Airlines
3 lis
ORD15:19Chicago-O’Hare
4h 29min
LAX19:48Los Angeles
6 lis
LAX19:35Los Angeles
3h 55min
ORD23:30Chicago-O’Hare
Kilka linii lotniczych
12 sty
ORD15:02Chicago-O’Hare
4h 48min
LAX19:50Los Angeles
16 sty
LAX02:30Los Angeles
9h 34min
1 przesiadka
ORD12:04Chicago-O’Hare
Frontier
9 lis
ORD08:42Chicago-O’Hare
12h 16min
1 przesiadka
SFO20:58San Francisco
12 lis
SFO19:57San Francisco
14h 54min
1 przesiadka
ORD10:51Chicago-O’Hare
Spirit Airlines
1 gru
ORD15:30Chicago-O’Hare
4h 37min
LAX20:07Los Angeles
8 gru
LAX09:30Los Angeles
3h 59min
ORD13:29Chicago-O’Hare
United Airlines
3 lis
ORD12:02Chicago-O’Hare
6h 43min
1 przesiadka
SFO18:45San Francisco
3 lis
SFO20:15San Francisco
4h 11min
ORD00:26Chicago-O’Hare
Alaska Airlines
9 lis
ORD11:00Chicago-O’Hare
4h 45min
SFO15:45San Francisco
13 lis
SFO03:30San Francisco
4h 20min
ORD07:50Chicago-O’Hare

Znajdź najtańsze oferty lotów Chicago - Kalifornia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Chicago – Kalifornia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Alaska Airlines, Spirit Airlines i United Airlines.
Spirit Airlines
15 lis
ORD02:00Chicago-O’Hare
4h 30min
LAX06:30Los Angeles
Spirit Airlines
14 lis
ORD01:10Chicago-O’Hare
4h 30min
LAX05:40Los Angeles
Alaska Airlines
10 lis
ORD11:00Chicago-O’Hare
4h 45min
SFO15:45San Francisco

Znajdź oferty lotu last-minute Chicago – Kalifornia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Chicago – Kalifornia
Spirit Airlines
27 paź
ORD15:19Chicago-O’Hare
4h 38min
LAX19:57Los Angeles
28 paź
LAX19:00Los Angeles
4h 00min
ORD23:00Chicago-O’Hare
Kilka linii lotniczych
23 paź
ORD02:00Chicago-O’Hare
7h 48min
1 przesiadka
LAX09:48Los Angeles
25 paź
LAX17:30Los Angeles
18h 35min
1 przesiadka
ORD12:05Chicago-O’Hare
Spirit Airlines
27 paź
ORD16:48Chicago-O’Hare
4h 42min
LAX21:30Los Angeles
28 paź
LAX20:20Los Angeles
29h 48min
1 przesiadka
ORD02:08Chicago-O’Hare
Alaska Airlines
25 paź
ORD03:10Chicago-O’Hare
10h 38min
1 przesiadka
LAX13:48Los Angeles
28 paź
LAX09:40Los Angeles
8h 17min
1 przesiadka
ORD17:57Chicago-O’Hare
Delta
26 paź
ORD13:25Chicago-O’Hare
7h 28min
1 przesiadka
LAX20:53Los Angeles
29 paź
LAX20:55Los Angeles
6h 17min
1 przesiadka
ORD03:12Chicago-O’Hare
United Airlines
25 paź
ORD14:05Chicago-O’Hare
7h 54min
1 przesiadka
LAX21:59Los Angeles
27 paź
LAX20:45Los Angeles
7h 10min
1 przesiadka
ORD03:55Chicago-O’Hare

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Chicago – Kalifornia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Chicago – Kalifornia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Spirit Airlines
CenaOd 521 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,3
American Airlines
CenaOd 602 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Chicago – Kalifornia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Chicago – Kalifornia, takie jak Spirit Airlines, American Airlines i Alaska Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Chicago-Kalifornia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Chicago - San Francisco
Najkrótszy czas lotu4h 38min
Najniższa cena846 zł
Loty Chicago - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena1 909 zł

Podobne loty: Chicago – Kalifornia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Chicago – Kalifornia