Tanie loty na trasie Berlin – Split od 202 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Split-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Split

Znaleziono najlepszą cenę

202 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 55min

Loty bezpośrednie

sob i ndz

Split — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Split w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 202 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Split w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 568 zł.
Najszybszy lot Berlin-Split zajmuje 1h 55min.
Bezpośrednie loty Berlin-Split – sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to easyJet.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Split: Split (SPU)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Split?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Split są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Split to Sierpień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Split są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Berlin – Split są najtańsze?

w południe

Loty Berlin - Split są około 27% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Split?

easyJet

Austrian Airlines, Croatia Airlines i Eurowings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Split.

Która trasa podróży Berlin – Split jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Split

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Split, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Split.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Split?

46 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Split to 46 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Split

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Split, zmieniając zakładki
easyJet
2 paź
BER13:45Berlin Brandenburg
1h 55min
SPU15:40Split
7 paź
SPU06:55Split
1h 40min
BER08:35Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
2 paź
BER05:55Berlin Brandenburg
6h 40min
1 przesiadka
SPU12:35Split
7 paź
SPU06:55Split
1h 40min
BER08:35Berlin Brandenburg
Eurowings
28 cze
BER06:25Berlin Brandenburg
1h 40min
SPU08:05Split
5 lip
SPU08:45Split
1h 45min
BER10:30Berlin Brandenburg
easyJet
19 wrz
BER08:35Berlin Brandenburg
1h 55min
SPU10:30Split
12 paź
SPU11:50Split
1h 40min
BER13:30Berlin Brandenburg
easyJet
18 wrz
BER13:45Berlin Brandenburg
1h 55min
SPU15:40Split
14 paź
SPU06:55Split
1h 40min
BER08:35Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
29 cze
BER02:35Berlin Brandenburg
1h 55min
SPU04:30Split
5 lip
SPU14:30Split
37h 15min
2 przesiadki
BER03:45Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Split w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Split w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i easyJet.
easyJet
19 sie
BER09:35Berlin Brandenburg
1h 55min
SPU11:30Split
Kilka linii lotniczych
5 wrz
BER04:20Berlin Brandenburg
25h 20min
2 przesiadki
SPU05:40Split
KLM
17 sie
BER05:05Berlin Brandenburg
13h 25min
1 przesiadka
SPU18:30Split

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Split

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Split
easyJet
30 maj
BER08:35Berlin Brandenburg
1h 55min
SPU10:30Split
1 cze
SPU11:50Split
1h 40min
BER13:30Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
31 maj
BER08:50Berlin Brandenburg
3h 20min
1 przesiadka
SPU12:10Split
9 cze
SPU11:15Split
3h 40min
1 przesiadka
BER14:55Berlin Brandenburg
Lufthansa
31 maj
BER08:50Berlin Brandenburg
3h 20min
1 przesiadka
SPU12:10Split
3 cze
SPU14:40Split
3h 45min
1 przesiadka
BER18:25Berlin Brandenburg
1 096 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
30 maj
BER07:15Berlin Brandenburg
3h 10min
1 przesiadka
SPU10:25Split
6 cze
SPU11:25Split
16h 50min
1 przesiadka
BER04:15Berlin Brandenburg
1 152 zł
Znajdź podobne
easyJet
29 maj
BER13:45Berlin Brandenburg
1h 55min
SPU15:40Split
4 cze
SPU05:55Split
1h 40min
BER07:35Berlin Brandenburg
easyJet
30 maj
BER08:35Berlin Brandenburg
1h 55min
SPU10:30Split
3 cze
SPU07:05Split
1h 40min
BER08:45Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Split

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Split z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Austrian AirlinesCenaOd 244 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines
EurowingsCenaOd 301 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów Eurowings
easyJetCenaOd 321 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów easyJet
Croatia AirlinesCenaOd 695 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Croatia Airlines
LufthansaCenaOd 711 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Lufthansa
  • Loty easyJet Berlin – Split

    Średnia cena za bilet easyJet na trasie Berlin – Split wynosi 173 zł, a najlepsze oferty zaczynają się już od 75 zł w obie strony. 157 użytkowników momondo oceniło easyJet na 7,1/10.

  • Loty Eurowings Berlin – Split

    Najlepsza oferta Eurowings na lot Berlin – Split znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach kosztowała 70 zł w obie strony. Średnie ceny dla tej trasy są jednak nieco wyższe i wahają się w granicach 314 zł w obie strony. Eurowings obsługuje tygodniowo około 1 lot Berlin – Split, a ceny zależą od dostępności i daty podróży. Użytkownicy momondo oceniają te linie na 6,7/10 (na podstawie opinii).


Loty easyJet: Berlin – Split

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Split
easyJet
2 paź
BER13:45Berlin Brandenburg
1h 55min
SPU15:40Split
7 paź
SPU06:55Split
1h 40min
BER08:35Berlin Brandenburg
easyJet
19 wrz
BER08:35Berlin Brandenburg
1h 55min
SPU10:30Split
12 paź
SPU11:50Split
1h 40min
BER13:30Berlin Brandenburg
easyJet
18 wrz
BER13:45Berlin Brandenburg
1h 55min
SPU15:40Split
14 paź
SPU06:55Split
1h 40min
BER08:35Berlin Brandenburg

Loty Lufthansa: Berlin – Split

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Berlin – Split
Lufthansa
31 maj
BER08:50Berlin Brandenburg
3h 20min
1 przesiadka
SPU12:10Split
3 cze
SPU14:40Split
3h 45min
1 przesiadka
BER18:25Berlin Brandenburg
1 096 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 cze
BER06:50Berlin Brandenburg
5h 25min
1 przesiadka
SPU12:15Split
5 cze
SPU07:20Split
6h 45min
1 przesiadka
BER14:05Berlin Brandenburg
1 117 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 cze
BER06:50Berlin Brandenburg
5h 25min
1 przesiadka
SPU12:15Split
5 cze
SPU14:40Split
3h 45min
1 przesiadka
BER18:25Berlin Brandenburg
1 143 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Split oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Split, takie jak easyJet, Croatia Airlines i Austrian Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Berlin Brandenburg – Split – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Berlin Brandenburg – Split wynosi ok. 1026,4 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 1h 40min.



Alternatywne trasy Berlin-Split

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena378 zł
Loty Berlin - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena795 zł
Loty Berlin - Pula
Najkrótszy czas lotu29h 00min
Najniższa cena1 005 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Split

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Split

Loty do innych miast: Chorwacja

Split to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Berlin – Split.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Berlin – Split z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Berlin – Split.

Ceny lotów Berlin – Split można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.