Cheap flights z Warszawy do Emilia-Romania from 61 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 1.2
śr. 8.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Emilia-Romania-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Emilia-Romania

Znaleziono najlepszą cenę

61 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 05min

Loty bezpośrednie

pon., wt., śr., czw., sob. i ndz.
Najlepsza oferta na lot Warszawa - Emilia-Romania w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 61 zł. Najlepsza oferta na lot Warszawa - Emilia-Romania w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 580 zł.
Najszybszy lot Warszawa-Emilia-Romania zajmuje 2h 05min.
Bezpośrednie loty Warszawa-Emilia-Romania – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair i Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Emilia-Romania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Emilia-Romania?

Ryanair. Austrian Airlines, Brussels Airlines i ITA Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Emilia-Romania.

Która trasa podróży Warszawa – Emilia-Romania jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Bolonia Guglielmo Marconi. Wybierz trasę Warszawa Chopina - Bolonia Guglielmo Marconi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Emilia-Romania.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Emilia-Romania

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Emilia-Romania, zmieniając zakładki
Ryanair
4 mar
WMI09:30Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:35Bolonia Guglielmo Marconi
11 mar
BLQ12:00Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WMI14:00Warszawa Modlin
Wizz Air
20 mar
WAW08:15Warszawa Chopina
2h 05min
BLQ10:20Bolonia Guglielmo Marconi
24 mar
BLQ10:55Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WAW12:55Warszawa Chopina
Ryanair
26 lut
WMI09:40Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:45Bolonia Guglielmo Marconi
25 mar
BLQ13:00Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WMI15:00Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
24 lut
WMI08:20Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ10:25Bolonia Guglielmo Marconi
5 mar
BLQ11:00Bolonia Guglielmo Marconi
30h 05min
2 przesiadki
WMI17:05Warszawa Modlin
Ryanair
4 mar
WMI09:30Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:35Bolonia Guglielmo Marconi
11 mar
BLQ12:00Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WMI14:00Warszawa Modlin
Ryanair
4 mar
WMI09:30Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:35Bolonia Guglielmo Marconi
5 mar
BLQ07:15Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WMI09:15Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Emilia-Romania w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Emilia-Romania w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
30 mar
WMI15:20Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ17:25Bolonia Guglielmo Marconi
Wizz Air
26 mar
WAW03:10Warszawa Chopina
2h 05min
BLQ05:15Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
4 mar
WMI09:30Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:35Bolonia Guglielmo Marconi

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Emilia-Romania

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Emilia-Romania
Ryanair
4 lut
WMI09:30Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:35Bolonia Guglielmo Marconi
11 lut
BLQ12:00Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WMI14:00Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
1 lut
WMI10:40Warszawa Modlin
7h 55min
1 przesiadka
MXP18:35Mediolan-Malpensa
3 lut
MXP01:55Mediolan-Malpensa
14h 20min
1 przesiadka
WMI16:15Warszawa Modlin
Wizz Air
3 lut
WAW07:15Warszawa Chopina
2h 05min
BLQ09:20Bolonia Guglielmo Marconi
6 lut
BLQ09:55Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WAW11:55Warszawa Chopina
Ryanair
4 lut
WMI09:30Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:35Bolonia Guglielmo Marconi
5 lut
BLQ07:15Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WMI09:15Warszawa Modlin
Ryanair
4 lut
WMI09:30Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:35Bolonia Guglielmo Marconi
11 lut
BLQ12:00Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WMI14:00Warszawa Modlin
Ryanair
4 lut
WMI09:30Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:35Bolonia Guglielmo Marconi
7 lut
BLQ01:20Bolonia Guglielmo Marconi
11h 15min
1 przesiadka
WMI12:35Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Emilia-Romania

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Emilia-Romania z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 43 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Oddzielne miejsca z synem 12 letnim!!!

Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 120 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,4

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Super miła zaloga-w końcu po polsku mówią do nas.Super pilot opowiada ciekawie,bezpieczny lot I super delikatne ladowanie.Boję się latać a z Wami to przyjemność. Dziękuję!

Szukaj lotów Wizz Air
ITA AirwaysCenaOd 447 złBezpłatne odwołanieOcena
6,6
Szukaj lotów ITA Airways
Brussels AirlinesCenaOd 530 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Brussels Airlines
LufthansaCenaOd 580 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Lufthansa
Austrian AirlinesCenaOd 640 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines

Loty Ryanair: Warszawa – Emilia-Romania

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Warszawa – Emilia-Romania
Ryanair
4 mar
WMI09:30Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:35Bolonia Guglielmo Marconi
11 mar
BLQ12:00Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WMI14:00Warszawa Modlin
Ryanair
26 lut
WMI09:40Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:45Bolonia Guglielmo Marconi
25 mar
BLQ13:00Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WMI15:00Warszawa Modlin
Ryanair
4 mar
WMI09:30Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ11:35Bolonia Guglielmo Marconi
11 mar
BLQ12:00Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WMI14:00Warszawa Modlin

Loty Scandinavian Airlines: Warszawa – Emilia-Romania

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Warszawa – Emilia-Romania
Scandinavian Airlines
2 lut
WAW05:05Warszawa Chopina
9h 05min
1 przesiadka
MXP14:10Mediolan-Malpensa
8 lut
MXP06:20Mediolan-Malpensa
6h 50min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Chopina
Scandinavian Airlines
31 sty
WAW05:05Warszawa Chopina
9h 05min
1 przesiadka
MXP14:10Mediolan-Malpensa
1 lut
MXP06:20Mediolan-Malpensa
6h 50min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Chopina
Scandinavian Airlines
31 sty
WAW05:05Warszawa Chopina
9h 05min
1 przesiadka
MXP14:10Mediolan-Malpensa
3 lut
MXP06:20Mediolan-Malpensa
6h 50min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Emilia-Romania oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Emilia-Romania, takie jak Ryanair, Wizz Air i LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Warszawa-Emilia-Romania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu4h 15min
Najniższa cena242 zł
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena255 zł
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena186 zł
Loty Warszawa - Bolonia
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena134 zł
Loty Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena259 zł
Loty Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena259 zł
Loty Łódź - Mediolan
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena225 zł
Loty Poznań - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena229 zł
Loty Kraków - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena190 zł
Loty Katowice - Bolonia
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena307 zł
Loty Lublin - Mediolan
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena298 zł
Loty Wrocław - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena177 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Emilia-Romania

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Emilia-Romania

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Warszawa – Emilia-Romania. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Warszawa – Emilia-Romania tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Warszawa – Emilia-Romania, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Warszawa – Emilia-Romania, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.