Tanie loty na trasie Peru – Polska od 995 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 1.2
wt 8.2

Informacje o trasie Polska-Peru

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Peru-Polska
Najkrótszy czas lotu20h 30minNajszybszy lot Peru-Polska zajmuje 20h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Peru-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Lima-Jorge Chávez - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Lima-Jorge Chávez - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo i Lotnisko Lima-Jorge Chávez - Lotnisko Warszawa Modlin.

Jak znaleźć najtańsze loty Peru - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Peru – Polska?

Air Canada

Air Canada i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Peru-Polska.

Która trasa podróży Peru – Polska jest najtańsza?

Lima-Jorge Chávez - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Lima-Jorge Chávez - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Peru - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Peru - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Peru - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 maj
LIM12:50Lima-Jorge Chávez
21h 55min
2 przesiadki
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 maj
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
48h 00min
3 przesiadki
LIM02:15Lima-Jorge Chávez
2 624 zł
Znajdź podobne
American Airlines
23 lut
LIM01:00Lima-Jorge Chávez
23h 45min
2 przesiadki
WAW00:45Warszawa Lotnisko Chopina
21 kwi
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
22h 00min
2 przesiadki
LIM02:55Lima-Jorge Chávez
3 655 zł
Znajdź podobne
United Airlines
24 kwi
LIM20:35Lima-Jorge Chávez
32h 45min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
9 maj
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 35min
2 przesiadki
LIM00:35Lima-Jorge Chávez
4 196 zł
Znajdź podobne
Air Europa
25 kwi
LIM06:20Lima-Jorge Chávez
28h 50min
2 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
9 maj
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
29h 30min
2 przesiadki
LIM07:30Lima-Jorge Chávez
4 634 zł
Znajdź podobne
KLM
22 mar
LIM17:10Lima-Jorge Chávez
32h 05min
1 przesiadka
GDN01:15Gdańsk Rębiechowo
20 cze
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
18h 40min
1 przesiadka
LIM21:05Lima-Jorge Chávez
5 040 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 kwi
LIM22:50Lima-Jorge Chávez
35h 55min
2 przesiadki
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 maj
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
42h 20min
3 przesiadki
LIM08:50Lima-Jorge Chávez
2 632 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Peru - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Peru – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
Kilka linii lotniczych
30 maj
LIM14:05Lima-Jorge Chávez
22h 50min
2 przesiadki
WMI12:55Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
29 maj
LIM14:05Lima-Jorge Chávez
35h 00min
2 przesiadki
WMI01:05Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
27 maj
LIM14:05Lima-Jorge Chávez
32h 00min
2 przesiadki
WMI22:05Warszawa Modlin
1 019 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Peru – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Peru – Polska
Kilka linii lotniczych
1 lut
LIM18:35Lima-Jorge Chávez
30h 55min
3 przesiadki
WAW01:30Warszawa Lotnisko Chopina
9 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
44h 50min
3 przesiadki
LIM22:50Lima-Jorge Chávez
3 761 zł
Znajdź podobne
KLM
1 lut
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
20h 15min
1 przesiadka
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
9 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
54h 35min
2 przesiadki
LIM18:20Lima-Jorge Chávez
6 425 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
LIM18:35Lima-Jorge Chávez
30h 55min
3 przesiadki
WAW01:30Warszawa Lotnisko Chopina
9 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
44h 50min
2 przesiadki
LIM22:50Lima-Jorge Chávez
3 903 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
LIM11:27Lima-Jorge Chávez
38h 33min
2 przesiadki
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
9 lut
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
30h 50min
2 przesiadki
LIM13:55Lima-Jorge Chávez
5 662 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
32h 50min
1 przesiadka
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
9 lut
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
16h 45min
1 przesiadka
LIM18:20Lima-Jorge Chávez
6 259 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Peru – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Peru – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air Canada
CenaOd 3 692 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
KLM
CenaOd 4 371 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0

Loty American Airlines: Peru – Polska

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Peru – Polska
American Airlines
23 lut
LIM01:00Lima-Jorge Chávez
23h 45min
2 przesiadki
WAW00:45Warszawa Lotnisko Chopina
21 kwi
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
22h 00min
2 przesiadki
LIM02:55Lima-Jorge Chávez
3 655 zł
Znajdź podobne
American Airlines
25 kwi
LIM04:05Lima-Jorge Chávez
29h 30min
2 przesiadki
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
8 maj
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 55min
2 przesiadki
LIM02:55Lima-Jorge Chávez
4 553 zł
Znajdź podobne

Loty United Airlines: Peru – Polska

Nasze najlepsze oferty United Airlines na lot Peru – Polska
United Airlines
24 kwi
LIM20:35Lima-Jorge Chávez
32h 45min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
9 maj
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 35min
2 przesiadki
LIM00:35Lima-Jorge Chávez
4 196 zł
Znajdź podobne
United Airlines
24 kwi
LIM20:35Lima-Jorge Chávez
29h 00min
2 przesiadki
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
10 maj
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 35min
2 przesiadki
LIM00:35Lima-Jorge Chávez
4 216 zł
Znajdź podobne
United Airlines
24 kwi
LIM20:35Lima-Jorge Chávez
38h 15min
2 przesiadki
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
8 maj
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
39h 20min
2 przesiadki
LIM00:35Lima-Jorge Chávez
4 248 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Peru – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Peru – Polska, takie jak KLM i Air Canada, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Peru-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lima - Warszawa
Najkrótszy czas lotu21h 55min
Najniższa cena2 624 zł

Loty podobne do tych na trasie Peru – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Peru – Polska