Tanie loty Poznań - Europa

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 24.9
pt 1.10

Informacje o trasie Europa-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Europa
Najkrótszy czas lotu1h 15minNajszybszy lot Poznań-Europa zajmuje 1h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Europa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Paryż Charles de Gaulle, Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Paryż-Orly i Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Zadar.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Europa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Europa?

Ryanair

Czarter, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Europa.

Która trasa podróży Poznań – Europa jest najtańsza?

Poznań Ławica - Billund

Wybierz trasę Poznań Ławica - Billund, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Europa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Europa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Europa, zmieniając zakładki
Ryanair
24 wrz
POZ15:20Poznań Ławica
1h 35min
TRF16:55Oslo Sandefjord-Torp
27 wrz
TRF17:15Oslo Sandefjord-Torp
1h 35min
POZ18:50Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
24 wrz
POZ15:20Poznań Ławica
1h 35min
TRF16:55Oslo Sandefjord-Torp
26 wrz
TRF12:15Oslo Sandefjord-Torp
1h 35min
POZ13:50Poznań Ławica
Ryanair
18 lis
POZ01:20Poznań Ławica
2h 00min
BVA03:20Paryż Beauvais-Tillé
25 lis
BVA03:45Paryż Beauvais-Tillé
1h 50min
POZ05:35Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
15 paź
POZ15:20Poznań Ławica
1h 35min
TRF16:55Oslo Sandefjord-Torp
17 paź
TRF12:15Oslo Sandefjord-Torp
1h 35min
POZ13:50Poznań Ławica
Ryanair
18 lis
POZ01:20Poznań Ławica
2h 00min
BVA03:20Paryż Beauvais-Tillé
25 lis
BVA03:45Paryż Beauvais-Tillé
1h 50min
POZ05:35Poznań Ławica
Ryanair
18 lis
POZ01:20Poznań Ławica
2h 00min
BVA03:20Paryż Beauvais-Tillé
25 lis
BVA03:45Paryż Beauvais-Tillé
1h 50min
POZ05:35Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Europa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań \u2013 Europa w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
27 wrz
POZ15:15Poznań Ławica
1h 35min
TRF16:50Oslo Sandefjord-Torp
Ryanair
12 gru
POZ01:20Poznań Ławica
2h 00min
BVA03:20Paryż Beauvais-Tillé
Ryanair
18 paź
POZ15:15Poznań Ławica
1h 35min
TRF16:50Oslo Sandefjord-Torp

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Europa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Europa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 142 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,5

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Minusy: Nic

1 / 5
Wizz Air UK
CenaOd 280 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
SAS
CenaOd 302 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
LOT
CenaOd 402 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Lufthansa
CenaOd 456 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Europa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Europa, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Lufthansa i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Poznań-Europa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Barcelona
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena152 zł
Loty Kraków - Rzym
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena176 zł
Loty Kraków - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena203 zł