Tanie loty na trasie Szczecin – Stan Nowy Jork od 2 863 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Stan Nowy Jork-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Stan Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu24h 10minNajszybszy lot Szczecin-Stan Nowy Jork zajmuje 24h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Stan Nowy Jork. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Szczecin Goleniów - Lotnisko Newark i Lotnisko Szczecin Goleniów - Lotnisko Nowy Jork-JFK.

Jak znaleźć najtańsze loty Szczecin - Stan Nowy Jork?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Szczecin – Stan Nowy Jork?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Szczecin-Stan Nowy Jork.

Która trasa podróży Szczecin – Stan Nowy Jork jest najtańsza?

Szczecin Goleniów - Newark

Wybierz trasę Szczecin Goleniów - Newark, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szczecin - Stan Nowy Jork.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szczecin - Stan Nowy Jork

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Stan Nowy Jork, zmieniając zakładki
LOT
9 kwi
SZZ10:55Szczecin Goleniów
32h 55min
1 przesiadka
EWR19:50Newark
9 lip
EWR15:25Newark
31h 00min
1 przesiadka
SZZ22:25Szczecin Goleniów
2 863 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 kwi
SZZ04:55Szczecin Goleniów
42h 05min
2 przesiadki
EWR23:00Newark
9 lip
EWR13:40Newark
32h 45min
3 przesiadki
SZZ22:25Szczecin Goleniów
3 255 zł
Znajdź podobne
LOT
9 kwi
SZZ04:55Szczecin Goleniów
17h 10min
1 przesiadka
JFK22:05Nowy Jork-JFK
9 lip
JFK18:05Nowy Jork-JFK
16h 30min
1 przesiadka
SZZ10:35Szczecin Goleniów
2 863 zł
Znajdź podobne
LOT
9 kwi
SZZ10:55Szczecin Goleniów
56h 55min
2 przesiadki
EWR19:50Newark
9 lip
EWR15:25Newark
13h 00min
1 przesiadka
SZZ04:25Szczecin Goleniów
2 915 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 kwi
SZZ10:55Szczecin Goleniów
29h 45min
2 przesiadki
JFK16:40Nowy Jork-JFK
9 lip
JFK14:30Nowy Jork-JFK
13h 55min
2 przesiadki
SZZ04:25Szczecin Goleniów
3 295 zł
Znajdź podobne
LOT
9 kwi
SZZ04:55Szczecin Goleniów
17h 10min
1 przesiadka
JFK22:05Nowy Jork-JFK
9 lip
JFK14:15Nowy Jork-JFK
20h 20min
2 przesiadki
SZZ10:35Szczecin Goleniów
2 955 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Szczecin – Stan Nowy Jork

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Szczecin – Stan Nowy Jork z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 1 609 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Szczecin – Stan Nowy Jork

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Szczecin – Stan Nowy Jork
LOT
9 kwi
SZZ04:55Szczecin Goleniów
17h 10min
1 przesiadka
JFK22:05Nowy Jork-JFK
9 lip
JFK18:05Nowy Jork-JFK
16h 30min
1 przesiadka
SZZ10:35Szczecin Goleniów
2 863 zł
Znajdź podobne
LOT
9 kwi
SZZ10:55Szczecin Goleniów
56h 55min
2 przesiadki
EWR19:50Newark
9 lip
EWR15:25Newark
13h 00min
1 przesiadka
SZZ04:25Szczecin Goleniów
2 915 zł
Znajdź podobne
LOT
9 kwi
SZZ04:55Szczecin Goleniów
17h 10min
1 przesiadka
JFK22:05Nowy Jork-JFK
9 lip
JFK14:15Nowy Jork-JFK
20h 20min
2 przesiadki
SZZ10:35Szczecin Goleniów
2 955 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Szczecin Goleniów – Nowy Jork oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Szczecin Goleniów – Nowy Jork, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Szczecin-Stan Nowy Jork

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu11h 25min
Najniższa cena1 170 zł
Loty Warszawa - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena1 150 zł
Loty Gdańsk - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu11h 40min
Najniższa cena1 677 zł
Loty Rzeszów - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu9h 40min
Najniższa cena1 881 zł
Loty Wrocław - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena1 829 zł
Loty Katowice - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena1 969 zł
Loty Poznań - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu11h 15min
Najniższa cena1 893 zł

Loty podobne do tych na trasie Szczecin – Stan Nowy Jork

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Szczecin – Stan Nowy Jork