Tanie loty Polska - Kraj Loary od 69 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Informacje o trasie Kraj Loary-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Kraj Loary
Najkrótszy czas lotu10h 00minNajszybszy lot Polska-Kraj Loary zajmuje 10h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Kraj Loary. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Nantes Atlantique, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Nantes Atlantique i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Nantes Atlantique.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Kraj Loary?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Kraj Loary?

Ryanair

Air France, Brussels Airlines i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Kraj Loary.

Która trasa podróży Polska – Kraj Loary jest najtańsza?

Kraków Balice - Nantes Atlantique

Wybierz trasę Kraków Balice - Nantes Atlantique, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Kraj Loary.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Kraj Loary

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Kraj Loary, zmieniając zakładki
Ryanair
17 sty
GDN16:35Gdańsk Rębiechowo
19h 30min
1 przesiadka
NTE12:05Nantes Atlantique
28 sty
NTE12:25Nantes Atlantique
5h 25min
1 przesiadka
GDN17:50Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
17 sty
GDN01:25Gdańsk Rębiechowo
10h 40min
1 przesiadka
NTE12:05Nantes Atlantique
28 sty
NTE12:25Nantes Atlantique
23h 30min
2 przesiadki
GDN11:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
17 sty
WMI01:40Warszawa Modlin
10h 25min
1 przesiadka
NTE12:05Nantes Atlantique
28 sty
NTE12:25Nantes Atlantique
6h 00min
1 przesiadka
WMI18:25Warszawa Modlin
Lufthansa
14 kwi
KRK02:05Kraków Balice
11h 35min
1 przesiadka
NTE13:40Nantes Atlantique
19 kwi
NTE14:20Nantes Atlantique
5h 15min
1 przesiadka
KRK19:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
17 sty
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 35min
1 przesiadka
NTE12:05Nantes Atlantique
28 sty
NTE12:25Nantes Atlantique
18h 10min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
5 sty
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
28h 35min
2 przesiadki
NTE12:05Nantes Atlantique
12 sty
NTE12:25Nantes Atlantique
18h 20min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Kraj Loary w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Kraj Loary w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
11 gru
KRK13:00Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
NTE09:40Nantes Atlantique
Kilka linii lotniczych
14 gru
KRK07:25Kraków Balice
27h 35min
2 przesiadki
NTE11:00Nantes Atlantique
Ryanair
14 gru
KRK12:40Kraków Balice
22h 20min
1 przesiadka
NTE11:00Nantes Atlantique

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Kraj Loary

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Kraj Loary
Lufthansa
16 gru
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
9h 45min
1 przesiadka
NTE11:40Nantes Atlantique
21 gru
NTE12:20Nantes Atlantique
5h 25min
1 przesiadka
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 661 zł
Znajdź podobne
Air France
12 gru
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
5h 05min
1 przesiadka
NTE13:05Nantes Atlantique
27 gru
NTE05:20Nantes Atlantique
6h 05min
1 przesiadka
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 904 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 gru
WAW12:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 40min
1 przesiadka
NTE11:40Nantes Atlantique
24 gru
NTE12:20Nantes Atlantique
5h 25min
1 przesiadka
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 726 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 gru
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
20h 00min
2 przesiadki
NTE11:40Nantes Atlantique
24 gru
NTE12:20Nantes Atlantique
5h 25min
1 przesiadka
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 970 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
14 gru
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 40min
1 przesiadka
NTE11:40Nantes Atlantique
24 gru
NTE12:20Nantes Atlantique
5h 25min
1 przesiadka
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 002 zł
Znajdź podobne
Air France
12 gru
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 35min
1 przesiadka
NTE17:35Nantes Atlantique
24 gru
NTE13:50Nantes Atlantique
17h 15min
1 przesiadka
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 908 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kraj Loary

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kraj Loary z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 394 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 568 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Brussels Airlines
CenaOd 622 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Air France
CenaOd 689 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
KLM
CenaOd 706 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Kraj Loary oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Kraj Loary, takie jak KLM, Lufthansa i Brussels Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Kraj Loary

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Nantes
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena272 zł
Loty Katowice - Nantes
Najkrótszy czas lotu16h 50min
Najniższa cena268 zł
Loty Kraków - Nantes
Najkrótszy czas lotu17h 15min
Najniższa cena219 zł
Loty Gdańsk - Nantes
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena366 zł

Podobne loty: Polska – Kraj Loary

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Kraj Loary