Tanie loty na trasie Warszawa – Alaska od 2 464 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Alaska-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Alaska
Najkrótszy czas lotu18h 56minNajszybszy lot Warszawa-Alaska zajmuje 18h 56min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Alaska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Fairbanks i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Anchorage.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Alaska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Alaska?

KLM

Air Canada, Delta i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Alaska.

Która trasa podróży Warszawa – Alaska jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Anchorage

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Anchorage, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Alaska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Alaska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Alaska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 kwi
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
23h 34min
3 przesiadki
ANC01:54Anchorage
13 maj
ANC12:10Anchorage
38h 10min
2 przesiadki
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 774 zł
Znajdź podobne
Delta
1 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
27h 59min
2 przesiadki
ANC05:59Anchorage
13 maj
ANC02:20Anchorage
23h 45min
2 przesiadki
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 910 zł
Znajdź podobne
Air Canada
23 maj
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
40h 06min
2 przesiadki
ANC21:21Anchorage
22 cze
ANC12:10Anchorage
35h 35min
2 przesiadki
WAW23:45Warszawa Lotnisko Chopina
3 201 zł
Znajdź podobne
American Airlines
23 maj
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
22h 13min
2 przesiadki
ANC03:08Anchorage
21 cze
ANC22:30Anchorage
32h 05min
2 przesiadki
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 671 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 lut
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
23h 21min
2 przesiadki
ANC03:41Anchorage
26 maj
ANC12:10Anchorage
38h 10min
2 przesiadki
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 906 zł
Znajdź podobne
Delta
1 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 38min
2 przesiadki
ANC02:38Anchorage
12 maj
ANC21:10Anchorage
24h 30min
2 przesiadki
WAW21:40Warszawa Lotnisko Chopina
2 942 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Alaska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Alaska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
17 lip
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
20h 35min
2 przesiadki
ANC22:40Anchorage
2 464 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
14 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
30h 00min
2 przesiadki
ANC19:40Anchorage
2 647 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 lip
WAW16:00Warszawa Lotnisko Chopina
30h 40min
2 przesiadki
ANC22:40Anchorage
2 511 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Alaska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Alaska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 2 335 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Delta
CenaOd 2 999 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
Air Canada
CenaOd 3 267 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7

Loty Delta: Warszawa – Alaska

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Warszawa – Alaska
Delta
1 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
27h 59min
2 przesiadki
ANC05:59Anchorage
13 maj
ANC02:20Anchorage
23h 45min
2 przesiadki
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 910 zł
Znajdź podobne
Delta
1 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 38min
2 przesiadki
ANC02:38Anchorage
12 maj
ANC21:10Anchorage
24h 30min
2 przesiadki
WAW21:40Warszawa Lotnisko Chopina
2 942 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: Warszawa – Alaska

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Warszawa – Alaska
American Airlines
23 maj
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
22h 13min
2 przesiadki
ANC03:08Anchorage
21 cze
ANC22:30Anchorage
32h 05min
2 przesiadki
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 671 zł
Znajdź podobne
American Airlines
23 maj
WAW04:10Warszawa Lotnisko Chopina
24h 27min
3 przesiadki
ANC04:37Anchorage
22 cze
ANC05:45Anchorage
21h 40min
2 przesiadki
WAW03:25Warszawa Lotnisko Chopina
5 107 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Alaska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Alaska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to KLM, Air Canada i Delta. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak KLM, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Warszawa-Alaska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Anchorage
Najkrótszy czas lotu18h 56min
Najniższa cena2 774 zł
Loty Kraków - Anchorage
Najkrótszy czas lotu28h 23min
Najniższa cena2 910 zł
Loty Gdańsk - Anchorage
Najkrótszy czas lotu18h 31min
Najniższa cena2 918 zł
Loty Warszawa - Fairbanks
Najkrótszy czas lotu62h 55min
Najniższa cena4 413 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Alaska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Alaska