Tanie loty Poznań - Apulia od 213 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Apulia-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Apulia
Znaleziono najlepszą cenę1 096 złNajlepsza cena za lot Poznań – Apulia znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 096 zł
Najkrótszy czas lotu4h 55minNajszybszy lot Poznań-Apulia zajmuje 4h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Apulia. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Bari Palese.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Apulia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Apulia?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Apulia.

Która trasa podróży Poznań – Apulia jest najtańsza?

Poznań Ławica - Bari Palese

Wybierz trasę Poznań Ławica - Bari Palese, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Apulia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Apulia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Apulia, zmieniając zakładki
Ryanair
28 sty
POZ13:05Poznań Ławica
26h 35min
1 przesiadka
BRI15:40Bari Palese
30 sty
BRI16:05Bari Palese
14h 25min
1 przesiadka
POZ06:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
21 sty
POZ11:40Poznań Ławica
23h 00min
2 przesiadki
BRI10:40Bari Palese
23 sty
BRI16:05Bari Palese
14h 25min
1 przesiadka
POZ06:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
28 sty
POZ13:05Poznań Ławica
26h 35min
1 przesiadka
BRI15:40Bari Palese
30 sty
BRI03:40Bari Palese
30h 55min
2 przesiadki
POZ10:35Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
15 gru
POZ06:00Poznań Ławica
30h 45min
2 przesiadki
BRI12:45Bari Palese
20 gru
BRI07:10Bari Palese
32h 55min
2 przesiadki
POZ16:05Poznań Ławica
Ryanair
21 mar
POZ03:00Poznań Ławica
37h 35min
2 przesiadki
BRI16:35Bari Palese
27 mar
BRI16:30Bari Palese
27h 50min
2 przesiadki
POZ20:20Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
21 sty
POZ11:40Poznań Ławica
23h 00min
2 przesiadki
BRI10:40Bari Palese
23 sty
BRI03:40Bari Palese
31h 25min
2 przesiadki
POZ11:05Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Apulia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Apulia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
30 gru
POZ03:30Poznań Ławica
22h 20min
2 przesiadki
BRI01:50Bari Palese
Kilka linii lotniczych
30 gru
POZ03:30Poznań Ławica
12h 50min
1 przesiadka
BRI16:20Bari Palese
Lufthansa
30 gru
POZ08:20Poznań Ławica
50h 50min
2 przesiadki
BRI11:10Bari Palese
1 246 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Poznań – Apulia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Poznań – Apulia
Ryanair
3 gru
POZ10:35Poznań Ławica
17h 45min
1 przesiadka
BRI04:20Bari Palese
5 gru
BRI08:45Bari Palese
21h 25min
2 przesiadki
POZ06:10Poznań Ławica
Ryanair
3 gru
POZ10:35Poznań Ławica
22h 45min
2 przesiadki
BRI09:20Bari Palese
5 gru
BRI08:45Bari Palese
21h 25min
2 przesiadki
POZ06:10Poznań Ławica
Ryanair
3 gru
POZ10:35Poznań Ławica
17h 45min
1 przesiadka
BRI04:20Bari Palese
5 gru
BRI16:05Bari Palese
14h 25min
1 przesiadka
POZ06:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
3 gru
POZ06:00Poznań Ławica
11h 50min
3 przesiadki
BRI17:50Bari Palese
5 gru
BRI11:30Bari Palese
8h 15min
2 przesiadki
POZ19:45Poznań Ławica
1 071 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Apulia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Apulia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 503 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Apulia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Apulia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa i Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Poznań-Apulia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bari
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena58 zł
Loty Kraków - Bari
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena142 zł
Loty Katowice - Bari
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena221 zł
Loty Wrocław - Bari
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena204 zł
Loty Gdańsk - Bari
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena121 zł
Loty Poznań - Bari
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena242 zł
Loty Warszawa - Brindisi
Najkrótszy czas lotu15h 15min
Najniższa cena200 zł
Loty Wrocław - Brindisi
Najkrótszy czas lotu14h 15min
Najniższa cena538 zł
Loty Katowice - Brindisi
Najkrótszy czas lotu15h 05min
Najniższa cena217 zł
Loty Kraków - Brindisi
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena229 zł

Podobne loty: Poznań – Apulia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Apulia