Tanie loty na trasie Katowice – Piedmont od 157 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie Piedmont-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Piedmont

Znaleziono najlepszą cenę

157 zł

Najkrótszy czas lotu

7h 10min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Katowice - Piedmont w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 157 zł. Najlepsza oferta na lot Katowice - Piedmont w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 392 zł.
Najszybszy lot Katowice-Piedmont zajmuje 7h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Piedmont. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Turyn.

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Piedmont?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Katowice – Piedmont jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Turyn

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Turyn, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Piedmont.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Piedmont

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Piedmont, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 wrz
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
28h 55min
2 przesiadki
TRN13:50Turyn
17 wrz
TRN06:15Turyn
7h 25min
1 przesiadka
KTW13:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
8 sie
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
10h 55min
1 przesiadka
TRN05:35Turyn
18 sie
TRN13:45Turyn
30h 05min
2 przesiadki
KTW19:50Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
13 wrz
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
28h 55min
2 przesiadki
TRN13:50Turyn
17 wrz
TRN06:15Turyn
29h 05min
2 przesiadki
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
15 wrz
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
8h 15min
2 przesiadki
TRN19:10Turyn
22 wrz
TRN02:15Turyn
16h 45min
1 przesiadka
KTW19:00Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
11 lip
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
10h 55min
1 przesiadka
TRN05:35Turyn
13 lip
TRN17:10Turyn
27h 10min
2 przesiadki
KTW20:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
8 sie
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
25h 30min
2 przesiadki
TRN17:35Turyn
18 sie
TRN13:45Turyn
30h 05min
2 przesiadki
KTW19:50Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Piedmont w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Piedmont w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
18 lip
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
10h 55min
1 przesiadka
TRN05:35Turyn
Kilka linii lotniczych
19 lip
KTW05:15Katowice-Pyrzowice
34h 05min
2 przesiadki
TRN15:20Turyn
Ryanair
20 lip
KTW02:15Katowice-Pyrzowice
15h 30min
1 przesiadka
TRN17:45Turyn

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Piedmont

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Piedmont
Kilka linii lotniczych
11 lip
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
10h 55min
1 przesiadka
TRN05:35Turyn
13 lip
TRN17:10Turyn
27h 10min
2 przesiadki
KTW20:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
10 lip
KTW06:55Katowice-Pyrzowice
22h 40min
1 przesiadka
TRN05:35Turyn
12 lip
TRN05:40Turyn
29h 35min
2 przesiadki
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
11 lip
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
10h 55min
1 przesiadka
TRN05:35Turyn
13 lip
TRN17:10Turyn
13h 45min
1 przesiadka
KTW06:55Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
11 lip
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
36h 50min
2 przesiadki
TRN15:15Turyn
13 lip
TRN17:10Turyn
27h 10min
2 przesiadki
KTW20:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
10 lip
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
26h 35min
2 przesiadki
TRN16:50Turyn
12 lip
TRN05:40Turyn
29h 35min
2 przesiadki
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
10 lip
KTW06:55Katowice-Pyrzowice
22h 40min
1 przesiadka
TRN05:35Turyn
12 lip
TRN02:05Turyn
17h 05min
1 przesiadka
KTW19:10Katowice-Pyrzowice

Loty Ryanair: Katowice – Piedmont

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Katowice – Piedmont
Ryanair
10 lip
KTW06:55Katowice-Pyrzowice
22h 40min
1 przesiadka
TRN05:35Turyn
12 lip
TRN05:40Turyn
29h 35min
2 przesiadki
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
8 sie
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
10h 55min
1 przesiadka
TRN05:35Turyn
18 sie
TRN13:45Turyn
30h 05min
2 przesiadki
KTW19:50Katowice-Pyrzowice
Ryanair
17 lip
KTW06:55Katowice-Pyrzowice
22h 40min
1 przesiadka
TRN05:35Turyn
22 lip
TRN10:25Turyn
9h 25min
2 przesiadki
KTW19:50Katowice-Pyrzowice

Loty Lufthansa: Katowice – Piedmont

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Katowice – Piedmont
Lufthansa
15 wrz
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
8h 15min
2 przesiadki
TRN19:10Turyn
22 wrz
TRN02:15Turyn
16h 45min
1 przesiadka
KTW19:00Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
3 paź
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
8h 15min
2 przesiadki
TRN19:10Turyn
23 paź
TRN02:15Turyn
7h 55min
1 przesiadka
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
2 wrz
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
8h 15min
2 przesiadki
TRN19:10Turyn
4 wrz
TRN02:15Turyn
16h 45min
1 przesiadka
KTW19:00Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Piedmont oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Piedmont, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Katowice-Piedmont

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Turyn
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena161 zł
Loty Warszawa - Turyn
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena493 zł
Loty Kraków - Turyn
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena215 zł
Loty Katowice - Turyn
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena412 zł
Loty Poznań - Turyn
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena341 zł
Loty Gdańsk - Turyn
Najkrótszy czas lotu25h 30min
Najniższa cena376 zł
Loty Łódź - Turyn
Najkrótszy czas lotu18h 10min
Najniższa cena1 416 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Piedmont

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Piedmont

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Katowice – Piedmont z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Katowice – Piedmont z takimi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Katowice – Piedmont.

Ceny lotów Katowice – Piedmont można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.