Tanie loty Katowice - Stan Waszyngton od 2 563 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Stan Waszyngton-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Stan Waszyngton
Znaleziono najlepszą cenę12 003 złNajlepsza cena za lot Katowice – Stan Waszyngton znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 12 003 zł
Najkrótszy czas lotu29h 30minNajszybszy lot Katowice-Stan Waszyngton zajmuje 29h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Stan Waszyngton. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Seattle-Tacoma.

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Stan Waszyngton?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Stan Waszyngton?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Katowice-Stan Waszyngton.

Która trasa podróży Katowice – Stan Waszyngton jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Seattle-Tacoma

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Seattle-Tacoma, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Stan Waszyngton.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Stan Waszyngton

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Stan Waszyngton, zmieniając zakładki
Lufthansa
4 lut
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
31h 00min
1 przesiadka
SEA16:20Seattle-Tacoma
12 lut
SEA09:10Seattle-Tacoma
14h 35min
1 przesiadka
KTW23:45Katowice-Pyrzowice
2 880 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 maj
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
29h 30min
2 przesiadki
SEA14:25Seattle-Tacoma
31 maj
SEA04:00Seattle-Tacoma
19h 15min
2 przesiadki
KTW23:15Katowice-Pyrzowice
3 001 zł
Znajdź podobne
United Airlines
11 maj
KTW10:40Katowice-Pyrzowice
26h 46min
2 przesiadki
SEA13:26Seattle-Tacoma
31 maj
SEA03:23Seattle-Tacoma
21h 27min
2 przesiadki
KTW00:50Katowice-Pyrzowice
3 080 zł
Znajdź podobne
Air Canada
8 maj
KTW02:10Katowice-Pyrzowice
16h 50min
2 przesiadki
SEA19:00Seattle-Tacoma
30 maj
SEA08:05Seattle-Tacoma
16h 45min
2 przesiadki
KTW00:50Katowice-Pyrzowice
3 151 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
4 lut
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
31h 00min
1 przesiadka
SEA16:20Seattle-Tacoma
12 lut
SEA01:15Seattle-Tacoma
22h 30min
2 przesiadki
KTW23:45Katowice-Pyrzowice
2 984 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 maj
KTW02:10Katowice-Pyrzowice
14h 45min
1 przesiadka
SEA16:55Seattle-Tacoma
31 maj
SEA04:00Seattle-Tacoma
19h 15min
2 przesiadki
KTW23:15Katowice-Pyrzowice
3 013 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Stan Waszyngton w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Stan Waszyngton w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Condor i United Airlines.
Kilka linii lotniczych
6 sty
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
61h 30min
3 przesiadki
SEA14:55Seattle-Tacoma
2 563 zł
Znajdź podobne
Condor
6 sty
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
23h 02min
2 przesiadki
SEA00:27Seattle-Tacoma
2 971 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 mar
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
34h 35min
1 przesiadka
SEA19:55Seattle-Tacoma
2 567 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Stan Waszyngton

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Stan Waszyngton z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 2 511 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Waszyngton oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Waszyngton, takie jak Lufthansa i Air Canada, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Katowice-Stan Waszyngton

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Seattle
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena2 075 zł
Loty Kraków - Seattle
Najkrótszy czas lotu20h 29min
Najniższa cena2 676 zł
Loty Wrocław - Seattle
Najkrótszy czas lotu18h 26min
Najniższa cena2 817 zł
Loty Poznań - Seattle
Najkrótszy czas lotu45h 32min
Najniższa cena5 935 zł
Loty Katowice - Seattle
Najkrótszy czas lotu29h 30min
Najniższa cena2 880 zł
Loty Lublin - Seattle
Najkrótszy czas lotu40h 20min
Najniższa cena4 226 zł

Podobne loty: Katowice – Stan Waszyngton

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Katowice – Stan Waszyngton