Loty Europa Polska Kopenhaga - Polska

Loty Kopenhaga-Polska

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kopenhaga - Polska

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kopenhaga - Polska, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
14 paź
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
18 paź
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
164 PLN
Ryanair
Ryanair
22 lis
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
29 lis
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
164 PLN
Ryanair
Ryanair
14 paź
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
18 paź
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
192 PLN
Ryanair
Ryanair
18 wrz
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
14h 10min
1 przesiadka
20:10
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
Ryanair
01 paź
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
10h 10min
1 przesiadka
16:10
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
352 PLN
Ryanair
Ryanair
18 wrz
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
14h 10min
1 przesiadka
20:10
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
Ryanair
01 paź
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
10h 10min
1 przesiadka
16:10
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
352 PLN
Ryanair
Ryanair
26 sie
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
02 wrz
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
363 PLN
Ryanair
Ryanair
14 paź
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
18 paź
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
164 PLN
Ryanair
Ryanair
22 lis
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
29 lis
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
164 PLN
Ryanair
Ryanair
14 paź
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
18 paź
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
192 PLN
Ryanair
Ryanair
26 sie
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
02 wrz
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
363 PLN
Lufthansa
Lufthansa
05 lis
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
3h 30min
1 przesiadka
09:30
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
Lufthansa
10 lis
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
4h 30min
1 przesiadka
10:30
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
555 PLN
Lufthansa
Lufthansa
05 lis
CPH
06:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
4h 00min
1 przesiadka
10:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
09 lis
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
5h 20min
1 przesiadka
11:20
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
504 PLN

Alternatywne trasy Kopenhaga-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kopenhaga - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
0h 55min
Najniższa cena
98 PLN
Billund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 15min
Najniższa cena
109 PLN
Kopenhaga - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
133 PLN
Billund - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
152 PLN
Billund - Poznań
Najkrótszy czas lotu
1h 20min
Najniższa cena
160 PLN
Billund - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
324 PLN
Kopenhaga - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
7h 10min
Najniższa cena
367 PLN
Kopenhaga - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
1h 20min
Najniższa cena
406 PLN
Kopenhaga - Katowice
Najkrótszy czas lotu
5h 00min
Najniższa cena
461 PLN
Kopenhaga - Poznań
Najkrótszy czas lotu
1h 10min
Najniższa cena
946 PLN
Kopenhaga - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
24h 35min
Najniższa cena
1 673 PLN
Zobacz więcej

Kopenhaga - loty do:

  • Polska
  • Europa

Polska - loty z:

*Ceny lotów do miasta Polska to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kopenhaga - Polska