Tanie loty na trasie Saloniki – Polska od 106 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Saloniki

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Saloniki-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 55min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Saloniki-Polska zajmuje 1h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Saloniki-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Saloniki Thessaloniki Makedonia - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Saloniki Thessaloniki Makedonia - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Saloniki Thessaloniki Makedonia - Lotnisko Warszawa Modlin.

Jak znaleźć najtańsze loty Saloniki - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Saloniki – Polska?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Saloniki-Polska.

Która trasa podróży Saloniki – Polska jest najtańsza?

Saloniki Thessaloniki Makedonia - Kraków Balice

Wybierz trasę Saloniki Thessaloniki Makedonia - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Saloniki - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Saloniki - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Saloniki - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 cze
SKG19:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
24h 25min
2 przesiadki
KRK20:20Kraków Balice
14 cze
KRK09:20Kraków Balice
26h 10min
2 przesiadki
SKG11:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
28 cze
SKG06:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
6h 25min
1 przesiadka
KRK12:55Kraków Balice
12 lip
KRK09:25Kraków Balice
1h 55min
SKG11:20Saloniki Thessaloniki Makedonia
Austrian Airlines
7 paź
SKG10:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
9h 40min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
11 paź
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
3h 50min
1 przesiadka
SKG08:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
SWISS
9 cze
SKG17:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
12h 45min
1 przesiadka
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
14 cze
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
18h 10min
1 przesiadka
SKG04:45Saloniki Thessaloniki Makedonia
Kilka linii lotniczych
3 cze
SKG16:45Saloniki Thessaloniki Makedonia
22h 40min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
6 cze
KRK01:30Kraków Balice
27h 35min
2 przesiadki
SKG05:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
29 cze
SKG02:50Saloniki Thessaloniki Makedonia
11h 15min
1 przesiadka
KRK14:05Kraków Balice
12 lip
KRK09:25Kraków Balice
1h 55min
SKG11:20Saloniki Thessaloniki Makedonia

Znajdź najtańsze oferty lotów Saloniki - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Saloniki – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
8 cze
SKG06:25Saloniki Thessaloniki Makedonia
25h 05min
1 przesiadka
WMI07:30Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
21 cze
SKG12:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
22h 45min
1 przesiadka
WMI10:45Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
24 maj
SKG08:50Saloniki Thessaloniki Makedonia
11h 30min
1 przesiadka
KRK20:20Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Saloniki – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Saloniki – Polska
Kilka linii lotniczych
25 maj
SKG09:40Saloniki Thessaloniki Makedonia
27h 05min
2 przesiadki
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
27 maj
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
34h 20min
2 przesiadki
SKG19:25Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
27 maj
SKG09:10Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 20min
WMI11:30Warszawa Modlin
29 maj
WMI02:25Warszawa Modlin
14h 15min
1 przesiadka
SKG16:40Saloniki Thessaloniki Makedonia
Austrian Airlines
26 maj
SKG11:45Saloniki Thessaloniki Makedonia
17h 00min
1 przesiadka
WAW04:45Warszawa Lotnisko Chopina
29 maj
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
3h 50min
1 przesiadka
SKG08:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
Kilka linii lotniczych
25 maj
SKG09:40Saloniki Thessaloniki Makedonia
27h 05min
2 przesiadki
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
26 maj
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
15h 45min
1 przesiadka
SKG06:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
Aegean Airlines
26 maj
SKG07:25Saloniki Thessaloniki Makedonia
7h 00min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
27 maj
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
SKG12:20Saloniki Thessaloniki Makedonia
1 240 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 maj
SKG09:40Saloniki Thessaloniki Makedonia
27h 05min
2 przesiadki
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
26 maj
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
27h 00min
2 przesiadki
SKG17:30Saloniki Thessaloniki Makedonia

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Saloniki – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Saloniki – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 136 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair

Loty Austrian Airlines: Saloniki – Polska

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Saloniki – Polska
Austrian Airlines
7 paź
SKG10:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
9h 40min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
11 paź
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
3h 50min
1 przesiadka
SKG08:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
Austrian Airlines
15 lip
SKG11:50Saloniki Thessaloniki Makedonia
7h 50min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
24 lip
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
5h 50min
1 przesiadka
SKG10:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
Austrian Airlines
15 lip
SKG11:50Saloniki Thessaloniki Makedonia
7h 50min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
25 lip
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
22h 40min
1 przesiadka
SKG14:00Saloniki Thessaloniki Makedonia

Loty Ryanair: Saloniki – Polska

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Saloniki – Polska
Ryanair
28 cze
SKG06:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
6h 25min
1 przesiadka
KRK12:55Kraków Balice
12 lip
KRK09:25Kraków Balice
1h 55min
SKG11:20Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
29 cze
SKG02:50Saloniki Thessaloniki Makedonia
11h 15min
1 przesiadka
KRK14:05Kraków Balice
12 lip
KRK09:25Kraków Balice
1h 55min
SKG11:20Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
28 cze
SKG06:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
6h 25min
1 przesiadka
KRK12:55Kraków Balice
19 lip
KRK09:25Kraków Balice
1h 55min
SKG11:20Saloniki Thessaloniki Makedonia

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Saloniki Thessaloniki Makedonia – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Saloniki Thessaloniki Makedonia – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Aegean Airlines i Austrian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Saloniki-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Saloniki - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena412 zł
Loty Saloniki - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena421 zł

Loty podobne do tych na trasie Saloniki – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Saloniki – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Saloniki – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystkie wyszukiwania lotów Saloniki – Polska na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Saloniki – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Saloniki – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.