Tanie loty Kraków - Dystrykt Kolumbii

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Dystrykt Kolumbii-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Dystrykt Kolumbii
Znaleziono najlepszą cenę8 960 złNajlepsza cena za lot Kraków – Dystrykt Kolumbii znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 8 960 zł
Najkrótszy czas lotu14h 37minNajszybszy lot Kraków-Dystrykt Kolumbii zajmuje 14h 37min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Dystrykt Kolumbii. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Dystrykt Kolumbii?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Dystrykt Kolumbii?

KLM

KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Dystrykt Kolumbii.

Która trasa podróży Kraków – Dystrykt Kolumbii jest najtańsza?

Kraków Balice - Waszyngton Dulles Intl

Wybierz trasę Kraków Balice - Waszyngton Dulles Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Dystrykt Kolumbii.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Dystrykt Kolumbii

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Dystrykt Kolumbii, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
12 lut
KRK01:20Kraków Balice
15h 09min
2 przesiadki
IAD16:29Waszyngton Dulles Intl
26 lut
IAD12:55Waszyngton Dulles Intl
16h 45min
2 przesiadki
KRK05:40Kraków Balice
2 244 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
12 lut
KRK08:25Kraków Balice
12h 30min
1 przesiadka
IAD20:55Waszyngton Dulles Intl
26 lut
IAD12:55Waszyngton Dulles Intl
12h 50min
2 przesiadki
KRK01:45Kraków Balice
2 252 zł
Znajdź podobne
United Airlines
26 gru
KRK01:25Kraków Balice
33h 22min
2 przesiadki
IAD10:47Waszyngton Dulles Intl
9 sty
IAD12:30Waszyngton Dulles Intl
17h 25min
1 przesiadka
KRK05:55Kraków Balice
2 327 zł
Znajdź podobne
KLM
27 paź
KRK02:20Kraków Balice
16h 04min
2 przesiadki
DCA18:24Waszyngton R Reagan Nat
27 lis
DCA09:59Waszyngton R Reagan Nat
14h 26min
2 przesiadki
KRK00:25Kraków Balice
2 462 zł
Znajdź podobne
Delta
8 gru
KRK01:00Kraków Balice
19h 54min
2 przesiadki
DCA20:54Waszyngton R Reagan Nat
7 sty
DCA09:30Waszyngton R Reagan Nat
14h 55min
2 przesiadki
KRK00:25Kraków Balice
2 640 zł
Znajdź podobne
Air Canada
12 lut
KRK01:20Kraków Balice
15h 18min
2 przesiadki
DCA16:38Waszyngton R Reagan Nat
26 lut
DCA13:55Waszyngton R Reagan Nat
16h 45min
2 przesiadki
KRK06:40Kraków Balice
2 719 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Dystrykt Kolumbii w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Dystrykt Kolumbii w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Lufthansa
23 paź
KRK09:20Kraków Balice
12h 00min
1 przesiadka
IAD21:20Waszyngton Dulles Intl
1 765 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 paź
KRK09:20Kraków Balice
14h 58min
2 przesiadki
DCA00:18Waszyngton R Reagan Nat
1 793 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 paź
KRK02:10Kraków Balice
15h 13min
2 przesiadki
IAD17:23Waszyngton Dulles Intl
1 793 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Dystrykt Kolumbii

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Dystrykt Kolumbii z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 1 397 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Lufthansa
CenaOd 2 457 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Dystrykt Kolumbii oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Dystrykt Kolumbii, takie jak Lufthansa i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Kraków-Dystrykt Kolumbii

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu12h 05min
Najniższa cena1 714 zł
Loty Poznań - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena2 256 zł
Loty Kraków - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu14h 37min
Najniższa cena2 264 zł
Loty Katowice - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu15h 04min
Najniższa cena2 268 zł
Loty Gdańsk - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu15h 54min
Najniższa cena2 402 zł
Loty Rzeszów - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena3 320 zł

Podobne loty: Kraków – Dystrykt Kolumbii

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Dystrykt Kolumbii