Tanie loty na trasie Ateny – Polska od 36 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Ateny

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Ateny-Polska
Najkrótszy czas lotu2h 25minNajszybszy lot Ateny-Polska zajmuje 2h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Ateny-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Ateny Eleftherios V. - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Ateny Eleftherios V. - Lotnisko Warszawa Modlin i Lotnisko Ateny Eleftherios V. - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Ateny - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Ateny – Polska?

Ryanair

Aegean Airlines, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Ateny-Polska.

Która trasa podróży Ateny – Polska jest najtańsza?

Ateny Eleftherios V. - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Ateny Eleftherios V. - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Ateny - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Ateny - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Ateny - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
27 mar
ATH05:40Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK08:00Kraków Balice
30 mar
KRK11:00Kraków Balice
2h 20min
ATH13:20Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
4 lut
ATH08:25Ateny Eleftherios V.
11h 00min
1 przesiadka
WMI19:25Warszawa Modlin
6 lut
WMI09:30Warszawa Modlin
23h 05min
1 przesiadka
ATH08:35Ateny Eleftherios V.
Ryanair
29 sty
ATH15:15Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK17:40Kraków Balice
30 sty
KRK12:25Kraków Balice
15h 30min
1 przesiadka
ATH03:55Ateny Eleftherios V.
Ryanair
7 mar
ATH17:10Ateny Eleftherios V.
2h 45min
WMI19:55Warszawa Modlin
13 mar
WMI09:20Warszawa Modlin
2h 40min
ATH12:00Ateny Eleftherios V.
Wizz Air
1 cze
ATH06:10Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KTW08:35Katowice-Pyrzowice
8 cze
KTW02:10Katowice-Pyrzowice
2h 25min
ATH04:35Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
4 lut
ATH05:25Ateny Eleftherios V.
7h 15min
1 przesiadka
KRK12:40Kraków Balice
6 lut
KRK01:45Kraków Balice
29h 10min
1 przesiadka
ATH06:55Ateny Eleftherios V.

Znajdź najtańsze oferty lotów Ateny - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Ateny – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
30 sty
ATH05:55Ateny Eleftherios V.
2h 30min
KTW08:25Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
2 lut
ATH03:35Ateny Eleftherios V.
6h 10min
1 przesiadka
WAW09:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
29 mar
ATH18:55Ateny Eleftherios V.
19h 05min
1 przesiadka
KRK14:00Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Ateny – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Ateny – Polska
Ryanair
24 sty
ATH17:10Ateny Eleftherios V.
2h 45min
WMI19:55Warszawa Modlin
27 lut
WMI08:20Warszawa Modlin
2h 40min
ATH11:00Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
23 sty
ATH05:55Ateny Eleftherios V.
2h 30min
KTW08:25Katowice-Pyrzowice
25 sty
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
33h 15min
2 przesiadki
ATH10:45Ateny Eleftherios V.
Ryanair
26 sty
ATH13:25Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK15:50Kraków Balice
31 sty
KRK01:30Kraków Balice
13h 35min
1 przesiadka
ATH15:05Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
26 sty
ATH13:25Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK15:50Kraków Balice
31 sty
KRK16:05Kraków Balice
20h 25min
2 przesiadki
ATH12:30Ateny Eleftherios V.
Ryanair
26 sty
ATH05:15Ateny Eleftherios V.
26h 20min
2 przesiadki
KRK07:35Kraków Balice
31 sty
KRK01:30Kraków Balice
13h 35min
1 przesiadka
ATH15:05Ateny Eleftherios V.
Ryanair
23 sty
ATH04:45Ateny Eleftherios V.
15h 05min
2 przesiadki
WMI19:50Warszawa Modlin
28 sty
WMI05:05Warszawa Modlin
8h 40min
1 przesiadka
ATH13:45Ateny Eleftherios V.

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Ateny – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Ateny – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 151 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Aegean Airlines
CenaOd 464 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Lufthansa
CenaOd 473 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Lufthansa: Ateny – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Ateny – Polska
Lufthansa
15 lut
ATH07:55Ateny Eleftherios V.
8h 40min
1 przesiadka
WRO16:35Wrocław-Strachowice
22 lut
WRO01:05Wrocław-Strachowice
5h 00min
1 przesiadka
ATH06:05Ateny Eleftherios V.
Lufthansa
16 lut
ATH12:50Ateny Eleftherios V.
6h 15min
1 przesiadka
WRO19:05Wrocław-Strachowice
21 lut
WRO01:05Wrocław-Strachowice
5h 00min
1 przesiadka
ATH06:05Ateny Eleftherios V.
Lufthansa
12 lut
ATH01:10Ateny Eleftherios V.
7h 30min
1 przesiadka
WRO08:40Wrocław-Strachowice
20 lut
WRO00:50Wrocław-Strachowice
5h 15min
1 przesiadka
ATH06:05Ateny Eleftherios V.

Loty Ryanair: Ateny – Polska

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Ateny – Polska
Ryanair
27 mar
ATH05:40Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK08:00Kraków Balice
30 mar
KRK11:00Kraków Balice
2h 20min
ATH13:20Ateny Eleftherios V.
Ryanair
24 sty
ATH17:10Ateny Eleftherios V.
2h 45min
WMI19:55Warszawa Modlin
27 lut
WMI08:20Warszawa Modlin
2h 40min
ATH11:00Ateny Eleftherios V.
Ryanair
26 sty
ATH13:25Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK15:50Kraków Balice
31 sty
KRK01:30Kraków Balice
13h 35min
1 przesiadka
ATH15:05Ateny Eleftherios V.

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Ateny Eleftherios V. – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Ateny Eleftherios V. – Polska, takie jak Ryanair, Aegean Airlines i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Ateny-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Ateny - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena111 zł
Loty Ateny - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena155 zł
Loty Ateny - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena71 zł
Loty Ateny - Wrocław
Najkrótszy czas lotu8h 10min
Najniższa cena305 zł
Loty Ateny - Poznań
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena305 zł
Loty Ateny - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena317 zł

Loty podobne do tych na trasie Ateny – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Ateny – Polska