Tanie loty na trasie Wrocław – Kampania od 20 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 29.1
sob 5.2

Informacje o trasie Kampania-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Kampania
Znaleziono najlepszą cenę256 złNajlepsza oferta na podróż Wrocław – Kampania w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 256 zł. Najlepsza cena lotu Wrocław – Kampania w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 20 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Wrocław-Kampania zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Kampania. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Neapol.

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Kampania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Kampania?

Ryanair

Air France, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Kampania.

Która trasa podróży Wrocław – Kampania jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Neapol

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Neapol, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Kampania.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Kampania

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Kampania, zmieniając zakładki
Ryanair
5 lut
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
12 lut
NAP12:05Neapol
2h 10min
WRO14:15Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
14 lut
WRO03:00Wrocław-Strachowice
7h 50min
1 przesiadka
NAP10:50Neapol
19 lut
NAP12:05Neapol
2h 10min
WRO14:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
12 lut
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
15 lut
NAP05:30Neapol
2h 10min
WRO07:40Wrocław-Strachowice
Ryanair
12 lut
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
26 lut
NAP12:05Neapol
2h 10min
WRO14:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
5 lut
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
12 lut
NAP12:05Neapol
2h 10min
WRO14:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
12 lut
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
15 lut
NAP05:30Neapol
2h 10min
WRO07:40Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Wrocław - Kampania w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wrocław – Kampania w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
29 sty
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
Ryanair
26 lut
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
Kilka linii lotniczych
25 lut
WRO01:00Wrocław-Strachowice
8h 45min
1 przesiadka
NAP09:45Neapol

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wrocław – Kampania

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wrocław – Kampania
Ryanair
29 sty
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
5 lut
NAP12:05Neapol
2h 10min
WRO14:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
29 sty
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
5 lut
NAP12:05Neapol
2h 10min
WRO14:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
1 lut
WRO08:05Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP10:10Neapol
8 lut
NAP05:30Neapol
2h 10min
WRO07:40Wrocław-Strachowice
Ryanair
1 lut
WRO08:05Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP10:10Neapol
5 lut
NAP12:05Neapol
2h 10min
WRO14:15Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
1 lut
WRO08:05Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP10:10Neapol
8 lut
NAP01:55Neapol
9h 00min
2 przesiadki
WRO10:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
1 lut
WRO08:05Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP10:10Neapol
8 lut
NAP05:30Neapol
2h 10min
WRO07:40Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Kampania

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Kampania z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 115 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 479 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Air France
CenaOd 837 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

Loty Ryanair: Wrocław – Kampania

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Wrocław – Kampania
Ryanair
29 sty
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
5 lut
NAP12:05Neapol
2h 10min
WRO14:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
5 lut
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
12 lut
NAP12:05Neapol
2h 10min
WRO14:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
12 lut
WRO09:35Wrocław-Strachowice
2h 05min
NAP11:40Neapol
15 lut
NAP05:30Neapol
2h 10min
WRO07:40Wrocław-Strachowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Kampania oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Kampania, takie jak Ryanair, Lufthansa i Air France, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Wrocław-Kampania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Neapol
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena64 zł
Loty Kraków - Neapol
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena68 zł
Loty Wrocław - Neapol
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena72 zł
Loty Katowice - Neapol
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena140 zł
Loty Gdańsk - Neapol
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena204 zł
Loty Poznań - Neapol
Najkrótszy czas lotu11h 05min
Najniższa cena208 zł
Loty Bydgoszcz - Neapol
Najkrótszy czas lotu29h 40min
Najniższa cena707 zł
Loty Rzeszów - Neapol
Najkrótszy czas lotu10h 05min
Najniższa cena339 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Kampania

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Kampania