Tanie loty na trasie Linz – Poznań od 860 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie Poznań-Linz

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Linz-Poznań

Znaleziono najlepszą cenę

3 854 zł

Najkrótszy czas lotu

6h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Poznań — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza cena za lot Linz – Poznań znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 3 854 zł
Najszybszy lot Linz-Poznań zajmuje 6h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Linz-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Linz Hoersching - Lotnisko Poznań Ławica.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Linz - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Linz – Poznań jest najtańsza?

Linz Hoersching - Poznań Ławica

Wybierz trasę Linz Hoersching - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Linz - Poznań.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Linz - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Linz - Poznań, zmieniając zakładki
Lufthansa
17 lip
LNZ02:05Linz Hoersching
6h 25min
2 przesiadki
POZ08:30Poznań Ławica
23 lip
POZ10:55Poznań Ławica
7h 15min
1 przesiadka
LNZ18:10Linz Hoersching
Lufthansa
18 lip
LNZ10:35Linz Hoersching
9h 05min
2 przesiadki
POZ19:40Poznań Ławica
23 lip
POZ10:55Poznań Ławica
7h 15min
1 przesiadka
LNZ18:10Linz Hoersching
Lufthansa
17 lip
LNZ10:35Linz Hoersching
7h 50min
1 przesiadka
POZ18:25Poznań Ławica
23 lip
POZ10:55Poznań Ławica
7h 15min
1 przesiadka
LNZ18:10Linz Hoersching
Lufthansa
17 lip
LNZ02:05Linz Hoersching
6h 25min
2 przesiadki
POZ08:30Poznań Ławica
23 lip
POZ02:00Poznań Ławica
7h 50min
2 przesiadki
LNZ09:50Linz Hoersching
Kilka linii lotniczych
11 lip
LNZ05:10Linz Hoersching
37h 10min
3 przesiadki
POZ18:20Poznań Ławica
22 lip
POZ12:40Poznań Ławica
45h 10min
3 przesiadki
LNZ09:50Linz Hoersching
2 380 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
11 lip
LNZ10:35Linz Hoersching
9h 05min
2 przesiadki
POZ19:40Poznań Ławica
22 lip
POZ02:00Poznań Ławica
7h 45min
2 przesiadki
LNZ09:45Linz Hoersching
1 026 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Linz – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Linz – Poznań
Lufthansa
11 lip
LNZ10:35Linz Hoersching
9h 05min
2 przesiadki
POZ19:40Poznań Ławica
22 lip
POZ02:00Poznań Ławica
7h 45min
2 przesiadki
LNZ09:45Linz Hoersching
1 026 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
11 lip
LNZ10:35Linz Hoersching
9h 05min
2 przesiadki
POZ19:40Poznań Ławica
22 lip
POZ10:50Poznań Ławica
7h 20min
1 przesiadka
LNZ18:10Linz Hoersching
1 044 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
11 lip
LNZ10:35Linz Hoersching
8h 00min
1 przesiadka
POZ18:35Poznań Ławica
22 lip
POZ10:50Poznań Ławica
7h 20min
1 przesiadka
LNZ18:10Linz Hoersching
1 067 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
LNZ05:10Linz Hoersching
37h 10min
3 przesiadki
POZ18:20Poznań Ławica
22 lip
POZ12:40Poznań Ławica
45h 10min
3 przesiadki
LNZ09:50Linz Hoersching
2 380 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
LNZ05:10Linz Hoersching
37h 10min
3 przesiadki
POZ18:20Poznań Ławica
22 lip
POZ01:40Poznań Ławica
14h 05min
2 przesiadki
LNZ15:45Linz Hoersching
2 424 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Linz – Poznań

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Linz – Poznań
Lufthansa
17 lip
LNZ02:05Linz Hoersching
6h 25min
2 przesiadki
POZ08:30Poznań Ławica
23 lip
POZ10:55Poznań Ławica
7h 15min
1 przesiadka
LNZ18:10Linz Hoersching
Lufthansa
18 lip
LNZ10:35Linz Hoersching
9h 05min
2 przesiadki
POZ19:40Poznań Ławica
23 lip
POZ10:55Poznań Ławica
7h 15min
1 przesiadka
LNZ18:10Linz Hoersching
Lufthansa
17 lip
LNZ10:35Linz Hoersching
7h 50min
1 przesiadka
POZ18:25Poznań Ławica
23 lip
POZ10:55Poznań Ławica
7h 15min
1 przesiadka
LNZ18:10Linz Hoersching

  • Linz Hoersching – Poznań Ławica – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Linz Hoersching – Poznań Ławica – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 492,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 6h 25min.



Alternatywne trasy Linz-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wiedeń - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena67 zł
Loty Wiedeń - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena40 zł
Loty Wiedeń - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena72 zł
Loty Wiedeń - Poznań
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena305 zł
Loty Wiedeń - Wrocław
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena197 zł
Loty Innsbruck - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena955 zł
Loty Salzburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena820 zł
Loty Wiedeń - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena282 zł
Loty Graz - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena977 zł
Loty Wiedeń - Szczecin
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena341 zł
Loty Linz - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena972 zł
Loty Graz - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena1 259 zł

Loty podobne do tych na trasie Linz – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Linz – Poznań

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Linz – Poznań. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Linz – Poznań, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Linz – Poznań. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Linz – Poznań.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.