Rezerwuj loty z Croatia Airlines

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 27.9
wt. 4.10

Fakty o Croatia Airlines

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Croatia Airlines

Najtańsza trasa

136 zł

Najpopularniejsza trasa

SPU - ZAG

Najkrótszy lot

0h 30min

Najdłuższy lot

17h 35min
Najtańsze połączenie Croatia Airlines na trasie Split – Zagrzeb Franjo Tuđman kosztuje 136 zł
Trasa Split – Zagrzeb Franjo Tuđman jest obecnie najpopularniejsza w liniach Croatia Airlines
Najkrótszy lot liniami Croatia Airlines trwa 0h 30min i odbywa się na trasie Zadar (ZAD) – Pula (PUY)
Najdłuższy lot liniami Croatia Airlines na trasie Dubrownik (DBV) – Pula (PUY) trwa 17h 35min

Oferty lotów Croatia Airlines w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych linii Croatia Airlines w obie strony znalezionych ostatnio na momondo.
Croatia Airlines
3 gru
WAW12:00Warszawa Chopina
17h 30min
2 przesiadki
CDG05:30Paryż Charles de Gaulle
6 gru
CDG06:20Paryż Charles de Gaulle
10h 15min
2 przesiadki
WAW16:35Warszawa Chopina
2 856 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
17 gru
WAW12:00Warszawa Chopina
17h 30min
2 przesiadki
CDG05:30Paryż Charles de Gaulle
26 gru
CDG06:20Paryż Charles de Gaulle
10h 15min
2 przesiadki
WAW16:35Warszawa Chopina
2 914 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
17 gru
WAW12:00Warszawa Chopina
17h 30min
2 przesiadki
CDG05:30Paryż Charles de Gaulle
20 gru
CDG06:20Paryż Charles de Gaulle
10h 15min
2 przesiadki
WAW16:35Warszawa Chopina
3 001 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
17 gru
WAW12:00Warszawa Chopina
17h 30min
2 przesiadki
CDG05:30Paryż Charles de Gaulle
19 gru
CDG06:20Paryż Charles de Gaulle
10h 15min
2 przesiadki
WAW16:35Warszawa Chopina
3 069 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
22 paź
WAW03:25Warszawa Chopina
9h 25min
2 przesiadki
LHR12:50Londyn-Heathrow
24 paź
LHR16:00Londyn-Heathrow
15h 10min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
3 437 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
30 gru
WAW02:45Warszawa Chopina
14h 25min
2 przesiadki
IST17:10Stambuł
4 sty
IST03:15Stambuł
15h 20min
2 przesiadki
WAW18:35Warszawa Chopina
6 506 zł
Znajdź podobne

Oferty lotów Croatia Airlines w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów Croatia Airlines dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
Croatia Airlines
5 lis
WAW03:45Warszawa Chopina
33h 25min
3 przesiadki
FCO12:10Rzym-Fiumicino
1 341 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
5 lis
WAW13:00Warszawa Chopina
17h 30min
2 przesiadki
CDG05:30Paryż Charles de Gaulle
1 583 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
1 lis
WAW13:00Warszawa Chopina
17h 30min
2 przesiadki
CDG06:30Paryż Charles de Gaulle
1 694 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
4 lis
WAW13:00Warszawa Chopina
17h 30min
2 przesiadki
CDG06:30Paryż Charles de Gaulle
1 723 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
18 lis
WAW02:45Warszawa Chopina
9h 20min
2 przesiadki
LHR12:05Londyn-Heathrow
1 873 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
8 paź
WAW13:00Warszawa Chopina
17h 30min
3 przesiadki
FCO06:30Rzym-Fiumicino
2 159 zł
Znajdź podobne

Croatia Airlines – opinie

7,3
DobryNa podstawie 19 zweryfikowanych opinii gości
7,2Komfort
5,9Rozrywka
7,9Załoga
5,8Jedzenie
7,7Wejście na pokład
7,3Ogólnie

Sortowanie:
Data

Popularne trasy Croatia Airlines

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez Croatia Airlines.
Wiedeń - Split
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena1 060 zł
Berlin - Split
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena1 515 zł

Informacje o locie liniami Croatia Airlines

Tak. Linie Croatia Airlines oferują 35 lotów z lotniska Warszawa Chopina w tygodniu. Liczba ta może się zmieniać w zależności od odwoływanych lotów.

Dubrovnik, Split i Zagrzeb Franjo Tuđman to główne porty lotnicze obsługiwane przez Croatia Airlines. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Croatia Airlines w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Croatia Airlines za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Croatia Airlines włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Croatia Airlines pod numerem +385 1 66 76 555 lub odwiedzając stronę croatiaairlines.com.

Aktualnie lot na trasie Pula - Zadar z 0 przesiadkami za 378 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Croatia Airlines. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Croatia Airlines, podróż na trasie Split - Zagrzeb Franjo Tuđman z 0 przesiadkami za 136 zł jest najtańszą opcją.

Lot Kopenhaga-Kastrup - Split za 387 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Croatia Airlines. Wiąże się on z 0 przesiadkami.


Status lotu Croatia Airlines

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Croatia Airlines
pt. 9/23