Loty Afryka Republika Południowej Afryki Polska - Republika Południowej Afryki

Tanie loty Polska - Republika Południowej Afryki

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Polska - Republika Południowej Afryki

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Republika Południowej Afryki, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Turkish Airlines
Turkish Airlines
18 lut
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
15h 20min
1 przesiadka
JNB
22:20
Lotnisko Johannesburg
Turkish Airlines
05 mar
07:00
JNB
Lotnisko Johannesburg
23h 40min
1 przesiadka
WAW
05:40
+1
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
1 936 zł
KLM
KLM
10 cze
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
15h 25min
1 przesiadka
CPT
21:25
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
KLM
21 cze
06:00
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
17h 20min
1 przesiadka
WAW
23:20
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2 249 zł
KLM
KLM
05 maj
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
15h 25min
1 przesiadka
CPT
21:25
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
KLM
18 maj
06:00
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
17h 20min
1 przesiadka
WAW
23:20
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2 257 zł
Air France
Air France
16 cze
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
16h 20min
1 przesiadka
JNB
22:20
Lotnisko Johannesburg
Air France
26 cze
06:00
JNB
Lotnisko Johannesburg
23h 00min
1 przesiadka
WAW
05:00
+1
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2 299 zł
Turkish Airlines
Turkish Airlines
05 lut
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
15h 20min
1 przesiadka
JNB
22:20
Lotnisko Johannesburg
Turkish Airlines
03 mar
07:00
JNB
Lotnisko Johannesburg
23h 40min
1 przesiadka
WAW
05:40
+1
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2 341 zł
KLM
KLM
02 mar
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
28h 15min
2 przesiad.
CPT
11:15
+1
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
KLM
11 mar
06:00
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
24h 15min
2 przesiad.
WAW
05:15
+1
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2 361 zł
Lufthansa
Lufthansa
10 lip
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
13h 35min
1 przesiadka
JNB
19:35
Lotnisko Johannesburg
Lufthansa
31 lip
06:00
JNB
Lotnisko Johannesburg
14h 05min
1 przesiadka
WAW
20:05
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
3 001 zł
KLM
KLM
10 cze
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
15h 25min
1 przesiadka
CPT
21:25
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
KLM
21 cze
06:00
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
17h 20min
1 przesiadka
WAW
23:20
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2 249 zł
KLM
KLM
05 maj
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
15h 25min
1 przesiadka
CPT
21:25
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
KLM
18 maj
06:00
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
17h 20min
1 przesiadka
WAW
23:20
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2 257 zł
Lufthansa
Lufthansa
24 mar
05:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
13h 40min
1 przesiadka
JNB
19:40
Lotnisko Johannesburg
Lufthansa
22 kwi
06:00
JNB
Lotnisko Johannesburg
22h 50min
1 przesiadka
KTW
04:50
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2 750 zł
Air France
Air France
03 lip
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
15h 35min
1 przesiadka
CPT
21:35
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
Air France
14 lip
06:00
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
23h 05min
1 przesiadka
WAW
05:05
+1
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
3 051 zł
Turkish Airlines
Turkish Airlines
18 lut
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
15h 20min
1 przesiadka
JNB
22:20
Lotnisko Johannesburg
Turkish Airlines
05 mar
07:00
JNB
Lotnisko Johannesburg
23h 40min
1 przesiadka
WAW
05:40
+1
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
1 936 zł

Alternatywne trasy Polska-Republika Południowej Afryki

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Johannesburg
Najkrótszy czas lotu
15h 05min
Najniższa cena
2 187 zł
Warszawa - Kapsztad
Najkrótszy czas lotu
14h 00min
Najniższa cena
2 249 zł
Warszawa - Johannesburg
Najkrótszy czas lotu
13h 35min
Najniższa cena
2 249 zł
Kraków - Kapsztad
Najkrótszy czas lotu
14h 50min
Najniższa cena
2 253 zł
Katowice - Kapsztad
Najkrótszy czas lotu
17h 30min
Najniższa cena
2 615 zł
Katowice - Johannesburg
Najkrótszy czas lotu
18h 05min
Najniższa cena
2 766 zł
Wrocław - Johannesburg
Najkrótszy czas lotu
18h 10min
Najniższa cena
3 186 zł
Poznań - Johannesburg
Najkrótszy czas lotu
18h 25min
Najniższa cena
3 283 zł
Lublin - Kapsztad
Najkrótszy czas lotu
44h 00min
Najniższa cena
3 780 zł
Poznań - Kapsztad
Najkrótszy czas lotu
37h 10min
Najniższa cena
4 062 zł
Zobacz więcej

Polska - loty do:

*Ceny lotów do: Republika Południowej Afryki to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Afryka Republika Południowej Afryki Polska - Republika Południowej Afryki