Loty Europa Włochy Kampania Neapol Katowice - Neapol

Tanie loty Katowice - Neapol

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Neapol

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Neapol, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
26 sie
KTW
21:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 05min
23:20
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Wizz Air
02 wrz
NAP
23:55
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
01:55
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
338 PLN
Wizz Air
Wizz Air
05 sie
KTW
21:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 05min
23:20
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Wizz Air
19 sie
NAP
23:55
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
01:55
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
391 PLN
Wizz Air
Wizz Air
16 sie
KTW
21:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 05min
23:35
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Wizz Air
02 wrz
NAP
23:55
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
01:55
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
414 PLN
Wizz Air
Wizz Air
26 sie
KTW
21:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 05min
23:20
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Wizz Air
02 wrz
NAP
23:55
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
01:55
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
338 PLN
Wizz Air
Wizz Air
05 sie
KTW
21:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 05min
23:20
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Wizz Air
19 sie
NAP
23:55
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
01:55
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
391 PLN
Wizz Air
Wizz Air
16 sie
KTW
21:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 05min
23:35
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Wizz Air
02 wrz
NAP
23:55
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
2h 00min
01:55
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
414 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice-Neapol?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W JAKI DZIEŃ MOŻNA NAJTANIEJ POLECIEĆ DO NEAPOLU?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
KIEDY MOŻNA NAJTANIEJ POLECIEĆ DO NEAPOLU?
rano
Loty Katowice - Neapol są około 232% droższe w południe niż rano.
JAKIE LINIE LATAJĄ NAJTANIEJ DO NEAPOLU?
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i SWISS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Neapol.
JAKA JEST NAJTAŃSZA TRASA?
Katowice-Pyrzowice - Neapol Capodichino Airport
Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Neapol Capodichino Airport, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Neapol.
KTW
Katowice-Pyrzowice
NAP
Neapol Capodichino Airport
KIEDY NAJLEPIEJ REZERWOWAĆ LOT DO NEAPOLU?
58 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Neapol to 58 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Neapol-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Neapol
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 5 min Najszybszy lot Katowice-Neapol zajmuje 2 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie Pn i Pt Bezpośrednie loty Katowice-Neapol – poniedziałek i piątek. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Neapol 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Neapol: Neapol Capodichino Airport (NAP)

Alternatywne trasy Katowice-Neapol

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Wrocław - Rzym
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
235 PLN
Kraków - Rzym
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
243 PLN
Kraków - Rzym
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
243 PLN
Katowice - Rzym
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
243 PLN
Katowice - Rzym
Najkrótszy czas lotu
5h 20min
Najniższa cena
501 PLN
Wrocław - Rzym
Najkrótszy czas lotu
3h 40min
Najniższa cena
532 PLN
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Neapol - loty z:

  • Katowice-Pyrzowice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Neapol to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Kampania Neapol Katowice - Neapol