Cheap flights z Pekinu do Polski from 2 097 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 12.10
śr. 19.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Pekin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Pekin-Polska

Najkrótszy czas lotu

9h 15min

Loty bezpośrednie

Codziennie
Najszybszy lot Pekin-Polska zajmuje 9h 15min.
Bezpośrednie loty Pekin-Polska każdego dnia.

Jak znaleźć najtańsze loty Pekin - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Pekin – Polska?

Aeroflot. Aeroflot i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Pekin-Polska.

Która trasa podróży Pekin – Polska jest najtańsza?

Pekin Capital - Lublin. Wybierz trasę Pekin Capital - Lublin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Pekin - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Pekin - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Pekin - Polska, zmieniając zakładki
Lufthansa
8 gru
PEK20:50Pekin Capital
17h 30min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Chopina
20 gru
WAW02:00Warszawa Chopina
24h 05min
1 przesiadka
PEK02:05Pekin Capital
10 898 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 gru
PEK15:00Pekin Capital
23h 20min
2 przesiadki
WAW14:20Warszawa Chopina
20 gru
WAW02:45Warszawa Chopina
23h 20min
1 przesiadka
PEK02:05Pekin Capital
11 346 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
PEK15:00Pekin Capital
23h 20min
2 przesiadki
WAW14:20Warszawa Chopina
20 gru
WAW02:00Warszawa Chopina
24h 05min
1 przesiadka
PEK02:05Pekin Capital
11 479 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 gru
PEK08:25Pekin Capital
10h 15min
WAW18:40Warszawa Chopina
20 gru
WAW02:00Warszawa Chopina
24h 05min
1 przesiadka
PEK02:05Pekin Capital
11 829 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 gru
PEK08:25Pekin Capital
10h 15min
WAW18:40Warszawa Chopina
20 gru
WAW08:25Warszawa Chopina
17h 40min
2 przesiadki
PEK02:05Pekin Capital
11 883 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 gru
PEK08:10Pekin Capital
12h 30min
1 przesiadka
WAW20:40Warszawa Chopina
20 gru
WAW02:45Warszawa Chopina
23h 20min
1 przesiadka
PEK02:05Pekin Capital
14 516 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Pekin - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Pekin – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez China Southern i LOT.
Kilka linii lotniczych
15 lis
PKX16:10Pekin-Daxing
28h 45min
2 przesiadki
WAW20:55Warszawa Chopina
2 097 zł
Znajdź podobne
China Southern
8 gru
PKX06:30Pekin-Daxing
31h 30min
2 przesiadki
WAW14:00Warszawa Chopina
3 145 zł
Znajdź podobne
LOT
5 gru
PEK08:25Pekin Capital
10h 15min
WAW18:40Warszawa Chopina
3 835 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Pekin – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Pekin – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 2 930 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,8

Załoga

6,6

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

punktualność

1 / 10
Szukaj lotów LOT
AeroflotCenaOd 3 000 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Aeroflot

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Pekin – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Pekin – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Aeroflot, i Air China.



Alternatywne trasy Pekin-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Pekin - Poznań
Najkrótszy czas lotu31h 20min
Najniższa cena17 598 zł
Loty Pekin - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena11 016 zł
Loty Pekin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena11 829 zł

Loty podobne do tych na trasie Pekin – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Pekin – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Pekin – Polska.

Loty na trasie Pekin – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Pekin – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Pekin – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.