Cheap flights z Kraków do Kraj Loary from 228 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 24.8
śr. 31.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraj Loary-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Kraj Loary

Znaleziono najlepszą cenę

228 zł

Najkrótszy czas lotu

7h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Kraków - Kraj Loary w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 228 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Kraj Loary w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 12 739 zł.
Najszybszy lot Kraków-Kraj Loary zajmuje 7h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Kraj Loary. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Nantes Atlantique.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Kraj Loary?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Kraj Loary?

Ryanair

Air France, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Kraj Loary.

Która trasa podróży Kraków – Kraj Loary jest najtańsza?

Kraków Balice - Nantes Atlantique

Wybierz trasę Kraków Balice - Nantes Atlantique, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Kraj Loary.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Kraj Loary

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Kraj Loary, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
26 wrz
KRK13:00Kraków Balice
15h 25min
1 przesiadka
NTE04:25Nantes Atlantique
29 wrz
NTE11:55Nantes Atlantique
31h 25min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
Ryanair
13 wrz
KRK14:40Kraków Balice
20h 50min
1 przesiadka
NTE11:30Nantes Atlantique
16 wrz
NTE12:35Nantes Atlantique
5h 00min
1 przesiadka
KRK17:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
26 wrz
KRK02:20Kraków Balice
32h 40min
2 przesiadki
NTE11:00Nantes Atlantique
29 wrz
NTE11:55Nantes Atlantique
31h 25min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 wrz
KRK14:20Kraków Balice
28h 10min
2 przesiadki
NTE18:30Nantes Atlantique
23 wrz
NTE14:10Nantes Atlantique
24h 15min
1 przesiadka
KRK14:25Kraków Balice
Ryanair
26 wrz
KRK13:00Kraków Balice
27h 15min
1 przesiadka
NTE16:15Nantes Atlantique
29 wrz
NTE12:10Nantes Atlantique
6h 30min
1 przesiadka
KRK18:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 wrz
KRK03:10Kraków Balice
16h 20min
1 przesiadka
NTE19:30Nantes Atlantique
23 wrz
NTE14:10Nantes Atlantique
24h 15min
1 przesiadka
KRK14:25Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Kraj Loary w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Kraj Loary w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
8 wrz
KRK16:35Kraków Balice
26h 55min
1 przesiadka
NTE19:30Nantes Atlantique
Ryanair
19 lis
KRK09:30Kraków Balice
30h 45min
2 przesiadki
NTE16:15Nantes Atlantique
Kilka linii lotniczych
19 lis
KRK01:10Kraków Balice
8h 10min
1 przesiadka
NTE09:20Nantes Atlantique

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Kraj Loary

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Kraj Loary
Kilka linii lotniczych
26 sie
KRK03:10Kraków Balice
16h 10min
1 przesiadka
NTE19:20Nantes Atlantique
29 sie
NTE12:30Nantes Atlantique
8h 00min
1 przesiadka
KRK20:30Kraków Balice
1 093 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 sie
KRK02:00Kraków Balice
5h 35min
2 przesiadki
NTE07:35Nantes Atlantique
29 sie
NTE08:10Nantes Atlantique
11h 35min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
2 739 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sie
KRK09:50Kraków Balice
9h 30min
2 przesiadki
NTE19:20Nantes Atlantique
29 sie
NTE12:30Nantes Atlantique
8h 00min
1 przesiadka
KRK20:30Kraków Balice
1 433 zł
Znajdź podobne
Air France
26 sie
KRK07:45Kraków Balice
21h 55min
2 przesiadki
NTE05:40Nantes Atlantique
29 sie
NTE08:15Nantes Atlantique
10h 40min
1 przesiadka
KRK18:55Kraków Balice
3 372 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 sie
KRK02:05Kraków Balice
5h 30min
1 przesiadka
NTE07:35Nantes Atlantique
29 sie
NTE08:10Nantes Atlantique
11h 35min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
2 749 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 sie
KRK02:00Kraków Balice
5h 35min
2 przesiadki
NTE07:35Nantes Atlantique
29 sie
NTE08:10Nantes Atlantique
11h 10min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
3 032 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Kraj Loary

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Kraj Loary z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 222 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Samolot opóźniony. Całą drogę lekkie turbulencje. Po ostatniej kontroli zbyt długo staliśmy w korytarzu prowadzącym na płytę lotniska. Wszyscy się uwędzili. Było okropnie duszno

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LufthansaCenaOd 781 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa
Air FranceCenaOd 878 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
Szukaj lotów Air France

Loty Ryanair: Kraków – Kraj Loary

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Kraj Loary
Ryanair
13 wrz
KRK14:40Kraków Balice
20h 50min
1 przesiadka
NTE11:30Nantes Atlantique
16 wrz
NTE12:35Nantes Atlantique
5h 00min
1 przesiadka
KRK17:35Kraków Balice
Ryanair
26 wrz
KRK13:00Kraków Balice
27h 15min
1 przesiadka
NTE16:15Nantes Atlantique
29 wrz
NTE12:10Nantes Atlantique
6h 30min
1 przesiadka
KRK18:40Kraków Balice
Ryanair
13 wrz
KRK03:15Kraków Balice
13h 00min
2 przesiadki
NTE16:15Nantes Atlantique
16 wrz
NTE12:35Nantes Atlantique
5h 00min
1 przesiadka
KRK17:35Kraków Balice

Loty Lufthansa: Kraków – Kraj Loary

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Kraj Loary
Lufthansa
26 sie
KRK02:00Kraków Balice
5h 35min
2 przesiadki
NTE07:35Nantes Atlantique
29 sie
NTE08:10Nantes Atlantique
11h 35min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
2 739 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 sie
KRK02:05Kraków Balice
5h 30min
1 przesiadka
NTE07:35Nantes Atlantique
29 sie
NTE08:10Nantes Atlantique
11h 35min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
2 749 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 sie
KRK02:00Kraków Balice
5h 35min
2 przesiadki
NTE07:35Nantes Atlantique
29 sie
NTE08:10Nantes Atlantique
11h 10min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
3 032 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Kraj Loary oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Kraj Loary, takie jak Ryanair, Lufthansa i Air France, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Kraków-Kraj Loary

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Nantes
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena409 zł
Loty Kraków - Nantes
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena465 zł
Loty Gdańsk - Nantes
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena330 zł
Loty Katowice - Nantes
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena605 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Kraj Loary

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Kraj Loary

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Kraków – Kraj Loary.

Loty na trasie Kraków – Kraj Loary z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Kraków – Kraj Loary, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Kraków – Kraj Loary.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.