Tanie loty Polska - Rennes od 569 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Rennes-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Rennes
Najkrótszy czas lotu20h 30minNajszybszy lot Polska-Rennes zajmuje 20h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Rennes. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Rennes St Jacques i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Rennes St Jacques.
Rennes — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Rennes: Rennes St Jacques (RNS)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Rennes?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Rennes?

KLM

Air France i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Rennes.

Która trasa podróży Polska – Rennes jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Rennes St Jacques

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Rennes St Jacques, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Rennes.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Rennes

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Rennes, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
27 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
27h 25min
2 przesiadki
RNS10:55Rennes St Jacques
10 sty
RNS07:30Rennes St Jacques
34h 40min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
KLM
9 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
24h 55min
1 przesiadka
RNS08:40Rennes St Jacques
13 gru
RNS04:50Rennes St Jacques
26h 10min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 076 zł
Znajdź podobne
Air France
9 gru
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
15h 05min
2 przesiadki
RNS16:40Rennes St Jacques
13 gru
RNS05:25Rennes St Jacques
25h 40min
1 przesiadka
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 217 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 gru
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
27h 00min
2 przesiadki
RNS15:45Rennes St Jacques
10 sty
RNS07:30Rennes St Jacques
34h 40min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 006 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
26h 25min
2 przesiadki
RNS15:25Rennes St Jacques
13 gru
RNS04:25Rennes St Jacques
13h 20min
2 przesiadki
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 143 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
WMI13:20Warszawa Modlin
21h 55min
3 przesiadki
RNS11:15Rennes St Jacques
13 gru
RNS05:25Rennes St Jacques
7h 50min
1 przesiadka
WMI13:15Warszawa Modlin
1 222 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Rennes w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Rennes w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i KLM.
Kilka linii lotniczych
27 gru
WMI01:40Warszawa Modlin
33h 15min
2 przesiadki
RNS10:55Rennes St Jacques
KLM
29 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
24h 55min
1 przesiadka
RNS08:40Rennes St Jacques
Kilka linii lotniczych
27 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
27h 25min
2 przesiadki
RNS10:55Rennes St Jacques

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Rennes

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Rennes
KLM
9 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
24h 55min
1 przesiadka
RNS08:40Rennes St Jacques
13 gru
RNS04:50Rennes St Jacques
26h 10min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 076 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
26h 25min
2 przesiadki
RNS15:25Rennes St Jacques
13 gru
RNS04:25Rennes St Jacques
13h 20min
2 przesiadki
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 143 zł
Znajdź podobne
Air France
9 gru
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
15h 05min
2 przesiadki
RNS16:40Rennes St Jacques
13 gru
RNS05:25Rennes St Jacques
25h 40min
1 przesiadka
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 217 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
WMI13:20Warszawa Modlin
21h 55min
3 przesiadki
RNS11:15Rennes St Jacques
13 gru
RNS05:25Rennes St Jacques
7h 50min
1 przesiadka
WMI13:15Warszawa Modlin
1 222 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
WMI13:20Warszawa Modlin
17h 55min
2 przesiadki
RNS07:15Rennes St Jacques
13 gru
RNS05:25Rennes St Jacques
7h 50min
1 przesiadka
WMI13:15Warszawa Modlin
1 276 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
12h 15min
3 przesiadki
RNS16:40Rennes St Jacques
13 gru
RNS07:40Rennes St Jacques
9h 55min
2 przesiadki
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 119 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rennes

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rennes z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air France
CenaOd 427 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
KLM
CenaOd 815 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Rennes St Jacques oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Rennes St Jacques, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Air France, Lufthansa i Brussels Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Air France, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Rennes

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Rennes
Najkrótszy czas lotu20h 30min
Najniższa cena860 zł

Podobne loty: Polska – Rennes

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Rennes