Tanie loty na trasie Linz – Polska od 557 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Informacje o trasie Polska-Linz

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Linz-Polska

Najkrótszy czas lotu

3h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Linz-Polska zajmuje 3h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Linz-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Linz Hoersching - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Linz Hoersching - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Linz Hoersching - Lotnisko Poznań Ławica.

Jak znaleźć najtańsze loty Linz - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Linz – Polska jest najtańsza?

Linz Hoersching - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Linz Hoersching - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Linz - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Linz - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Linz - Polska, zmieniając zakładki
Lufthansa
26 cze
LNZ10:35Linz Hoersching
3h 50min
1 przesiadka
KRK14:25Kraków Balice
29 cze
KRK06:50Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
LNZ13:45Linz Hoersching
1 340 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 cze
LNZ06:25Linz Hoersching
25h 00min
2 przesiadki
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
19 cze
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
14h 55min
2 przesiadki
LNZ09:45Linz Hoersching
1 455 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
15 cze
LNZ16:25Linz Hoersching
17h 50min
2 przesiadki
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
22 cze
WAW02:50Warszawa Lotnisko Chopina
12h 55min
2 przesiadki
LNZ15:45Linz Hoersching
2 326 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 cze
LNZ02:05Linz Hoersching
4h 10min
1 przesiadka
WRO06:15Wrocław-Strachowice
24 cze
WRO06:50Wrocław-Strachowice
6h 55min
1 przesiadka
LNZ13:45Linz Hoersching
1 410 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 cze
LNZ02:05Linz Hoersching
6h 25min
2 przesiadki
WRO08:30Wrocław-Strachowice
30 cze
WRO02:05Wrocław-Strachowice
13h 40min
2 przesiadki
LNZ15:45Linz Hoersching
1 503 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 cze
LNZ02:05Linz Hoersching
4h 05min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
29 cze
KRK09:20Kraków Balice
6h 25min
2 przesiadki
LNZ15:45Linz Hoersching
1 424 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Linz - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Linz – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Lufthansa
25 cze
LNZ10:30Linz Hoersching
9h 15min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 cze
LNZ10:30Linz Hoersching
23h 40min
3 przesiadki
KRK10:10Kraków Balice
Lufthansa
25 cze
LNZ10:30Linz Hoersching
8h 50min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Linz – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Linz – Polska
Lufthansa
26 maj
LNZ06:25Linz Hoersching
22h 45min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 cze
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 15min
1 przesiadka
LNZ09:45Linz Hoersching
1 300 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 maj
LNZ06:25Linz Hoersching
22h 45min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 cze
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
11h 20min
2 przesiadki
LNZ15:45Linz Hoersching
1 548 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 maj
LNZ02:05Linz Hoersching
5h 25min
2 przesiadki
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
2 cze
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 45min
2 przesiadki
LNZ09:45Linz Hoersching
2 878 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Linz – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Linz – Polska
Lufthansa
26 maj
LNZ06:25Linz Hoersching
22h 45min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 cze
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 15min
1 przesiadka
LNZ09:45Linz Hoersching
1 300 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 cze
LNZ10:35Linz Hoersching
3h 50min
1 przesiadka
KRK14:25Kraków Balice
29 cze
KRK06:50Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
LNZ13:45Linz Hoersching
1 340 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 cze
LNZ02:05Linz Hoersching
4h 10min
1 przesiadka
WRO06:15Wrocław-Strachowice
24 cze
WRO06:50Wrocław-Strachowice
6h 55min
1 przesiadka
LNZ13:45Linz Hoersching
1 410 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Linz-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wiedeń - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena53 zł
Loty Wiedeń - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena27 zł
Loty Wiedeń - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena80 zł
Loty Wiedeń - Poznań
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena296 zł
Loty Graz - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena933 zł
Loty Wiedeń - Wrocław
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena239 zł
Loty Wiedeń - Szczecin
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena186 zł
Loty Linz - Warszawa
Najkrótszy czas lotu22h 45min
Najniższa cena1 300 zł
Loty Salzburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena893 zł
Loty Innsbruck - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena911 zł
Loty Wiedeń - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena230 zł
Loty Innsbruck - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena1 013 zł

Loty podobne do tych na trasie Linz – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Linz – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Linz – Polska. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Linz – Polska z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Linz – Polska.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Linz – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.