Cheap flights z Portland do Polski from 1 533 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Portland

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Portland-Polska

Najkrótszy czas lotu

17h 20min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Portland-Polska zajmuje 17h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Portland-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Portland - Lotnisko Katowice-Pyrzowice, Lotnisko Portland - Lotnisko Wrocław-Strachowice i Lotnisko Portland - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Portland - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Portland – Polska?

Lufthansa

KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Portland-Polska.

Która trasa podróży Portland – Polska jest najtańsza?

Portland - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Portland - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Portland - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Portland - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Portland - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
5 gru
PDX13:25Portland
33h 10min
1 przesiadka
KRK22:35Kraków Balice
24 gru
KRK13:55Kraków Balice
30h 40min
1 przesiadka
PDX20:35Portland
3 415 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 lut
PDX05:25Portland
17h 20min
2 przesiadki
WAW22:45Warszawa Chopina
16 lut
WAW01:00Warszawa Chopina
23h 05min
2 przesiadki
PDX00:05Portland
3 505 zł
Znajdź podobne
Delta
5 gru
PDX06:45Portland
19h 25min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
24 gru
KRK01:00Kraków Balice
15h 30min
1 przesiadka
PDX16:30Portland
3 528 zł
Znajdź podobne
KLM
2 lut
PDX08:28Portland
24h 57min
1 przesiadka
WAW09:25Warszawa Chopina
16 lut
WAW01:05Warszawa Chopina
15h 25min
1 przesiadka
PDX16:30Portland
3 542 zł
Znajdź podobne
United Airlines
5 gru
PDX03:55Portland
22h 45min
2 przesiadki
KRK02:40Kraków Balice
24 gru
KRK08:25Kraków Balice
41h 50min
2 przesiadki
PDX02:15Portland
3 555 zł
Znajdź podobne
American Airlines
5 lis
PDX03:35Portland
26h 30min
2 przesiadki
KRK05:05Kraków Balice
11 lis
KRK06:35Kraków Balice
44h 34min
2 przesiadki
PDX03:09Portland
3 719 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Portland - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Portland – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways.
Kilka linii lotniczych
28 wrz
PDX02:00Portland
27h 10min
3 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
1 533 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 wrz
PDX02:00Portland
27h 10min
2 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
1 651 zł
Znajdź podobne
British Airways
28 wrz
PDX14:55Portland
31h 15min
1 przesiadka
KRK22:10Kraków Balice
3 573 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Portland – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Portland – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 2 170 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa
KLMCenaOd 4 571 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
7,5

Wejście na pokład

7,6

Komfort

8,2

Załoga

6,6

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

1 / 1
Szukaj lotów KLM

Loty Lufthansa: Portland – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Portland – Polska
Lufthansa
2 lut
PDX05:25Portland
17h 20min
2 przesiadki
WAW22:45Warszawa Chopina
16 lut
WAW01:00Warszawa Chopina
23h 05min
2 przesiadki
PDX00:05Portland
3 505 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 lis
PDX06:51Portland
28h 34min
2 przesiadki
WRO10:25Wrocław-Strachowice
11 lis
WRO12:25Wrocław-Strachowice
33h 11min
2 przesiadki
PDX21:36Portland
3 737 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 lis
PDX06:51Portland
27h 04min
2 przesiadki
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
11 lis
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
33h 59min
2 przesiadki
PDX19:09Portland
3 768 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Portland – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Portland – Polska
KLM
2 lut
PDX08:28Portland
24h 57min
1 przesiadka
WAW09:25Warszawa Chopina
16 lut
WAW01:05Warszawa Chopina
15h 25min
1 przesiadka
PDX16:30Portland
3 542 zł
Znajdź podobne
KLM
10 wrz
PDX12:15Portland
18h 05min
1 przesiadka
WAW06:20Warszawa Chopina
28 wrz
WAW15:40Warszawa Chopina
27h 20min
1 przesiadka
PDX19:00Portland
3 995 zł
Znajdź podobne
KLM
11 lis
PDX06:45Portland
19h 25min
2 przesiadki
WAW02:10Warszawa Chopina
13 lis
WAW07:45Warszawa Chopina
32h 45min
1 przesiadka
PDX16:30Portland
4 018 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Portland – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Portland – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa i KLM.



Alternatywne trasy Portland-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Portland - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 20min
Najniższa cena3 505 zł
Loty Portland - Kraków
Najkrótszy czas lotu26h 38min
Najniższa cena3 415 zł
Loty Medford - Warszawa
Najkrótszy czas lotu21h 00min
Najniższa cena7 115 zł
Loty Portland - Wrocław
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena3 737 zł
Loty Portland - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu27h 04min
Najniższa cena3 270 zł
Loty Medford - Katowice
Najkrótszy czas lotu39h 25min
Najniższa cena5 142 zł
Loty Medford - Kraków
Najkrótszy czas lotu32h 10min
Najniższa cena10 330 zł

Loty podobne do tych na trasie Portland – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Portland – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Portland – Polska.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Portland – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Portland – Polska.

Ceny lotów Portland – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.