Cheap flights z Middle East do Poznań from 210 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 4.10
wt. 11.10

Informacje o trasie Poznań-Środkowy Wschód

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Środkowy Wschód-Poznań

Najkrótszy czas lotu

4h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Poznań — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Środkowy Wschód-Poznań zajmuje 4h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Środkowy Wschód-Poznań. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion - Lotnisko Poznań Ławica i Lotnisko Maskat Seeb - Lotnisko Poznań Ławica.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Środkowy Wschód - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Środkowy Wschód – Poznań jest najtańsza?

Tel Awiw-Ben Gurion - Poznań Ławica. Wybierz trasę Tel Awiw-Ben Gurion - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Środkowy Wschód - Poznań.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Środkowy Wschód - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Środkowy Wschód - Poznań, zmieniając zakładki
Ryanair
18 sty
TLV08:15Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ12:25Poznań Ławica
21 sty
POZ10:00Poznań Ławica
3h 55min
TLV13:55Tel Awiw-Ben Gurion
Kilka linii lotniczych
18 sty
TLV08:15Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ12:25Poznań Ławica
21 sty
POZ03:50Poznań Ławica
22h 45min
2 przesiadki
TLV02:35Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
18 sty
TLV08:15Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ12:25Poznań Ławica
21 sty
POZ10:00Poznań Ławica
3h 55min
TLV13:55Tel Awiw-Ben Gurion
Lufthansa
28 lis
TLV12:10Tel Awiw-Ben Gurion
7h 20min
1 przesiadka
POZ19:30Poznań Ławica
3 gru
POZ10:20Poznań Ławica
6h 40min
1 przesiadka
TLV17:00Tel Awiw-Ben Gurion
1 028 zł
Znajdź podobne
Ryanair
18 sty
TLV08:15Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ12:25Poznań Ławica
21 sty
POZ10:00Poznań Ławica
3h 55min
TLV13:55Tel Awiw-Ben Gurion
Austrian Airlines
18 sty
TLV01:15Tel Awiw-Ben Gurion
15h 40min
2 przesiadki
POZ16:55Poznań Ławica
21 sty
POZ03:05Poznań Ławica
15h 35min
2 przesiadki
TLV18:40Tel Awiw-Ben Gurion
1 093 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Środkowy Wschód - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Środkowy Wschód – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air UK.
Ryanair
21 sty
TLV15:45Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ19:55Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
8 lis
TLV06:45Tel Awiw-Ben Gurion
29h 15min
2 przesiadki
POZ12:00Poznań Ławica
Wizz Air UK
16 paź
TLV17:55Tel Awiw-Ben Gurion
18h 55min
1 przesiadka
POZ12:50Poznań Ławica

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Środkowy Wschód – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Środkowy Wschód – Poznań
Kilka linii lotniczych
7 paź
TLV18:45Tel Awiw-Ben Gurion
18h 20min
2 przesiadki
POZ13:05Poznań Ławica
11 paź
POZ03:00Poznań Ławica
24h 35min
2 przesiadki
TLV03:35Tel Awiw-Ben Gurion
1 852 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
3 paź
TLV02:15Tel Awiw-Ben Gurion
31h 15min
2 przesiadki
POZ09:30Poznań Ławica
7 paź
POZ09:05Poznań Ławica
24h 40min
2 przesiadki
TLV09:45Tel Awiw-Ben Gurion
3 628 zł
Znajdź podobne
KLM
3 paź
TLV00:45Tel Awiw-Ben Gurion
9h 15min
1 przesiadka
POZ10:00Poznań Ławica
7 paź
POZ09:50Poznań Ławica
11h 45min
1 przesiadka
TLV21:35Tel Awiw-Ben Gurion
3 658 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
7 paź
TLV12:30Tel Awiw-Ben Gurion
6h 55min
1 przesiadka
POZ19:25Poznań Ławica
11 paź
POZ10:50Poznań Ławica
7h 15min
1 przesiadka
TLV18:05Tel Awiw-Ben Gurion
3 718 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 paź
TLV18:45Tel Awiw-Ben Gurion
20h 05min
3 przesiadki
POZ14:50Poznań Ławica
11 paź
POZ03:00Poznań Ławica
24h 35min
2 przesiadki
TLV03:35Tel Awiw-Ben Gurion
2 126 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 paź
TLV09:05Tel Awiw-Ben Gurion
23h 20min
2 przesiadki
POZ08:25Poznań Ławica
6 paź
POZ03:10Poznań Ławica
26h 15min
2 przesiadki
TLV05:25Tel Awiw-Ben Gurion
2 416 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Środkowy Wschód – Poznań

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Środkowy Wschód – Poznań
Ryanair
18 sty
TLV08:15Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ12:25Poznań Ławica
21 sty
POZ10:00Poznań Ławica
3h 55min
TLV13:55Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
18 sty
TLV08:15Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ12:25Poznań Ławica
21 sty
POZ10:00Poznań Ławica
3h 55min
TLV13:55Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
18 sty
TLV08:15Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ12:25Poznań Ławica
21 sty
POZ10:00Poznań Ławica
3h 55min
TLV13:55Tel Awiw-Ben Gurion

Loty Austrian Airlines: Środkowy Wschód – Poznań

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Środkowy Wschód – Poznań
Austrian Airlines
18 sty
TLV01:15Tel Awiw-Ben Gurion
15h 40min
2 przesiadki
POZ16:55Poznań Ławica
21 sty
POZ03:05Poznań Ławica
15h 35min
2 przesiadki
TLV18:40Tel Awiw-Ben Gurion
1 093 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
16 lis
TLV10:35Tel Awiw-Ben Gurion
21h 45min
2 przesiadki
POZ08:20Poznań Ławica
22 lis
POZ01:05Poznań Ławica
17h 35min
2 przesiadki
TLV18:40Tel Awiw-Ben Gurion
1 103 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
3 paź
TLV02:15Tel Awiw-Ben Gurion
31h 15min
2 przesiadki
POZ09:30Poznań Ławica
7 paź
POZ09:05Poznań Ławica
24h 40min
2 przesiadki
TLV09:45Tel Awiw-Ben Gurion
3 628 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Środkowy Wschód-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Tel Awiw - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena454 zł
Loty Tel Awiw - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena394 zł
Loty Tel Awiw - Katowice
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena225 zł
Loty Dubaj - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena1 532 zł
Loty Tel Awiw - Poznań
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena459 zł
Loty Amman - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena474 zł
Loty Bejrut - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena1 323 zł
Loty Dubaj - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena1 228 zł
Loty Kuwejt - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena2 500 zł
Loty Tel Awiw - Wrocław
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena594 zł
Loty Szardża - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 40min
Najniższa cena3 329 zł
Loty Tel Awiw - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena569 zł

Loty podobne do tych na trasie Środkowy Wschód – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Środkowy Wschód – Poznań

    Dlaczego warto korzystać z momondo?

    Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Środkowy Wschód – Poznań według Twoich preferencji.

    Wszystkie wyszukiwania lotów Środkowy Wschód – Poznań na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

    Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Środkowy Wschód – Poznań, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

    Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Środkowy Wschód – Poznań, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


    Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
    Elastyczne podróże
    momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
    Eksperckie analizy
    Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
    Alerty cenowe
    Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.