Tanie loty na trasie Środkowy Wschód – Polska od 0 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Polska-Środkowy Wschód

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Środkowy Wschód-Polska
Najkrótszy czas lotu3h 40minNajszybszy lot Środkowy Wschód-Polska zajmuje 3h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Środkowy Wschód-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion - Lotnisko Warszawa Modlin i Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion - Lotnisko Kraków Balice.

Jak znaleźć najtańsze loty Środkowy Wschód - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Środkowy Wschód – Polska?

Ryanair

EL AL, Emirates i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Środkowy Wschód-Polska.

Która trasa podróży Środkowy Wschód – Polska jest najtańsza?

Tel Awiw-Ben Gurion - Kraków Balice

Wybierz trasę Tel Awiw-Ben Gurion - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Środkowy Wschód - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Środkowy Wschód - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Środkowy Wschód - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
25 sty
TLV06:15Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK10:10Kraków Balice
27 sty
KRK01:20Kraków Balice
3h 25min
TLV04:45Tel Awiw-Ben Gurion
Kilka linii lotniczych
22 lut
TLV06:15Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK10:10Kraków Balice
28 lut
KRK00:40Kraków Balice
3h 25min
TLV04:05Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
25 sty
TLV06:15Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK10:10Kraków Balice
27 sty
KRK01:20Kraków Balice
3h 25min
TLV04:45Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
30 sty
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice
1 lut
KRK01:00Kraków Balice
3h 25min
TLV04:25Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
30 sty
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice
6 lut
KRK00:45Kraków Balice
3h 20min
TLV04:05Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
1 lut
TLV06:15Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK10:10Kraków Balice
8 lut
KRK01:00Kraków Balice
3h 25min
TLV04:25Tel Awiw-Ben Gurion

Znajdź najtańsze oferty lotów Środkowy Wschód - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Środkowy Wschód – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
27 sty
TLV06:35Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK10:30Kraków Balice
Ryanair
23 sty
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice
Ryanair
3 lut
TLV06:35Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK10:30Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Środkowy Wschód – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Środkowy Wschód – Polska
Ryanair
25 sty
TLV06:15Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK10:10Kraków Balice
27 sty
KRK01:20Kraków Balice
3h 25min
TLV04:45Tel Awiw-Ben Gurion
Wizz Air
24 sty
TLV06:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
TLV04:40Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
23 sty
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice
27 sty
KRK01:20Kraków Balice
3h 25min
TLV04:45Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
23 sty
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice
27 sty
KRK01:20Kraków Balice
3h 25min
TLV04:45Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
25 sty
TLV06:15Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK10:10Kraków Balice
27 sty
KRK01:20Kraków Balice
3h 25min
TLV04:45Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
23 sty
TLV15:35Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
WMI19:45Warszawa Modlin
27 sty
WMI03:50Warszawa Modlin
3h 45min
TLV07:35Tel Awiw-Ben Gurion

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Środkowy Wschód – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Środkowy Wschód – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 295 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 446 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 549 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
EL AL
CenaOd 849 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,1
flydubai
CenaOd 1 980 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
5,8
Qatar Airways
CenaOd 2 443 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
Emirates
CenaOd 2 779 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,6

Loty Wizz Air: Środkowy Wschód – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Środkowy Wschód – Polska
Wizz Air
24 sty
TLV06:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
TLV04:40Tel Awiw-Ben Gurion
Wizz Air
24 sty
TLV06:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
TLV04:40Tel Awiw-Ben Gurion
Wizz Air
24 sty
TLV06:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
TLV04:40Tel Awiw-Ben Gurion

Loty LOT: Środkowy Wschód – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Środkowy Wschód – Polska
LOT
21 sty
TLV00:20Tel Awiw-Ben Gurion
19h 50min
1 przesiadka
WRO20:10Wrocław-Strachowice
24 sty
WRO03:15Wrocław-Strachowice
18h 20min
1 przesiadka
TLV21:35Tel Awiw-Ben Gurion
LOT
1 lut
TLV00:20Tel Awiw-Ben Gurion
13h 05min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
8 lut
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
13h 40min
1 przesiadka
TLV21:35Tel Awiw-Ben Gurion
LOT
27 cze
BEY23:50Bejrut
3h 40min
WAW03:30Warszawa Lotnisko Chopina
30 wrz
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
3h 30min
BEY21:55Bejrut

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Środkowy Wschód – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Środkowy Wschód – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Wizz Air, i Emirates.


Alternatywne trasy Środkowy Wschód-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Tel Awiw - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena56 zł
Loty Tel Awiw - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena36 zł
Loty Ad-Dauha - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena1 911 zł
Loty Rijad - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena1 541 zł
Loty Dubaj - Katowice
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena1 255 zł
Loty Bejrut - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena1 013 zł
Loty Kuwejt - Warszawa
Najkrótszy czas lotu37h 10min
Najniższa cena2 149 zł
Loty Dubaj - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena862 zł
Loty Tel Awiw - Poznań
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena258 zł
Loty Tel Awiw - Katowice
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena314 zł
Loty Amman - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena147 zł
Loty Dubaj - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 00min
Najniższa cena1 069 zł