Cheap flights z Kostaryki do Polski from 2 107 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 12.10
śr. 19.10

Informacje o trasie Polska-Kostaryka

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kostaryka-Polska

Najkrótszy czas lotu

17h 05min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Kostaryka-Polska zajmuje 17h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kostaryka-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko San José Juan Santamaria - Lotnisko Warszawa Modlin, Lotnisko San José Juan Santamaria - Lotnisko Warszawa Chopina i Lotnisko San José Juan Santamaria - Lotnisko Kraków Balice.

Jak znaleźć najtańsze loty Kostaryka - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Kostaryka – Polska jest najtańsza?

San José Juan Santamaria - Warszawa Chopina. Wybierz trasę San José Juan Santamaria - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kostaryka - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kostaryka - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kostaryka - Polska, zmieniając zakładki
Air Canada
25 sty
SJO05:05San José Juan Santamaria
19h 40min
2 przesiadki
WAW00:45Warszawa Chopina
1 lut
WAW02:10Warszawa Chopina
21h 15min
2 przesiadki
SJO23:25San José Juan Santamaria
4 563 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lis
SJO04:45San José Juan Santamaria
21h 00min
2 przesiadki
WAW01:45Warszawa Chopina
11 lis
WAW14:15Warszawa Chopina
32h 55min
2 przesiadki
SJO23:10San José Juan Santamaria
4 593 zł
Znajdź podobne
SWISS
16 lis
SJO11:00San José Juan Santamaria
17h 40min
2 przesiadki
KRK04:40Kraków Balice
20 lis
KRK04:45Kraków Balice
16h 35min
1 przesiadka
SJO21:20San José Juan Santamaria
7 334 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
21 mar
SJO16:50San José Juan Santamaria
19h 30min
1 przesiadka
KRK12:20Kraków Balice
27 mar
KRK10:25Kraków Balice
35h 30min
1 przesiadka
SJO21:55San José Juan Santamaria
7 610 zł
Znajdź podobne
Air Canada
21 mar
SJO05:05San José Juan Santamaria
20h 40min
2 przesiadki
KRK01:45Kraków Balice
27 mar
KRK09:20Kraków Balice
38h 45min
2 przesiadki
SJO00:05San José Juan Santamaria
4 568 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lis
SJO04:45San José Juan Santamaria
30h 40min
2 przesiadki
WAW11:25Warszawa Chopina
11 lis
WAW14:15Warszawa Chopina
32h 55min
2 przesiadki
SJO23:10San José Juan Santamaria
4 602 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kostaryka - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kostaryka – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Canada i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
22 lis
SJO20:59San José Juan Santamaria
38h 11min
2 przesiadki
KRK11:10Kraków Balice
2 107 zł
Znajdź podobne
Air Canada
29 gru
SJO05:30San José Juan Santamaria
19h 15min
2 przesiadki
KRK00:45Kraków Balice
3 490 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 gru
SJO15:50San José Juan Santamaria
18h 35min
1 przesiadka
WAW10:25Warszawa Chopina
4 292 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kostaryka – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kostaryka – Polska
Kilka linii lotniczych
14 paź
SJO05:10San José Juan Santamaria
28h 50min
2 przesiadki
WAW10:00Warszawa Chopina
17 paź
WAW08:20Warszawa Chopina
31h 29min
2 przesiadki
SJO15:49San José Juan Santamaria
6 478 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 paź
SJO15:40San José Juan Santamaria
30h 35min
1 przesiadka
KRK22:15Kraków Balice
21 paź
KRK15:05Kraków Balice
30h 50min
1 przesiadka
SJO21:55San José Juan Santamaria
12 764 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 paź
SJO05:10San José Juan Santamaria
19h 55min
2 przesiadki
WAW01:05Warszawa Chopina
17 paź
WAW10:30Warszawa Chopina
35h 25min
1 przesiadka
SJO21:55San José Juan Santamaria
7 270 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 paź
SJO05:40San José Juan Santamaria
29h 45min
2 przesiadki
KRK11:25Kraków Balice
21 paź
KRK02:05Kraków Balice
23h 05min
2 przesiadki
SJO01:10San José Juan Santamaria
7 546 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 paź
SJO15:30San José Juan Santamaria
18h 15min
1 przesiadka
WAW09:45Warszawa Chopina
17 paź
WAW10:30Warszawa Chopina
35h 25min
1 przesiadka
SJO21:55San José Juan Santamaria
8 658 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 paź
SJO15:40San José Juan Santamaria
30h 35min
1 przesiadka
KRK22:15Kraków Balice
21 paź
KRK02:05Kraków Balice
23h 05min
2 przesiadki
SJO01:10San José Juan Santamaria
10 135 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Kostaryka – Polska

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Kostaryka – Polska
Air Canada
25 sty
SJO05:05San José Juan Santamaria
19h 40min
2 przesiadki
WAW00:45Warszawa Chopina
1 lut
WAW02:10Warszawa Chopina
21h 15min
2 przesiadki
SJO23:25San José Juan Santamaria
4 563 zł
Znajdź podobne
Air Canada
21 mar
SJO05:05San José Juan Santamaria
20h 40min
2 przesiadki
KRK01:45Kraków Balice
27 mar
KRK09:20Kraków Balice
38h 45min
2 przesiadki
SJO00:05San José Juan Santamaria
4 568 zł
Znajdź podobne
Air Canada
25 sty
SJO05:05San José Juan Santamaria
20h 50min
2 przesiadki
WAW01:55Warszawa Chopina
1 lut
WAW02:30Warszawa Chopina
20h 35min
2 przesiadki
SJO23:05San José Juan Santamaria
4 607 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Kostaryka – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kostaryka – Polska
Lufthansa
21 mar
SJO16:50San José Juan Santamaria
19h 30min
1 przesiadka
KRK12:20Kraków Balice
27 mar
KRK10:25Kraków Balice
35h 30min
1 przesiadka
SJO21:55San José Juan Santamaria
7 610 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 paź
SJO15:40San José Juan Santamaria
30h 35min
1 przesiadka
KRK22:15Kraków Balice
21 paź
KRK15:05Kraków Balice
30h 50min
1 przesiadka
SJO21:55San José Juan Santamaria
12 764 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kostaryka – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kostaryka – Polska, takie jak Air France, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Kostaryka-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty San José, San José Province - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 40min
Najniższa cena4 593 zł
Loty San José, San José Province - Kraków
Najkrótszy czas lotu22h 15min
Najniższa cena4 662 zł

Loty podobne do tych na trasie Kostaryka – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kostaryka – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Kostaryka – Polska. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Kostaryka – Polska z takimi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Kostaryka – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kostaryka – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.