Tanie loty Saloniki - Kraków od 108 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Kraków-Saloniki

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Saloniki-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę850 złNajlepsza cena za lot Saloniki – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 850 zł
Najkrótszy czas lotu2h 00minNajszybszy lot Saloniki-Kraków zajmuje 2h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Saloniki-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Saloniki Thessaloniki Makedonia - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Saloniki - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Saloniki – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Saloniki - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Saloniki – Kraków są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Saloniki – Kraków są najtańsze?

w południe

Loty Saloniki - Kraków są około 76% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Saloniki – Kraków?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Saloniki-Kraków.

Która trasa podróży Saloniki – Kraków jest najtańsza?

Saloniki Thessaloniki Makedonia - Kraków Balice

Wybierz trasę Saloniki Thessaloniki Makedonia - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Saloniki - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Saloniki – Kraków?

55 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Saloniki - Kraków to 55 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Saloniki - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Saloniki - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
6 sty
SKG09:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:15Kraków Balice
9 sty
KRK00:45Kraków Balice
18h 00min
1 przesiadka
SKG18:45Saloniki Thessaloniki Makedonia
Kilka linii lotniczych
6 sty
SKG09:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:15Kraków Balice
9 sty
KRK01:15Kraków Balice
32h 50min
2 przesiadki
SKG10:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
6 sty
SKG09:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:15Kraków Balice
9 sty
KRK06:15Kraków Balice
1h 55min
SKG08:10Saloniki Thessaloniki Makedonia
Kilka linii lotniczych
11 gru
SKG08:20Saloniki Thessaloniki Makedonia
23h 30min
1 przesiadka
KRK07:50Kraków Balice
13 gru
KRK01:45Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
SKG15:50Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
30 gru
SKG09:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:15Kraków Balice
6 sty
KRK05:50Kraków Balice
1h 55min
SKG07:45Saloniki Thessaloniki Makedonia
Kilka linii lotniczych
6 sty
SKG05:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
6h 30min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice
9 sty
KRK01:15Kraków Balice
32h 50min
2 przesiadki
SKG10:05Saloniki Thessaloniki Makedonia

Znajdź najtańsze oferty lotów Saloniki - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Saloniki – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
12 gru
SKG03:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
10h 45min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
Ryanair
26 gru
SKG09:35Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:35Kraków Balice
Ryanair
2 gru
SKG09:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:15Kraków Balice

Znajdź oferty lotu last-minute Saloniki – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Saloniki – Kraków
Ryanair
6 gru
SKG17:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
23h 45min
1 przesiadka
KRK17:15Kraków Balice
10 gru
KRK02:10Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
SKG08:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
6 gru
SKG17:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
14h 20min
1 przesiadka
KRK07:50Kraków Balice
10 gru
KRK02:10Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
SKG08:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
6 gru
SKG16:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
25h 10min
2 przesiadki
KRK17:15Kraków Balice
10 gru
KRK02:10Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
SKG08:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
6 gru
SKG10:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
33h 30min
2 przesiadki
KRK19:35Kraków Balice
10 gru
KRK02:10Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
SKG08:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
6 gru
SKG16:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
25h 10min
2 przesiadki
KRK17:15Kraków Balice
10 gru
KRK06:40Kraków Balice
23h 45min
2 przesiadki
SKG06:25Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
6 gru
SKG03:25Saloniki Thessaloniki Makedonia
40h 00min
2 przesiadki
KRK19:25Kraków Balice
10 gru
KRK11:55Kraków Balice
18h 30min
1 przesiadka
SKG06:25Saloniki Thessaloniki Makedonia

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Saloniki – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Saloniki – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 229 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

wspaniała obsługa, bardzo przyjazna atmosfera, wygoda. Polecam!

1 / 7

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Saloniki Thessaloniki Makedonia – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Saloniki Thessaloniki Makedonia – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Saloniki Thessaloniki Makedonia – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Saloniki Thessaloniki Makedonia – Kraków Balice zajmuje ok. 1072,7 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 2h 00min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Saloniki-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Saloniki - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena208 zł

Podobne loty: Saloniki – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Saloniki – Kraków