Tanie loty na trasie Karaiby – Polska od 2 290 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie Polska-Karaiby

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Karaiby-Polska

Najkrótszy czas lotu

15h 55min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Karaiby-Polska zajmuje 15h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Karaiby-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Georgetown Owen Roberts - Lotnisko Warszawa Chopina, Lotnisko Saint Thomas Island Cyril E King - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo i Lotnisko Montego Bay Sangster Intl - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Karaiby - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Karaiby – Polska jest najtańsza?

Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Karaiby - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Karaiby - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Karaiby - Polska, zmieniając zakładki
SWISS
1 sie
MBJ18:50Montego Bay Sangster Intl
15h 55min
1 przesiadka
WAW10:45Warszawa Chopina
31 sie
WAW15:50Warszawa Chopina
51h 00min
3 przesiadki
MBJ18:50Montego Bay Sangster Intl
5 705 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 sie
MBJ12:15Montego Bay Sangster Intl
17h 00min
2 przesiadki
WAW05:15Warszawa Chopina
31 sie
WAW09:15Warszawa Chopina
29h 35min
3 przesiadki
MBJ14:50Montego Bay Sangster Intl
5 906 zł
Znajdź podobne
Air Canada
1 wrz
MBJ08:00Montego Bay Sangster Intl
18h 45min
2 przesiadki
WAW02:45Warszawa Chopina
30 wrz
WAW06:00Warszawa Chopina
32h 05min
2 przesiadki
MBJ14:05Montego Bay Sangster Intl
6 323 zł
Znajdź podobne
Emirates
1 wrz
MBJ08:09Montego Bay Sangster Intl
41h 06min
3 przesiadki
WAW01:15Warszawa Chopina
30 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
50h 50min
2 przesiadki
MBJ20:15Montego Bay Sangster Intl
11 114 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 wrz
MBJ09:20Montego Bay Sangster Intl
17h 00min
1 przesiadka
WAW02:20Warszawa Chopina
30 wrz
WAW10:35Warszawa Chopina
28h 39min
1 przesiadka
MBJ15:14Montego Bay Sangster Intl
7 215 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 sie
MBJ18:50Montego Bay Sangster Intl
15h 55min
1 przesiadka
WAW10:45Warszawa Chopina
31 sie
WAW15:10Warszawa Chopina
47h 58min
2 przesiadki
MBJ15:08Montego Bay Sangster Intl
7 842 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Karaiby - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Karaiby – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i KLM.
Kilka linii lotniczych
10 lip
SDQ15:45Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
19h 50min
1 przesiadka
WAW11:35Warszawa Chopina
2 290 zł
Znajdź podobne
KLM
29 lis
SDQ03:00Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
27h 10min
2 przesiadki
WAW06:10Warszawa Chopina
3 477 zł
Znajdź podobne
Air France
6 lip
SDQ17:30Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
18h 05min
1 przesiadka
WAW11:35Warszawa Chopina
3 711 zł
Znajdź podobne

Loty Emirates: Karaiby – Polska

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Karaiby – Polska
Emirates
1 wrz
MBJ08:09Montego Bay Sangster Intl
41h 06min
3 przesiadki
WAW01:15Warszawa Chopina
30 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
50h 50min
2 przesiadki
MBJ20:15Montego Bay Sangster Intl
11 114 zł
Znajdź podobne
Emirates
1 wrz
MBJ08:09Montego Bay Sangster Intl
41h 06min
3 przesiadki
WAW01:15Warszawa Chopina
30 wrz
WAW11:00Warszawa Chopina
57h 15min
3 przesiadki
MBJ20:15Montego Bay Sangster Intl
11 490 zł
Znajdź podobne
Emirates
28 lip
MBJ08:24Montego Bay Sangster Intl
40h 51min
3 przesiadki
WAW01:15Warszawa Chopina
4 sie
WAW17:25Warszawa Chopina
51h 03min
3 przesiadki
MBJ20:28Montego Bay Sangster Intl
15 151 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Karaiby-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Santo Domingo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 10min
Najniższa cena5 292 zł
Loty Montego Bay - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 55min
Najniższa cena5 705 zł
Loty Georgetown, George Town - Warszawa
Najkrótszy czas lotu23h 55min
Najniższa cena9 931 zł

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Karaiby – Polska.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Karaiby – Polska tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Karaiby – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów Karaiby – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.