Tanie loty Polska - Region Wyspy Egejskie Północne od 225 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Region Wyspy Egejskie Północne-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Region Wyspy Egejskie Północne
Najkrótszy czas lotu7h 30minNajszybszy lot Polska-Region Wyspy Egejskie Północne zajmuje 7h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Region Wyspy Egejskie Północne. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Chios, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Samos i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Chios.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Region Wyspy Egejskie Północne?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Region Wyspy Egejskie Północne?

LOT

Aegean Airlines i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Region Wyspy Egejskie Północne.

Która trasa podróży Polska – Region Wyspy Egejskie Północne jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Chios

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Chios, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Region Wyspy Egejskie Północne.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Region Wyspy Egejskie Północne

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Region Wyspy Egejskie Północne, zmieniając zakładki
Aegean Airlines
23 lut
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
7h 35min
1 przesiadka
JKH14:00Chios
28 lut
JKH07:30Chios
5h 25min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
23 lut
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
7h 35min
1 przesiadka
JKH14:00Chios
28 lut
JKH03:35Chios
9h 35min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Aegean Airlines
23 lut
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
7h 35min
1 przesiadka
JKH14:00Chios
28 lut
JKH07:30Chios
5h 25min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
Aegean Airlines
12 mar
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
7h 35min
1 przesiadka
JKH14:00Chios
17 mar
JKH08:15Chios
5h 40min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
12 mar
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
7h 35min
1 przesiadka
JKH14:00Chios
17 mar
JKH04:35Chios
33h 35min
2 przesiadki
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
5 lut
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
7h 35min
1 przesiadka
JKH14:00Chios
14 lut
JKH03:35Chios
15h 35min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Region Wyspy Egejskie Północne w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Region Wyspy Egejskie Północne w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines.
Aegean Airlines
14 lut
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
13h 45min
1 przesiadka
SMI02:25Samos
Kilka linii lotniczych
14 lut
WMI09:55Warszawa Modlin
22h 20min
2 przesiadki
SMI08:15Samos
Kilka linii lotniczych
14 lut
WMI13:05Warszawa Modlin
13h 05min
1 przesiadka
SMI02:10Samos

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Region Wyspy Egejskie Północne

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Region Wyspy Egejskie Północne z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 457 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Aegean Airlines
CenaOd 521 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Region Wyspy Egejskie Północne oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Region Wyspy Egejskie Północne, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Aegean Airlines i SWISS. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Aegean Airlines, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Region Wyspy Egejskie Północne

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Város
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena3 147 zł
Loty Warszawa - Chios
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena521 zł
Loty Warszawa - Mitylena
Najkrótszy czas lotu18h 10min
Najniższa cena563 zł
Loty Warszawa - Agios Kirykos
Najkrótszy czas lotu26h 35min
Najniższa cena1 492 zł
Loty Poznań - Város
Najkrótszy czas lotu21h 10min
Najniższa cena1 504 zł

Podobne loty: Polska – Region Wyspy Egejskie Północne

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Region Wyspy Egejskie Północne