Tanie loty na trasie Kolumbia – Polska od 2 383 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Kolumbia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kolumbia-Polska

Najkrótszy czas lotu

18h 15min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Kolumbia-Polska zajmuje 18h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kolumbia-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Bogotá-El Dorado - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Medellín José María Córdova - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Bogotá-El Dorado - Lotnisko Warszawa Modlin.

Jak znaleźć najtańsze loty Kolumbia - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kolumbia – Polska?

Lufthansa

American Airlines i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kolumbia-Polska.

Która trasa podróży Kolumbia – Polska jest najtańsza?

Bogotá-El Dorado - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Bogotá-El Dorado - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kolumbia - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kolumbia - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kolumbia - Polska, zmieniając zakładki
United Airlines
13 lis
BOG19:05Bogotá-El Dorado
34h 05min
2 przesiadki
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
24 sty
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
29h 54min
2 przesiadki
BOG06:54Bogotá-El Dorado
3 583 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 wrz
BOG00:59Bogotá-El Dorado
21h 21min
3 przesiadki
WAW22:20Warszawa Lotnisko Chopina
30 wrz
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
30h 29min
3 przesiadki
BOG12:29Bogotá-El Dorado
3 879 zł
Znajdź podobne
Air Canada
15 wrz
BOG05:00Bogotá-El Dorado
21h 45min
2 przesiadki
WAW02:45Warszawa Lotnisko Chopina
19 wrz
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
25h 10min
2 przesiadki
BOG07:00Bogotá-El Dorado
4 150 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
21 lip
BOG12:30Bogotá-El Dorado
34h 05min
2 przesiadki
WAW22:35Warszawa Lotnisko Chopina
21 wrz
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
27h 00min
1 przesiadka
BOG18:00Bogotá-El Dorado
4 637 zł
Znajdź podobne
KLM
21 lip
BOG11:35Bogotá-El Dorado
23h 35min
2 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
21 wrz
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
30h 40min
2 przesiadki
BOG22:20Bogotá-El Dorado
4 885 zł
Znajdź podobne
Air France
21 wrz
BOG11:35Bogotá-El Dorado
20h 20min
2 przesiadki
WAW07:55Warszawa Lotnisko Chopina
30 wrz
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
20h 15min
1 przesiadka
BOG22:20Bogotá-El Dorado
5 084 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kolumbia - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kolumbia – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i United Airlines.
Kilka linii lotniczych
23 maj
BOG18:30Bogotá-El Dorado
53h 30min
3 przesiadki
WAW00:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 383 zł
Znajdź podobne
United Airlines
26 lip
BOG20:14Bogotá-El Dorado
33h 06min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 423 zł
Znajdź podobne
KLM
30 cze
BOG11:35Bogotá-El Dorado
23h 35min
2 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 472 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kolumbia – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kolumbia – Polska
Kilka linii lotniczych
24 maj
MDE14:45Medellín José María Córdova
52h 30min
3 przesiadki
WAW19:15Warszawa Lotnisko Chopina
31 maj
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
43h 34min
3 przesiadki
MDE22:04Medellín José María Córdova
5 700 zł
Znajdź podobne
American Airlines
27 maj
MDE20:30Medellín José María Córdova
51h 30min
2 przesiadki
WAW00:00Warszawa Lotnisko Chopina
30 cze
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
21h 00min
2 przesiadki
MDE01:55Medellín José María Córdova
7 989 zł
Znajdź podobne
United Airlines
25 maj
BOG20:14Bogotá-El Dorado
29h 11min
2 przesiadki
WAW01:25Warszawa Lotnisko Chopina
26 lip
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 00min
2 przesiadki
BOG01:00Bogotá-El Dorado
10 190 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 maj
BOG05:00Bogotá-El Dorado
30h 10min
2 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
26 lip
WAW03:25Warszawa Lotnisko Chopina
27h 35min
2 przesiadki
BOG07:00Bogotá-El Dorado
6 758 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 maj
BOG04:33Bogotá-El Dorado
31h 22min
2 przesiadki
WAW11:55Warszawa Lotnisko Chopina
26 lip
WAW15:55Warszawa Lotnisko Chopina
26h 05min
1 przesiadka
BOG18:00Bogotá-El Dorado
6 816 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 maj
MDE15:05Medellín José María Córdova
34h 30min
2 przesiadki
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
31 maj
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
26h 54min
2 przesiadki
MDE16:24Medellín José María Córdova
7 236 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kolumbia – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kolumbia – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 1 321 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
American AirlinesCenaOd 3 011 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów American Airlines

Loty United Airlines: Kolumbia – Polska

Nasze najlepsze oferty United Airlines na lot Kolumbia – Polska
United Airlines
13 lis
BOG19:05Bogotá-El Dorado
34h 05min
2 przesiadki
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
24 sty
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
29h 54min
2 przesiadki
BOG06:54Bogotá-El Dorado
3 583 zł
Znajdź podobne
United Airlines
13 lis
BOG19:05Bogotá-El Dorado
30h 45min
2 przesiadki
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
24 sty
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 05min
2 przesiadki
BOG00:05Bogotá-El Dorado
3 609 zł
Znajdź podobne
United Airlines
25 maj
BOG20:14Bogotá-El Dorado
29h 11min
2 przesiadki
WAW01:25Warszawa Lotnisko Chopina
26 lip
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 00min
2 przesiadki
BOG01:00Bogotá-El Dorado
10 190 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Kolumbia – Polska

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Kolumbia – Polska
Air Canada
15 wrz
BOG05:00Bogotá-El Dorado
21h 45min
2 przesiadki
WAW02:45Warszawa Lotnisko Chopina
19 wrz
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
25h 10min
2 przesiadki
BOG07:00Bogotá-El Dorado
4 150 zł
Znajdź podobne
Air Canada
21 wrz
BOG05:00Bogotá-El Dorado
21h 05min
2 przesiadki
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
30 wrz
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
25h 00min
2 przesiadki
BOG07:00Bogotá-El Dorado
4 464 zł
Znajdź podobne
Air Canada
9 cze
BOG05:00Bogotá-El Dorado
29h 45min
2 przesiadki
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
14 cze
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
28h 35min
2 przesiadki
BOG07:00Bogotá-El Dorado
5 035 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kolumbia – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kolumbia – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, American Airlines, i Air Canada.



Alternatywne trasy Kolumbia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bogota - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 15min
Najniższa cena3 879 zł
Loty Cali - Warszawa
Najkrótszy czas lotu23h 42min
Najniższa cena5 204 zł
Loty Medellín - Warszawa
Najkrótszy czas lotu38h 48min
Najniższa cena5 124 zł

Loty podobne do tych na trasie Kolumbia – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kolumbia – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Polska jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Kolumbia – Polska i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Kolumbia – Polska tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Kolumbia – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kolumbia – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.