Tanie loty na trasie Grecja – Polska od 41 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie Polska-Grecja

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Grecja-Polska
Najkrótszy czas lotu2h 25minNajszybszy lot Grecja-Polska zajmuje 2h 25min.
Loty bezpośredniesobBezpośrednie loty Grecja-Polska – sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.

Jak znaleźć najtańsze loty Grecja - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Grecja – Polska?

Ryanair

Aegean Airlines, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Grecja-Polska.

Która trasa podróży Grecja – Polska jest najtańsza?

Saloniki Thessaloniki Makedonia - Kraków Balice

Wybierz trasę Saloniki Thessaloniki Makedonia - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Grecja - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Grecja - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Grecja - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
13 lut
SKG09:35Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:35Kraków Balice
17 lut
KRK05:50Kraków Balice
1h 55min
SKG07:45Saloniki Thessaloniki Makedonia
Kilka linii lotniczych
25 mar
ATH09:25Ateny Eleftherios V.
26h 10min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice
28 mar
KRK03:05Kraków Balice
28h 10min
1 przesiadka
ATH07:15Ateny Eleftherios V.
Ryanair
19 lut
ATH15:15Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK17:40Kraków Balice
26 lut
KRK11:30Kraków Balice
2h 20min
ATH13:50Ateny Eleftherios V.
Ryanair
13 lut
SKG09:35Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:35Kraków Balice
17 lut
KRK05:50Kraków Balice
1h 55min
SKG07:45Saloniki Thessaloniki Makedonia
Kilka linii lotniczych
25 lut
ATH08:25Ateny Eleftherios V.
10h 45min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
27 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
20h 25min
1 przesiadka
ATH03:55Ateny Eleftherios V.
Ryanair
13 lut
SKG09:35Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:35Kraków Balice
17 lut
KRK11:00Kraków Balice
16h 30min
1 przesiadka
SKG03:30Saloniki Thessaloniki Makedonia

Znajdź najtańsze oferty lotów Grecja - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Grecja – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
17 lut
SKG09:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 mar
ATH03:05Ateny Eleftherios V.
11h 40min
1 przesiadka
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
27 mar
ATH08:50Ateny Eleftherios V.
35h 20min
2 przesiadki
WAW20:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Grecja – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Grecja – Polska
Ryanair
3 lut
SKG09:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:15Kraków Balice
6 lut
KRK06:15Kraków Balice
1h 55min
SKG08:10Saloniki Thessaloniki Makedonia
Kilka linii lotniczych
5 lut
ATH15:15Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK17:40Kraków Balice
9 lut
KRK02:00Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
ATH10:40Ateny Eleftherios V.
Ryanair
4 lut
SKG04:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
13h 05min
1 przesiadka
KRK18:00Kraków Balice
6 lut
KRK06:15Kraków Balice
1h 55min
SKG08:10Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
4 lut
SKG04:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
13h 05min
1 przesiadka
KRK18:00Kraków Balice
6 lut
KRK06:15Kraków Balice
1h 55min
SKG08:10Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
3 lut
SKG09:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 00min
KRK11:15Kraków Balice
6 lut
KRK13:10Kraków Balice
23h 20min
1 przesiadka
SKG12:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
Kilka linii lotniczych
4 lut
SKG11:20Saloniki Thessaloniki Makedonia
21h 55min
2 przesiadki
KRK09:15Kraków Balice
6 lut
KRK06:15Kraków Balice
1h 55min
SKG08:10Saloniki Thessaloniki Makedonia

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Grecja – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Grecja – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 155 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Aegean Airlines
CenaOd 478 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Lufthansa
CenaOd 487 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Aegean Airlines: Grecja – Polska

Nasze najlepsze oferty Aegean Airlines na lot Grecja – Polska
Aegean Airlines
2 lut
ATH04:00Ateny Eleftherios V.
2h 40min
WAW06:40Warszawa Lotnisko Chopina
9 lut
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ATH08:55Ateny Eleftherios V.
Aegean Airlines
2 lut
ATH04:00Ateny Eleftherios V.
2h 40min
WAW06:40Warszawa Lotnisko Chopina
12 lut
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ATH08:55Ateny Eleftherios V.
Aegean Airlines
27 kwi
SKG02:20Saloniki Thessaloniki Makedonia
4h 25min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 maj
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
SKG12:20Saloniki Thessaloniki Makedonia

Loty Lufthansa: Grecja – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Grecja – Polska
Lufthansa
23 maj
ATH09:10Ateny Eleftherios V.
9h 30min
1 przesiadka
GDN18:40Gdańsk Rębiechowo
2 cze
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
8h 35min
1 przesiadka
ATH19:10Ateny Eleftherios V.
Lufthansa
24 maj
ATH02:00Ateny Eleftherios V.
7h 35min
1 przesiadka
GDN09:35Gdańsk Rębiechowo
2 cze
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
8h 35min
1 przesiadka
ATH19:10Ateny Eleftherios V.
Lufthansa
24 maj
ATH02:00Ateny Eleftherios V.
7h 35min
1 przesiadka
GDN09:35Gdańsk Rębiechowo
31 maj
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
8h 35min
1 przesiadka
ATH17:45Ateny Eleftherios V.

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Grecja – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Grecja – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Aegean Airlines i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Grecja-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Ateny - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena159 zł
Loty Ateny - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena164 zł
Loty Saloniki - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena82 zł
Loty Saloniki - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena200 zł
Loty Ateny - Wrocław
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena233 zł
Loty Ateny - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena200 zł
Loty Ateny - Poznań
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena233 zł
Loty Ateny - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu24h 50min
Najniższa cena262 zł
Loty Miasto Kos - Kraków
Najkrótszy czas lotu25h 55min
Najniższa cena944 zł
Loty Kalamata - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena580 zł
Loty Rodos - Poznań
Najkrótszy czas lotu11h 40min
Najniższa cena3 912 zł
Loty Chania (Kreta) - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena850 zł

Loty podobne do tych na trasie Grecja – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Grecja – Polska