Tanie loty Peru - Warszawa Lotnisko Chopina od 3 515 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Warszawa Lotnisko Chopina-Peru

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Peru-Warszawa Lotnisko Chopina
Znaleziono najlepszą cenę19 370 złNajlepsza cena za lot Peru – Warszawa Lotnisko Chopina znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 19 370 zł
Najkrótszy czas lotu19h 15minNajszybszy lot Peru-Warszawa Lotnisko Chopina zajmuje 19h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Peru-Warszawa Lotnisko Chopina. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lima-Jorge Chávez - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Peru - Warszawa Lotnisko Chopina?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Peru – Warszawa Lotnisko Chopina?

KLM

KLM to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Peru-Warszawa Lotnisko Chopina.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Peru - Warszawa Lotnisko Chopina

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Peru - Warszawa Lotnisko Chopina, zmieniając zakładki
American Airlines
8 lut
LIM18:25Lima-Jorge Chávez
37h 25min
2 przesiadki
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
15 mar
WAW05:35Warszawa Lotnisko Chopina
40h 44min
2 przesiadki
LIM22:19Lima-Jorge Chávez
3 515 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 lis
LIM20:15Lima-Jorge Chávez
34h 55min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
26h 15min
1 przesiadka
LIM07:30Lima-Jorge Chávez
3 629 zł
Znajdź podobne
United Airlines
15 mar
LIM20:30Lima-Jorge Chávez
34h 35min
2 przesiadki
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
13 kwi
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
47h 30min
2 przesiadki
LIM02:00Lima-Jorge Chávez
4 510 zł
Znajdź podobne
KLM
11 lis
LIM08:56Lima-Jorge Chávez
20h 14min
2 przesiadki
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
28 lis
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
22h 33min
2 przesiadki
LIM23:38Lima-Jorge Chávez
4 893 zł
Znajdź podobne
Air France
20 lis
LIM16:10Lima-Jorge Chávez
32h 55min
2 przesiadki
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
27 lis
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
16h 45min
1 przesiadka
LIM18:20Lima-Jorge Chávez
4 980 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 mar
LIM10:35Lima-Jorge Chávez
26h 05min
3 przesiadki
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
13 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
56h 05min
3 przesiadki
LIM10:05Lima-Jorge Chávez
3 692 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Peru – Warszawa Lotnisko Chopina

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Peru – Warszawa Lotnisko Chopina z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 5 013 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Peru – Warszawa Lotnisko Chopina oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Peru – Warszawa Lotnisko Chopina, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: KLM i Air Canada.


Alternatywne trasy Peru-Warszawa Lotnisko Chopina

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lima - Warszawa Lotnisko Chopina
Najkrótszy czas lotu19h 15min
Najniższa cena3 692 zł

Podobne loty: Peru – Warszawa Lotnisko Chopina

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Peru – Warszawa Lotnisko Chopina

Polska - loty na inne lotniska

Polska - sprawdź loty na inne lotniska