Rezerwuj loty z Air Malta

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 28.9
śr. 5.10

Fakty o Air Malta

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Air Malta

Najtańsza trasa

102 zł

Najpopularniejsza trasa

MLA - AMS

Najkrótszy lot

0h 40min

Najdłuższy lot

10h 40min
Najtańsze połączenie Air Malta na trasie Luqa Malta Intl – Rzym-Fiumicino kosztuje 102 zł
Trasa Luqa Malta Intl – Amsterdam-Schiphol jest obecnie najpopularniejsza w liniach Air Malta
Najkrótszy lot liniami Air Malta trwa 0h 40min i odbywa się na trasie Luqa (MLA) – Katania (CTA)
Najdłuższy lot liniami Air Malta na trasie Katania (CTA) – Rzym (FCO) trwa 10h 40min

Oferty lotów Air Malta w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych linii Air Malta w obie strony znalezionych ostatnio na momondo.
Air Malta
11 lis
WAW01:50Warszawa Chopina
12h 45min
2 przesiadki
FCO14:35Rzym-Fiumicino
14 lis
FCO15:35Rzym-Fiumicino
17h 40min
2 przesiadki
WAW09:15Warszawa Chopina
2 227 zł
Znajdź podobne
Air Malta
9 lis
WAW01:50Warszawa Chopina
12h 45min
2 przesiadki
FCO14:35Rzym-Fiumicino
12 lis
FCO15:35Rzym-Fiumicino
17h 40min
2 przesiadki
WAW09:15Warszawa Chopina
2 285 zł
Znajdź podobne
Air Malta
29 gru
WAW01:50Warszawa Chopina
12h 45min
2 przesiadki
FCO14:35Rzym-Fiumicino
3 sty
FCO15:35Rzym-Fiumicino
17h 40min
2 przesiadki
WAW09:15Warszawa Chopina
2 304 zł
Znajdź podobne
Air Malta
27 gru
WAW01:50Warszawa Chopina
12h 45min
2 przesiadki
FCO14:35Rzym-Fiumicino
1 sty
FCO15:35Rzym-Fiumicino
17h 40min
2 przesiadki
WAW09:15Warszawa Chopina
2 425 zł
Znajdź podobne
Air Malta
11 paź
WAW04:25Warszawa Chopina
9h 30min
2 przesiadki
ORY13:55Paryż-Orly
13 paź
ORY14:50Paryż-Orly
19h 25min
2 przesiadki
WAW10:15Warszawa Chopina
2 435 zł
Znajdź podobne
Air Malta
4 paź
WAW04:25Warszawa Chopina
9h 30min
2 przesiadki
ORY13:55Paryż-Orly
7 paź
ORY14:50Paryż-Orly
19h 25min
2 przesiadki
WAW10:15Warszawa Chopina
2 619 zł
Znajdź podobne

Oferty lotów Air Malta w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów Air Malta dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
Air Malta
13 paź
WAW04:25Warszawa Chopina
9h 30min
2 przesiadki
ORY13:55Paryż-Orly
1 244 zł
Znajdź podobne
Air Malta
23 paź
WAW04:25Warszawa Chopina
8h 15min
2 przesiadki
ORY12:40Paryż-Orly
1 384 zł
Znajdź podobne

Air Malta – opinie

7,9
DobryNa podstawie 22 zweryfikowanych opinii gości
6,3Rozrywka
7,6Komfort
7,7Wejście na pokład
8,2Załoga
7,9Ogólnie
6,4Jedzenie

Sortowanie:
Data

Popularne trasy Air Malta

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez Air Malta.
Berlin - Luqa
Najkrótszy czas lotu27h 25min
Najniższa cena731 zł

Informacje o locie liniami Air Malta

Tak. Linie Air Malta oferują 6 lotów z lotniska Warszawa Chopina w tygodniu. Liczba ta może się zmieniać w zależności od odwoływanych lotów.

Katania Fontanarossa, Rzym-Fiumicino i Luqa Malta Intl to główne porty lotnicze obsługiwane przez Air Malta. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Air Malta w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Air Malta za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Air Malta włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Air Malta pod numerem +48 22 45 53 822 lub odwiedzając stronę airmalta.com.

Lot Katania Fontanarossa - Luqa Malta Intl za 232 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Air Malta. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Air Malta odbywa się na trasie Luqa Malta Intl - Rzym-Fiumicino (0 przesiadek) i kosztuje 102 zł.


Status lotu Air Malta

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Air Malta
pt. 9/23