Tanie loty na trasie Osaka – Polska od 2 011 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Polska-Osaka

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Osaka-Polska

Najkrótszy czas lotu

19h 30min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Osaka-Polska zajmuje 19h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Osaka-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Osaka Kansai Intl - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Osaka Kansai Intl - Lotnisko Wrocław-Strachowice i Lotnisko Osaka Itami - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Osaka - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Osaka – Polska jest najtańsza?

Osaka Kansai Intl - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Osaka Kansai Intl - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Osaka - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Osaka - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Osaka - Polska, zmieniając zakładki
Emirates
20 lip
KIX19:45Osaka Kansai Intl
19h 30min
1 przesiadka
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
10 sie
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
19h 15min
1 przesiadka
KIX06:15Osaka Kansai Intl
4 530 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 sie
KIX05:55Osaka Kansai Intl
34h 20min
2 przesiadki
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
20 sie
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
53h 00min
2 przesiadki
KIX18:40Osaka Kansai Intl
4 560 zł
Znajdź podobne
Air France
6 sie
KIX06:35Osaka Kansai Intl
35h 30min
1 przesiadka
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
20 sie
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
32h 55min
1 przesiadka
KIX21:50Osaka Kansai Intl
7 923 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 lip
ITM06:00Osaka Itami
42h 50min
2 przesiadki
WAW00:50Warszawa Lotnisko Chopina
10 sie
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
25h 05min
2 przesiadki
ITM03:05Osaka Itami
8 901 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 lip
KIX14:35Osaka Kansai Intl
25h 40min
2 przesiadki
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
10 sie
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
29h 00min
2 przesiadki
KIX18:40Osaka Kansai Intl
4 780 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 sie
KIX05:55Osaka Kansai Intl
34h 20min
2 przesiadki
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
20 sie
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
14h 20min
1 przesiadka
KIX22:40Osaka Kansai Intl
6 661 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Osaka - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Osaka – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Emirates i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
20 sie
KIX07:50Osaka Kansai Intl
32h 25min
2 przesiadki
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 011 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
19 sie
KIX05:55Osaka Kansai Intl
34h 20min
2 przesiadki
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 971 zł
Znajdź podobne
Emirates
15 lip
KIX19:45Osaka Kansai Intl
18h 50min
1 przesiadka
KRK14:35Kraków Balice
3 630 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Osaka-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Osaka - Wrocław
Najkrótszy czas lotu31h 45min
Najniższa cena5 060 zł
Loty Osaka - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 30min
Najniższa cena4 530 zł
Loty Osaka - Kraków
Najkrótszy czas lotu44h 15min
Najniższa cena5 318 zł

Loty podobne do tych na trasie Osaka – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Osaka – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Osaka – Polska.

Tak. Wszystkie oferty lotów Osaka – Polska na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Osaka – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Osaka – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.