Tanie loty Wiedeń - Split od 515 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Split-Wiedeń

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wiedeń-Split
Najkrótszy czas lotu1h 20minNajszybszy lot Wiedeń-Split zajmuje 1h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Wiedeń-Split. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wiedeń-Schwechat - Lotnisko Split.
Split — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Split: Split (SPU)

Jak znaleźć najtańsze loty Wiedeń - Split?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wiedeń – Split są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Wiedeń - Split to Luty. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Wiedeń – Split są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Wiedeń – Split są najtańsze?

w południe

Loty Wiedeń - Split są około 0% droższe w południe niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wiedeń – Split?

Croatia Airlines

Croatia Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Wiedeń-Split.

Która trasa podróży Wiedeń – Split jest najtańsza?

Wiedeń-Schwechat - Split

Wybierz trasę Wiedeń-Schwechat - Split, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wiedeń - Split.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Wiedeń – Split?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Wiedeń - Split to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wiedeń - Split

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wiedeń - Split, zmieniając zakładki
KLM
11 maj
VIE10:15Wiedeń-Schwechat
21h 50min
1 przesiadka
SPU08:05Split
17 maj
SPU08:50Split
9h 30min
1 przesiadka
VIE18:20Wiedeń-Schwechat
Croatia Airlines
6 maj
VIE06:10Wiedeń-Schwechat
3h 05min
1 przesiadka
SPU09:15Split
21 maj
SPU02:15Split
2h 50min
1 przesiadka
VIE05:05Wiedeń-Schwechat
Austrian Airlines
16 maj
VIE09:10Wiedeń-Schwechat
1h 15min
SPU10:25Split
20 maj
SPU11:15Split
1h 10min
VIE12:25Wiedeń-Schwechat
1 022 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 maj
VIE10:15Wiedeń-Schwechat
32h 35min
2 przesiadki
SPU18:50Split
20 maj
SPU08:50Split
19h 45min
1 przesiadka
VIE04:35Wiedeń-Schwechat
1 089 zł
Znajdź podobne
KLM
13 maj
VIE02:55Wiedeń-Schwechat
5h 10min
1 przesiadka
SPU08:05Split
20 maj
SPU08:50Split
19h 45min
1 przesiadka
VIE04:35Wiedeń-Schwechat
KLM
11 maj
VIE15:55Wiedeń-Schwechat
16h 10min
1 przesiadka
SPU08:05Split
19 maj
SPU08:50Split
19h 45min
1 przesiadka
VIE04:35Wiedeń-Schwechat

Znajdź najtańsze oferty lotów Wiedeń - Split w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wiedeń – Split w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Serbia, Austrian Airlines i KLM.
Air Serbia
27 maj
VIE05:45Wiedeń-Schwechat
4h 50min
1 przesiadka
SPU10:35Split
KLM
9 sty
VIE01:55Wiedeń-Schwechat
5h 10min
1 przesiadka
SPU07:05Split
Austrian Airlines
1 maj
VIE09:10Wiedeń-Schwechat
1h 15min
SPU10:25Split

Znajdź oferty lotu last-minute Wiedeń – Split

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Wiedeń – Split
Kilka linii lotniczych
6 gru
VIE11:55Wiedeń-Schwechat
29h 05min
2 przesiadki
SPU17:00Split
24 gru
SPU07:50Split
9h 50min
1 przesiadka
VIE17:40Wiedeń-Schwechat
1 168 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
4 gru
VIE05:10Wiedeń-Schwechat
5h 15min
1 przesiadka
SPU10:25Split
28 gru
SPU01:50Split
2h 20min
1 przesiadka
VIE04:10Wiedeń-Schwechat
1 467 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
5 gru
VIE08:35Wiedeń-Schwechat
2h 15min
1 przesiadka
SPU10:50Split
30 gru
SPU01:50Split
2h 20min
1 przesiadka
VIE04:10Wiedeń-Schwechat
1 683 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
6 gru
VIE04:10Wiedeń-Schwechat
4h 30min
1 przesiadka
SPU08:40Split
24 gru
SPU02:40Split
9h 05min
1 przesiadka
VIE11:45Wiedeń-Schwechat
1 957 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
9 gru
VIE14:40Wiedeń-Schwechat
26h 20min
2 przesiadki
SPU17:00Split
24 gru
SPU11:35Split
16h 35min
2 przesiadki
VIE04:10Wiedeń-Schwechat
2 127 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 gru
VIE01:55Wiedeń-Schwechat
15h 05min
2 przesiadki
SPU17:00Split
24 gru
SPU07:50Split
9h 50min
1 przesiadka
VIE17:40Wiedeń-Schwechat
1 205 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wiedeń – Split

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wiedeń – Split z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Croatia Airlines
CenaOd 543 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wiedeń-Schwechat – Split oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wiedeń-Schwechat – Split, takie jak Croatia Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Wiedeń-Schwechat – Split – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Wiedeń-Schwechat – Split wynosi 522,4 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 1h 15min.


Loty do innych miast: Chorwacja

Split to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju