Tanie loty na trasie Portland – Warszawa od 1 535 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Warszawa-Portland

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Portland-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę10 504 złNajlepsza oferta na podróż Portland – Warszawa w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 10 504 zł. Najlepsza cena lotu Portland – Warszawa w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 535 zł.
Najkrótszy czas lotu15h 40minNajszybszy lot Portland-Warszawa zajmuje 15h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Portland-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Portland - Warszawa Lotnisko Chopina.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Portland - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Portland – Warszawa są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Portland - Warszawa to Październik. Najdroższa pora to Czerwiec.

Która trasa podróży Portland – Warszawa jest najtańsza?

Portland - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Portland - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Portland - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Portland – Warszawa?

43 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Portland - Warszawa to 43 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Portland - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Portland - Warszawa, zmieniając zakładki
Finnair
1 mar
PDX01:00Portland
27h 45min
2 przesiadki
WAW04:45Warszawa Lotnisko Chopina
6 kwi
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
22h 44min
2 przesiadki
PDX03:39Portland
2 196 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 mar
PDX00:57Portland
28h 13min
3 przesiadki
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
6 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 51min
2 przesiadki
PDX01:51Portland
2 308 zł
Znajdź podobne
Air Canada
2 maj
PDX07:30Portland
17h 15min
2 przesiadki
WAW00:45Warszawa Lotnisko Chopina
8 maj
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
17h 15min
2 przesiadki
PDX02:30Portland
3 058 zł
Znajdź podobne
American Airlines
27 lut
PDX01:00Portland
27h 35min
2 przesiadki
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
14h 14min
1 przesiadka
PDX22:04Portland
3 237 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
3 cze
PDX10:15Portland
19h 10min
2 przesiadki
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
22 lip
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
17h 15min
2 przesiadki
PDX02:30Portland
4 190 zł
Znajdź podobne
KLM
19 maj
PDX09:05Portland
13h 30min
1 przesiadka
WAW22:35Warszawa Lotnisko Chopina
26 maj
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
27h 10min
1 przesiadka
PDX16:20Portland
4 333 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Portland - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Portland – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez American Airlines i Delta.
Kilka linii lotniczych
4 lut
PDX18:54Portland
56h 16min
3 przesiadki
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 535 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
PDX18:00Portland
52h 15min
2 przesiadki
WAW22:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 292 zł
Znajdź podobne
American Airlines
18 maj
PDX20:05Portland
27h 10min
2 przesiadki
WAW23:15Warszawa Lotnisko Chopina
4 748 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: Portland – Warszawa

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Portland – Warszawa
American Airlines
27 lut
PDX01:00Portland
27h 35min
2 przesiadki
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
14h 14min
1 przesiadka
PDX22:04Portland
3 237 zł
Znajdź podobne
American Airlines
18 maj
PDX20:05Portland
27h 10min
2 przesiadki
WAW23:15Warszawa Lotnisko Chopina
26 maj
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
22h 44min
2 przesiadki
PDX03:39Portland
4 245 zł
Znajdź podobne
American Airlines
27 lut
PDX01:00Portland
24h 25min
3 przesiadki
WAW01:25Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
19h 49min
2 przesiadki
PDX03:39Portland
4 489 zł
Znajdź podobne

  • Portland – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Portland – Warszawa zajmuje ok. 8599,8 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 13h 30min.


Alternatywne trasy Portland-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Portland - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena2 416 zł
Loty Portland - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu20h 00min
Najniższa cena3 456 zł
Loty Portland - Wrocław
Najkrótszy czas lotu22h 25min
Najniższa cena2 962 zł
Loty Medford - Katowice
Najkrótszy czas lotu27h 05min
Najniższa cena6 091 zł
Loty Medford - Kraków
Najkrótszy czas lotu20h 35min
Najniższa cena2 312 zł
Loty Medford - Warszawa
Najkrótszy czas lotu45h 35min
Najniższa cena4 939 zł

Loty podobne do tych na trasie Portland – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Portland – Warszawa